|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Widzę, że buki widzą w de greefie wiekszego faworyta niz ja sam. 1.53-57 za mało jak dla mnie. Hell uradowany bo ma na michona super kursiwo No dokladnie  Biere chłopaka, gra u siebie. Liczę że jakiś Francuz na pewno wleci z kwalifikacji, a widze szanse u Axela. No zoabczymy, fajnie pogrywa jest szansa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Gradin/Uhlirova Huta Darcis Cabeza Savchuk Duque tyle na teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiem, czy już było o tym, ale Andy Murray wycofał się z RG, z powodu kontuzji pleców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Zemlja  Trocina wczoraj miał coś ze stopą, czy dziś będzie chciał ryzykować i grać na 100% hmm nie mówiąc o tym, że jego forma pozostawia wiele do życzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
a propos kontuzji - podobno warto dziś zagrać na Grega Zemlja ... prawda to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a propos kontuzji - podobno warto dziś zagrać na Grega Zemlja ... prawda to ? Szwagry Trociny, jeszcze tego nie grają, także... cholera wie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Podeśle ktoś z bramki tą końcówkę Stephens - Pironkova co 2 gemy jakoś?  Ja moge, ale juz pewnie za pozno. Zemlja  Trocina wczoraj miał coś ze stopą, czy dziś będzie chciał ryzykować i grać na 100% hmm nie mówiąc o tym, że jego forma pozostawia wiele do życzenia Troicki mial problemy z miesniem czworoglowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Troicki mial problemy z miesniem czworoglowym  Troicki po meczu z Russellem mówił, że nawierzchnia jest nieco śliska, a on ma problemy z lewą stopą
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Troicki mial problemy z miesniem czworoglowym  Troicki po meczu z Russellem mówił, że nawierzchnia jest nieco śliska, a on ma problemy z lewą stopąA to tego nie widzialem. Widzialem tylko, ze masowali mu misien czworoglowy i zawijali pozniej. Wyrywkowo ten mecz ogladalem. Dobry link z rana jak smietana: http://www.chamsko.pl/39318/Wez_dwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
w tej Brukseli to dalej nędzna pogoda i tylko korty które były przykryte nadają się do gry  więc dziewczyny które nie chcą tu grać po 2 mecze dziennie powinny szybko się pakować  bo turniej będzie się przeciągał ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
nie mówiąc o tym, że jego forma pozostawia wiele do życzenia Zemlja też bez błysku Goffin umarł po pierwszym secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
czemu na Bedene taki wysoki kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Z lepszych kursów u kobiet to widzę : Tadeja Majeric 1,61 + Raluca Olaru 2,2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
czemu na Bedene taki wysoki kurs? bo dopóki Denko grał na poważnie Aljaz zdobywał jedynie punkty po jego błędach, których do połowy 2.seta było mało inicjatywa zdecydowanie po stronie Rosjanina a potem..  a Kamke.. no cóż z clayem go raczej nie utożsamiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Bouchard,Lu set a całkiem dobra opcja jak dla mnie to Maria Teresa Torro , jak zagra tak jak wczoraj przez większosć meczu to Pennetta dowidzenia w dwóch setach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Nicea:
Mathieu +1,5seta 1,68 Montanes +1,5 seta 1,50 Fognini 2,05
Dusseldorf
Bautista-Agut +1,5 seta 1,75 Pella +1,5 seta 1,94 Dodig +1,5 seta 2,33
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
Mitu @4.00 Olaru @2.20 Meusburger @1.30 Lajovic @1.55 Tyle na dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
O, Stephens pierwszy mecz na korcie. Jazda Sloane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Zahlova 1*-0 1-3* 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
czemu na Bedene taki wysoki kurs? bo dopóki Denko grał na poważnie Aljaz zdobywał jedynie punkty po jego błędach, których do połowy 2.seta było mało inicjatywa zdecydowanie po stronie Rosjanina a potem..  a Kamke.. no cóż z clayem go raczej nie utożsamiam  Kamyk dobrze gral z Beckerem , przy swoim serwisie prawie punktów nie oddawał  wali mocno jak z armaty, zero kompromisu, widać było ze ma ochotę pograć a że kobitka na trybunach kibicuje to nie moze być lipy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|