|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Nie chce juz szukac kto dokładnie to był ale życze ci skurwysyniu obsrania mordy stolcem miekkim i aby spływało ci do mordy przez tydzien za te pierdolenie o michonach i tej reszcie panienek francuskich. Gospodarze mogą ci przepchac jedynie dupsko za te typy a nie swoich grajków i sram ci na morde ponownie . diziekuje i pozdrawiam Dziękii  nie wiem jak ty ale ja na tych Francuzach jestem zarobiony  a że Michon oddał tak łatwo... zdarza się. Jednego kiepa na forum mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Teraz wam mowie ze Michon odzyje  i wygra w 3 setach i Rolanda tez gramy grubo  superpewniak polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
kto oglada Jaska??? mocne opady?? ??? nie mam podgladu, odpowie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Ustawka jest, jak bedzie 5-1 to michon zacznie grac i wygra szlema....mam wtyki w stsie, jeden dziadke mi poiwdzial.....stawiac chaty i samochody na michona i do konca zycia zarobiony jestes
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Teraz wam mowie ze Michon odzyje  i wygra w 3 setach i Rolanda tez gramy grubo  superpewniak polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Caro rebreak  po 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276 |
nie ma kamery zdjeli obraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
nie ma kamery zdjeli obraz kamere zdjeli z kortu na kotrym gra michon....ustawka bedzie jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Cisza na forum....ludzie powtapiali miliony na Michonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2012
Posty: 31 |
przecież mnie starga jak filipińskom szmate jak można było dać michona jak to totalny amator, a mówione było że de gref super miotła, wsysa przeciwników jak odkurzi. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? zaklad ze jestem starszy od ciebie....a co posmiac sie nie mozna...pogrzeb czy co
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? Gdyby wrocili to by go tu nie bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? Gdyby wrocili to by go tu nie bylo  japa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? zabawne to było to ze postawiłes grubo na michona ktory nawet nie powalczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? zaklad ze jestem starszy od ciebie....a co posmiac sie nie mozna...pogrzeb czy co Mozna... ale nie na 2ch forumowych stronach. Zamiast się śmiać z códzych typów to zajmij się swoimi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
hehe Wozna znowu sie polamala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? Gdyby wrocili to by go tu nie bylo  Szkoda iti, że na de grefa nie było minimum 1.7 poszło by w konkursie
|
|
|
Link skopiowany do schowka