Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#58675 04/05/2004 16:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Ten buk jest dostepny w jezyku polskim i ma czesto bardzo atrakcyjne kursy. Czy ktos tak grywa?

Bonus: Unibet
#58676 04/05/2004 16:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Tzn jest to cos jak Betfair a nie typowy buk, mi chodzi raczej o wyplacalnosc.

#58677 04/05/2004 16:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Ten parbet jest baaardzo podobny w stylu do expekta, np tu: depozyt [parbet.com] no jakbym na stronie expektu byl. I nawet IClear sie pojawia...

#58678 04/05/2004 18:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
to porównaj jeszcze numery kont <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58679 05/05/2004 00:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Grał ktos u nich? Sportbook review padl... nawet nie ma jak sprwadzic ile sa warci. Ale pewnie cos okolo C-D skoro to Expekt P2P

#58680 05/05/2004 02:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Raz wpłaciłem tam kasę, ale już tam nie gram. Dla kogoś kto wystawia kursy parbet to mizeria. Oni tygodniowo mają kilkukrotnie mniejsze obroty niż betfair na bardziej popularnych meczach. Jeżeli ktoś wchodzi do Parbetu z myślą o graniu to też odradzam. Kursy są może nieco wyższe niż w ekspekcie (rzadko jednak dorównują tym w betfair) ale sztywna prowizja w wysokości 5% pożera ewentualne zyski. Jakby tego było mało interfejs jest za przeproszeniem do dupy. Sposób w jaki umieszcza się tam oferty był dla mnie bardzo irytujący ze względu na czas oczekiwania.

#58681 05/05/2004 20:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Raz wpłaciłem tam kasę, ale już tam nie gram. Dla kogoś kto wystawia kursy parbet to mizeria. Oni tygodniowo mają kilkukrotnie mniejsze obroty niż betfair na bardziej popularnych meczach. Jeżeli ktoś wchodzi do Parbetu z myślą o graniu to też odradzam. Kursy są może nieco wyższe niż w ekspekcie (rzadko jednak dorównują tym w betfair) ale sztywna prowizja w wysokości 5% pożera ewentualne zyski. Jakby tego było mało interfejs jest za przeproszeniem do dupy. Sposób w jaki umieszcza się tam oferty był dla mnie bardzo irytujący ze względu na czas oczekiwania.[/qb]
Ale z tego co zrozumialem to marża 5% jest pobierana tylko od zysku netto...

#58682 05/05/2004 21:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Ale z tego co zrozumialem to marża 5% jest pobierana tylko od zysku netto...[/qb]
No a od czego jeszcze miałaby być? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58683 05/05/2004 21:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał kokos999:
[qb]Grał ktos u nich? Sportbook review padl... nawet nie ma jak sprwadzic ile sa warci. Ale pewnie cos okolo C-D skoro to Expekt P2P[/qb]
SBR ma od maja nowy layout i dla wielu działa całkiem sprawnie.

#58684 05/05/2004 21:26
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Qwerty odpisz na priv.

#58685 05/05/2004 22:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Ale z tego co zrozumialem to marża 5% jest pobierana tylko od zysku netto...[/qb]
No a od czego jeszcze miałaby być? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
no np taki profesjonal- tam stawiasz 100 zeta po kursie 1.1, trafiasz i masz 99PLN A jesli podatek jest od zysku netto to rozumiem ze w takiej sytuacji przy wygranej netto 10PLN trace tylko od tego 5% czyli mam 109.5PLN Dobrze kminie?

#58686 05/05/2004 22:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Gabriel, próbowało się. (mailbox is full). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58687 05/05/2004 22:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]no np taki profesjonal- tam stawiasz 100 zeta po kursie 1.1, trafiasz i masz 99PLN A jesli podatek jest od zysku netto to rozumiem ze w takiej sytuacji przy wygranej netto 10PLN trace tylko od tego 5% czyli mam 109.5PLN Dobrze kminie?[/qb]
Bardzo dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tyle że 5% to nie jest "tylko" ale "aż". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58688 05/05/2004 22:32
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Juz oprozniłem troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Send one more time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58689 05/05/2004 22:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]no np taki profesjonal- tam stawiasz 100 zeta po kursie 1.1, trafiasz i masz 99PLN A jesli podatek jest od zysku netto to rozumiem ze w takiej sytuacji przy wygranej netto 10PLN trace tylko od tego 5% czyli mam 109.5PLN Dobrze kminie?[/qb]
Bardzo dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tyle że 5% to nie jest "tylko" ale "aż". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Chodzi mi o to ze tylko od 10PLN a nie od 110PLN
Pozdro

#58690 05/05/2004 22:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Michauek, wiem doskonale o co ci chodzi. Rzecz tylko w tym, że nie spotkałem się z marżą większą niż 5% w innych P2P.

#58691 05/05/2004 22:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
To widzisz, taka miedzy nami roznica za ja dopiero wczoraj sie zjazylem co to jest P2P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58692 04/06/2004 03:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Mam pytanie czy ktoś wypłacał na konto w w MBank
nie potrafię sie z nimi dogadac dwa razy wycofali mi wyplate mimo ze przedstawilem im wszystko co chcieli ???

#58693 04/06/2004 03:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ostatnio robiłem wypłatę i pieniądze dotarły po czterech dniach bez problemu.

#58694 05/06/2004 04:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
Quote
Szanowny Panie,

Dzial techniczny bada Pana sprawe - jest ona niezmiernie dziwna, tym bardziej, ze wyplaty sa dokonywane na biezaco i bez zadnych problemow.

Milego Dnia
Support
Parbet.com
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1