|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
czy wy tez na start macie limit 205 zl ? Bo ja jako nowy uzytkownik dostalem limit 205 zl i nie chca go zdjac....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
czy wy tez na start macie limit 205 zl ? Bo ja jako nowy uzytkownik dostalem limit 205 zl i nie chca go zdjac.... Rozumiem, że konto założyłeś niedawno bo teraz to już chyba na adresy z Polski w ogóle nie przyjmują rejestracji?  Jeśli chodzi o limit to dotyczy on wszystkie dyscypliny i nawet na najpopularniejsze zdarzenia (np. 1X2 na mecz Premier League) masz tak niski limit?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Nie, ja juz mam pol roku tam konto...ciagle do nich pisze ale nic z tego i mam taki limit na wszystkie zdarzenia 1x2 oraz na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wygląda na to, że w jakiś sposób IP powiązali z istniejącym już kontem i stąd taki "profilaktyczny" limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Ja też nigdy tam nie grałem i mam taki sam limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A to może po przejęciu przez bwin jakieś zmiany wprowadzili?
Nadal mają osobne kursy czy oferta została skonsolidowana na linii Gamebookers-bwin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ta sama oferta co bwin, limity z bwin przechodza tez do Gb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czyli być może chodzi o ograniczenie podwójnych kont, tak więc jeśli ktoś ma konto w bwin to automatycznie jakiś niski, ustalony limit na gb ustawiają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Ja mam konto tylko w partypoker ale tam grałem tylko w pokera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2010
Posty: 107 |
Zablokowali mi konto. Kontakt z supportem praktycznie nie istnieje, już prawie tydzień czekam na odpowiedź. W toku 1 wypłata niezrealizowana a minął już ponad tydzień gdy została zlecona. Konto oczywiście zweryfikowane. Na koncie zostały też środki z których odzyskaniem pewnie bedą problemy. Czy ktoś ma/miał podobny problem i udało się go rozwiązać ? Mam na myśli osoby, które są na plusie u tego buka. Niech nie wypowiadają się gracze będący na minusie bo jeszcze nie słyszałem o przypadku aby komuś takiemu jakiś buk konto blokował, więc ich opinia jest nieistotna a zauważyłem że tacy czesto zabierają głos na temat tego typu kwestii. Jednocześnie apel do wszystkich aby nie wpłacać tam nic nawet jeśli ktoś przegrywa. Lepiej dać zarobić firmie, która jest uczciwa niż takim firmom jak gamebookers, bwin, partybets.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Wypłata doszła na mb w 4 dni. Nie jest to rekord prędkości, no ale wypłacają.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2013
Posty: 9 |
To jest paranoja co ten buk wyprawia. Najpierw nagle ni zamknęli konto po tym jak udało mi się trochę wygrać, po czym wymagają żmudnej weryfikacji,a na koniec piszą "Informujemy uprzejmie, że otrzymaliśmy informację zwrotną ze strony odpowiedniego działu naszej firmy, z której wynika, iż obecnie należące do Pana konto w naszym serwisie jest poddawane procedurze wewnętrznej kontroli, która potrwa około 2 tygodni. W związku z tym prosimy skontaktować się ponownie po upływie wskazanego okresu." Co to ma być!!!??? Mam cierpliwie czekać, aż odzyskam należne mi pieniądze. Co to za złodziejska polityka...Przestrzegam innych!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Kazdy o tym wie jak ich bwin wykupil i w obu firmach cyrki Choc zauwazylem, ze u starych klientow raczej takich problemow nie ma i wyplacaja normalnie na MB do 2 dni max Dziwna polityka firmy, Polakow nie lubia, ale co zrobic, trzeba cierpliwie czekac, tak czy siak wyplaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
zauważyłem, że wprowadzili złodziejską opłatę 3% od wypłaty na Skrilla  niby nic, ale przy wypłacie 3000zł już niemal 100zł idzie do nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
bo o bwina sprawka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Strone w jezyku polskim juz wycofali....ale wyplaty dalej w 24h na konto bankowe.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|