|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Leszno- mecz na styku się szykuje 48:42 albo coś w tych okolicach. w Cze-wie pogrom 54:36 to chyba najniżej jak się da  Unibax 50;40 albo wyżej.. Tarnów 48:42 Gorzów 44:46 tak to widzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Ciekawe jak Batchelor pojedzie w Lesznie bo jak wspomoze Taja to bedzie 2 w pleca moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Fredka i Kenio beda dzis szalec oni lubi takich rywali w jednym meczu wiecej mozna kasy wyciagnac niz w 3 innych lacznie lepszymi rywalammi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Ciekawe jak Batchelor pojedzie w Lesznie bo jak niewspomoze Taja to bedzie 20 w pleca moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Nicki i Nemark jada dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Azazel widze ze wysoko cenisz Rzeszow, jak wyjda z 30 to bedzie sukces moim skromnym zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Z serii pobozne zyczenia: Gorzow win Fajny kurs. Zielonka pomimo demolki w ostatnim meczu u siebie nadal mnie nie przekonuje. Slaby wystep we Wrocku i trzeba przyznac ze gdyby nie lepsza postawa niz oczekiwano Davidssona to mecz by byl w plecy. Jeli szwedzka para z Gorzowa nie bedzie przegrwac swoich biegow to gospodarze poinni wygrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58 |
Nermark również nie jedzie i za niego ZZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
z/z za Nermarka to spore wzmocnienie coraz bardziej mi sie zaczyna te Gorzow podobac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Sowka i Emil P. dzis jada w Toruniu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58 |
Sowka mozliwe ze bedzie wpisany w sklad, ale czy pojedzie nie wiadomo, a co do Stali to moim zdaniem pewna wygrana Myszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Unia Tarnow win kurs 1.45 Przegrana z Gorzowem to wypadek przy pracy i wyczerpanie limitu na przegrane na wlasnym torze. Moim zdaniem spokojnie 10 pkt gospodarze odprawia Polonie. Jedyny argument gosci to juniorzy ale jeszcze nie sa na tyle solidni zeby zabieraz pkt seniorom gospodarzy. Slaba w dalszym ciagu postawa Kosciechy, zmeczenie materialu Herbiego i chyba powrot do swojej formy Andersena nie wrozy zbyt wielkiej ilosci pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
para Brzozowski-Anderssn +4.5 typ na 2 rekord Brzozowskiego w tym sezonie w Toruniu to 7 pkt z Gorzowem. Brzozowski dosc ciezkie biegi bo Holder 3 razy i raz Gollob +1 trudny rywal gosci( Walasek,Okon, Pavlic). Fakt moze jechac 6 razy ale moze tez byc zmieniany przez juniorow. Andersson powinien 5 razy pojechac bo taktyki pewnie pojda za Lamparta. Cos ta powinien ugryzc a 4 pkt zdobyte bez problemu powinny dac wygrana w tym zakladzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
no to zaczynamy Łódź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
kupon z totomixa Kasper-Pepe (0-1) Przem.Pawlicki-Fredka (0-1) Ljung over 8 Czewa-Gniezno(+16) Janowski-Buczek Holder-Walasek(0-2) Leszno-Wrocek(+10) w rozpisie 5/7
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Ciekawe jak Batchelor pojedzie w Lesznie bo jak niewspomoze Taja to bedzie 20 w pleca moim zdaniem coś dorzuci  ale ja bardziej liczę na Ljunga
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
kupon z totomixa Kasper-Pepe (0-1) Przem.Pawlicki-Fredka (0-1) Ljung over 8 Czewa-Gniezno(+16) Janowski-Buczek Holder-Walasek(0-2) Leszno-Wrocek(+10) w rozpisie 5/7 gniezno +16 a w bet365 nawet +12 skad te linie? chyba z 30 nie powinni wyjsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
co sie stalo z Pulczynskimi? jeszcze 2 lata temu po Pawlickich,Dudku i Janowskim to miala byc najwiekasza sila a dzis co najmniej 10lepszych juniorow od Emila nie mowic juz nic o Kamilu, ktory nie radzi sobie nawet w 1 lidze
|
|
|
Link skopiowany do schowka