Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 64 1 2 22 23 24 25 26 63 64
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Originally Posted by obsraniec
Nie chce juz szukac kto dokładnie to był ale życze ci skurwysyniu obsrania mordy stolcem miekkim i aby spływało ci do mordy przez tydzien za te pierdolenie o michonach i tej reszcie panienek francuskich. Gospodarze mogą ci przepchac jedynie dupsko za te typy a nie swoich grajków i sram ci na morde ponownie . diziekuje i pozdrawiam

Dziękii smile nie wiem jak ty ale ja na tych Francuzach jestem zarobiony smile

a że Michon oddał tak łatwo... zdarza się.
Jednego kiepa na forum mniej smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by yoyo
Teraz wam mowie ze Michon odzyje smile i wygra w 3 setach i Rolanda tez
gramy grubo boks superpewniak polecam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by The Boss
kto oglada Jaska??? mocne opady??

??? nie mam podgladu, odpowie ktos?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Ustawka jest, jak bedzie 5-1 to michon zacznie grac i wygra szlema....mam wtyki w stsie, jeden dziadke mi poiwdzial.....stawiac chaty i samochody na michona i do konca zycia zarobiony jestes

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Originally Posted by marcinho18
Originally Posted by yoyo
Teraz wam mowie ze Michon odzyje smile i wygra w 3 setach i Rolanda tez
gramy grubo boks superpewniak polecam

dobrze

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Caro rebreak boks

po 2-0

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
nie ma kamery zdjeli obraz

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Originally Posted by seitedo
nie ma kamery zdjeli obraz

kamere zdjeli z kortu na kotrym gra michon....ustawka bedzie jak nic

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Cisza na forum....ludzie powtapiali miliony na Michonie laugh

Dołączył: Oct 2012
Posty: 31
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2012
Posty: 31
przecież mnie starga jak filipińskom szmate

jak można było dać michona jak to totalny amator, a mówione było że de gref super miotła, wsysa przeciwników jak odkurzi.

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Originally Posted by yoyo
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Ale ty jesteś kolego zabawny...

Rodzice wrócili z zebrania?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Originally Posted by MDSSDM
Originally Posted by yoyo
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Ale ty jesteś kolego zabawny...

Rodzice wrócili z zebrania?

zaklad ze jestem starszy od ciebie....a co posmiac sie nie mozna...pogrzeb czy co

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by MDSSDM
Originally Posted by yoyo
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Ale ty jesteś kolego zabawny...

Rodzice wrócili z zebrania?
Gdyby wrocili to by go tu nie bylo wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
skończcie lamentować specjaliści wysokiej klasy

włączcie sobie Cornet - Linette http://lsh.streamhunter.eu/static/popups/152206965341990.html

i kibicujcie Polce

boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Originally Posted by iti
Originally Posted by MDSSDM
Originally Posted by yoyo
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Ale ty jesteś kolego zabawny...

Rodzice wrócili z zebrania?
Gdyby wrocili to by go tu nie bylo wink

japa ooo

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by MDSSDM
Originally Posted by yoyo
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Ale ty jesteś kolego zabawny...

Rodzice wrócili z zebrania?
zabawne to było to ze postawiłes grubo na michona ktory nawet nie powalczył laugh

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Originally Posted by yoyo
Originally Posted by MDSSDM
Originally Posted by yoyo
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Ale ty jesteś kolego zabawny...

Rodzice wrócili z zebrania?

zaklad ze jestem starszy od ciebie....a co posmiac sie nie mozna...pogrzeb czy co

Mozna... ale nie na 2ch forumowych stronach.
Zamiast się śmiać z códzych typów to zajmij się swoimi.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
hehe Wozna znowu sie polamala

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by iti
Originally Posted by MDSSDM
Originally Posted by yoyo
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral... mad

Ale ty jesteś kolego zabawny...

Rodzice wrócili z zebrania?
Gdyby wrocili to by go tu nie bylo wink

Szkoda iti, że na de grefa nie było minimum 1.7 poszło by w konkursie

Strona 24 z 64 1 2 22 23 24 25 26 63 64

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1