Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#586739 14/06/2006 06:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Quote
ten buk to jest masakra, pobieraja 5% prowizji od kazdego zakladu ale nie tak jak betfair ze od zysku. np stawiasz 100PLN po kursie 1,1 wygrywasz 110 i zabieraja z tego 5% czyli na czysto masz 104,5 tylko.

to jakis nonsens, bo z tego wynika ze jak zagram kurs <1,06 i wygram to i tak na tym strace

na pewno dobrze zobaczyles ?

Bonus: Unibet
#586740 14/06/2006 07:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
LiveBetting is a betting marketplace, not a bookmaker : we do not risk our money against yours. We organise the market to compensate your order (your bet) with the orders from the other clients.
The way we make our money is by applying a commission on the payouts of the winning bets.
For example, if the commission indicated is 5%, and you bet 10 &#8364; at an odd of 5, if you win your payout will be 10x5= 50&#8364;. Our commission will be 5%x50= 2.5&#8364;. The net payout that will be credited to your available funds will be 50-2.5= 47.5&#8364;.

#586741 14/06/2006 07:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Jeszcze raz, wyciąłem znaczek walutowy, forum nie jest przystosowane do wyświetlania tego.

LiveBetting is a betting marketplace, not a bookmaker : we do not risk our money against yours. We organise the market to compensate your order (your bet) with the orders from the other clients.
The way we make our money is by applying a commission on the payouts of the winning bets.
For example, if the commission indicated is 5%, and you bet 10 at an odd of 5, if you win your payout will be 10x5= 50. Our commission will be 5%x50= 2.5. The net payout that will be credited to your available funds will be 50-2.5= 47.5.

#586742 15/06/2006 11:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Czy zakład, który sie zawarło można sprzedać? Jest kolumna Re-sell, ale nic sie nie dzieje, jak na nia sie klika.

#586743 18/06/2006 18:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Przy probie wyplaty na Moneybookers dostałem takiego oto maila:

Dear Client,

Unfortunately, due to an drastic increase of clients and therefore a substantial amount of transactions through moneybookers our "Reserve Funds" at moneybookers has been consumed.

We have already sent enough funds to Moneybookers to cover any potential recurrence of this mishap, however I'm sure that you appreciate the fact that Bank Transfers do take time. I will personally take the responsibility to email you as soon as Moneybookers have made the said funds available.

You may alternatively chose to withdraw your funds via Bank Transfer. The funds will be sent on the same day as your request.

Czyli rozumiem, ze wyplate moge zlecic tylko na konto bankowe?
While apologising for any inconvenience this might have caused you, I would like to take this opportunity to thank you for choosing LIVEBetting

#586744 18/06/2006 21:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Przy probie wyplaty na Moneybookers dostałem takiego oto maila:

Dear Client,

Unfortunately, due to an drastic increase of clients and therefore a substantial amount of transactions through moneybookers our "Reserve Funds" at moneybookers has been consumed.

We have already sent enough funds to Moneybookers to cover any potential recurrence of this mishap, however I'm sure that you appreciate the fact that Bank Transfers do take time. I will personally take the responsibility to email you as soon as Moneybookers have made the said funds available.

You may alternatively chose to withdraw your funds via Bank Transfer. The funds will be sent on the same day as your request.

Czyli rozumiem, ze wyplate moge zlecic tylko na konto bankowe?
While apologising for any inconvenience this might have caused you, I would like to take this opportunity to thank you for choosing LIVEBetting

Tak albo pozcekac az problemy z MB znikna, tylko nie wiadomo jak dlugo to ebdzie trwac. Pisza ze to przejsciowe , gdyz ostatnio wala do nich tlumy klientow:)

#586745 19/06/2006 11:02
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ktoś wypłacał od nich na kartę lub na konto.
Przy wypłacie na kartę widzę orowizję 1%.
Na konto opłaty ponosi klient (wiecie w jakiej wysokości mogą być te opłaty???)

#586746 20/06/2006 16:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Zlecilem wyplate na Neteller...poszlo On line blush zadnych problemow z bukiem, dobre kursy na Mś mozna zlapac. Ogolnie polecam. Buk godny zaufania , ciszy sie coraz wieksza popularnoscia

#586747 21/06/2006 10:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
tak jak np dziś 3.50 Angola, stawka od razu ląduje w "traded", sieci średnio 2.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#586748 21/06/2006 10:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
tak jak np dziś 3.50 Angola, stawka od razu ląduje w "traded", sieci średnio 2.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nawet Betfair 2.64, heh mozna tu znalezc niezle value uhh...:)

#586749 21/06/2006 10:19
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Loony25
odezwij sie na gg 7995932 mam sprawe......

#586750 21/06/2006 12:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Juz spadło na 2.60 kto zagrał grubiej mozna spokojnie sprzedać z 35% zyskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#586751 23/06/2006 12:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
wplacilem kase wczoraj do livebetting.com i mi nie dopisali bonus odezwalem sie w tej sprawie na chacie i dostalem odpowiedz ze nie ma w tej chwili juz zadnej akcji promocyjnej ale na poczatku przyszlego tygodnia ma ruszyc nowa

#586752 26/06/2006 07:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
wypłata na kartę 5 dni i na koncie

#586753 28/06/2006 11:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Livebetting skroil 15 euro przy wypłacie na konto. Tak więc albo czekać, aż problemy z wypłatami na Moneybookers znikną lub wypłacić na kartę.

#586754 07/10/2006 10:02
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ktos moze powiedziec co znaczy ten komunikat
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80040e37'

[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]'lb_bets' : nom d'objet incorrect.

/library.asp, line 156

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
Otrzymałem niedawno takigo maila:

Dear Client,
We have just launched a new bonus. Below please find the details:
50&#8364; back after the first 100&#8364; of commission generated
Terms & Conditions
This offer is only valid for clients who make their first deposit after February 2007.
The bonus will be added to the Client's account once 100&#8364; has been generated.
The 50&#8364; bonus can be withdrawn immediately.

Co o tym sądzicie?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12
Bonus jest dostępny dla dokonujących swój pierwszy depozyt u nich w lutym 2007. Brak informacji o nim na stronie www.
Ponieważ jestem tu nowy to chcę zapytać Czy warto?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
to zależy jak to widzisz. Prowizję 100euro pobiorą od sumy wygranych zakładów za 1000euro po kursie 2,0, jesli będą nizsze niz 2 to trzeba obstawić więcej(zakładów po kursie 1,5 za jakieś 1350euro). Im kursy większe tym mniej zakładów trzeba obstawić (oczywiście mowa tylko o wygranych, bo od tych pobierają prowizję).

Czasami tam gram francuzów bo maja często wyzsze kursy ale trudno jest obstawić zakład aby wygrać więcej niż 100euro(chyba sami wystawiają żeby rozruszać).

Myślę że wpłacać zeby dostać te 50E to szkoda czasu, chyba że aktywnie będziesz korzystał z ich niby giełdy. Ruch tam jest chyba malutki

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1