|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Ten buk jest dostepny w jezyku polskim i ma czesto bardzo atrakcyjne kursy. Czy ktos tak grywa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Tzn jest to cos jak Betfair a nie typowy buk, mi chodzi raczej o wyplacalnosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Ten parbet jest baaardzo podobny w stylu do expekta, np tu: depozyt [ parbet.com] no jakbym na stronie expektu byl. I nawet IClear sie pojawia...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
to porównaj jeszcze numery kont <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Grał ktos u nich? Sportbook review padl... nawet nie ma jak sprwadzic ile sa warci. Ale pewnie cos okolo C-D skoro to Expekt P2P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Raz wpłaciłem tam kasę, ale już tam nie gram. Dla kogoś kto wystawia kursy parbet to mizeria. Oni tygodniowo mają kilkukrotnie mniejsze obroty niż betfair na bardziej popularnych meczach. Jeżeli ktoś wchodzi do Parbetu z myślą o graniu to też odradzam. Kursy są może nieco wyższe niż w ekspekcie (rzadko jednak dorównują tym w betfair) ale sztywna prowizja w wysokości 5% pożera ewentualne zyski. Jakby tego było mało interfejs jest za przeproszeniem do dupy. Sposób w jaki umieszcza się tam oferty był dla mnie bardzo irytujący ze względu na czas oczekiwania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Raz wpłaciłem tam kasę, ale już tam nie gram. Dla kogoś kto wystawia kursy parbet to mizeria. Oni tygodniowo mają kilkukrotnie mniejsze obroty niż betfair na bardziej popularnych meczach. Jeżeli ktoś wchodzi do Parbetu z myślą o graniu to też odradzam. Kursy są może nieco wyższe niż w ekspekcie (rzadko jednak dorównują tym w betfair) ale sztywna prowizja w wysokości 5% pożera ewentualne zyski. Jakby tego było mało interfejs jest za przeproszeniem do dupy. Sposób w jaki umieszcza się tam oferty był dla mnie bardzo irytujący ze względu na czas oczekiwania.[/qb] Ale z tego co zrozumialem to marża 5% jest pobierana tylko od zysku netto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Ale z tego co zrozumialem to marża 5% jest pobierana tylko od zysku netto...[/qb] No a od czego jeszcze miałaby być? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał kokos999: [qb]Grał ktos u nich? Sportbook review padl... nawet nie ma jak sprwadzic ile sa warci. Ale pewnie cos okolo C-D skoro to Expekt P2P[/qb] SBR ma od maja nowy layout i dla wielu działa całkiem sprawnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Ale z tego co zrozumialem to marża 5% jest pobierana tylko od zysku netto...[/qb] No a od czego jeszcze miałaby być? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] no np taki profesjonal- tam stawiasz 100 zeta po kursie 1.1, trafiasz i masz 99PLN A jesli podatek jest od zysku netto to rozumiem ze w takiej sytuacji przy wygranej netto 10PLN trace tylko od tego 5% czyli mam 109.5PLN Dobrze kminie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Gabriel, próbowało się. (mailbox is full). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]no np taki profesjonal- tam stawiasz 100 zeta po kursie 1.1, trafiasz i masz 99PLN A jesli podatek jest od zysku netto to rozumiem ze w takiej sytuacji przy wygranej netto 10PLN trace tylko od tego 5% czyli mam 109.5PLN Dobrze kminie?[/qb] Bardzo dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tyle że 5% to nie jest "tylko" ale "aż". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Juz oprozniłem troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Send one more time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]no np taki profesjonal- tam stawiasz 100 zeta po kursie 1.1, trafiasz i masz 99PLN A jesli podatek jest od zysku netto to rozumiem ze w takiej sytuacji przy wygranej netto 10PLN trace tylko od tego 5% czyli mam 109.5PLN Dobrze kminie?[/qb] Bardzo dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tyle że 5% to nie jest "tylko" ale "aż". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Chodzi mi o to ze tylko od 10PLN a nie od 110PLN Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Michauek, wiem doskonale o co ci chodzi. Rzecz tylko w tym, że nie spotkałem się z marżą większą niż 5% w innych P2P.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
To widzisz, taka miedzy nami roznica za ja dopiero wczoraj sie zjazylem co to jest P2P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
Mam pytanie czy ktoś wypłacał na konto w w MBank nie potrafię sie z nimi dogadac dwa razy wycofali mi wyplate mimo ze przedstawilem im wszystko co chcieli ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ostatnio robiłem wypłatę i pieniądze dotarły po czterech dniach bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
Szanowny Panie, Dzial techniczny bada Pana sprawe - jest ona niezmiernie dziwna, tym bardziej, ze wyplaty sa dokonywane na biezaco i bez zadnych problemow. Milego Dnia Support Parbet.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka