|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11 |
Betclic [ ads.mrgreen.com] - 5 FS na Eggomatic.Nie dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
Kasa na MB z Bellini Casino [ ads.mrgreen.com],tak ze promocja jak najbardziej na plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Betsson wersja mobilna 5fs na fruit shop ale nie dziala mi ich strona jak nalezy  nie chce wejsc w gre
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853 |
Betsson wersja mobilna 5fs na fruit shop ale nie dziala mi ich strona jak nalezy  nie chce wejsc w gre Mi ogólnie strona działa do momentu logowania. Mianowicie chcą ode mnie żebym ustawił kod pin, ustawiam (tak jak chcą - czterocyfrowy), klikam Ustaw pin i zaloguj i mi wyskakuje, że nieprawidłowe dane. Dodam, że na tych samych danych normalnie loguje się na komputerze, bez żadnych problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
A ja mam inny problem... Co wpiszę w komórce m.betsson.com to mnie przekierowuje na normalną stronę betssona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
chyba musisz zainstalowac to ich oprogramowanie ale nie wiem na 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Zamiast sie bawic telefonem to na kompie normalnie smiga jak sie wejdzie przez agenta iphona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
nie da się tam zalogować, chcą jakiś pin, który nie wiadomo jak uzyskać,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Da sie... jak wchodzielm przez betsson.com to wtedy chcieli PIN jak przez m.betsson.com to normalne logowanie jest i smiga wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431 |
To fajnie mają, że nie wszystkich traktują tak samo.. Ja mam nadal konto zablokowane. Dokumenty wysłane, z kontem wszystko ok, a support raczył jedynie łaskawie odpisać, że dostał maila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
To fajnie mają, że nie wszystkich traktują tak samo.. Ja mam nadal konto zablokowane. Dokumenty wysłane, z kontem wszystko ok, a support raczył jedynie łaskawie odpisać, że dostał maila  ja nie musiałem wysyłać nawet dokumentów,aż się zdziwiłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853 |
Jak nie urok to sraczka  Przez m.betsson normalnie loguje, ale pisze mi 'wyłącz tryb samolotowy urządzenia'. Rzecz jasna mam wyłączony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11 |
RedStarCasino [ rsppartners.com] - 5 FS na slot Riches of Ra .Bez warunkow obrotu.Tylko dla osob,ktore robily tam minimum jeden depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
Dzako, u mnie to samo... wez telefon ustaw bokiem, jak do slota, wtedy u mnie komunikat znika i laduje normalnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
7 spinów w ComeOn [ ads.comeon.com] na starsbut miałem,tak że sprawdzcie sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11 |
Dzieki  .Tez mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2011
Posty: 79 |
Pare pytan odnosnie ich:P Moj stan konta wyglada tak: Balance:49,98eur Slots:20eur Camp Points : 71 to 20 eur jest do uwolnienia? czy w tym bonusie na sloty wyplacac mozna tylko nadwyzke? u nich max wplata i wyplata to 100 eur czyli 80eur + 20 eur mojego depozytu? (Jak sie zapytalem na czacie ile mi zostalo obrotu to mi odpowiedziala ze musi wyslac email do ich departamentu i to potrwa 5h OMG.....)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,350 Likes: 11 |
MrGreen [ ads.mrgreen.com] - 5 free spinow na Victorious juz dostepne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
Pare pytan odnosnie ich:P Moj stan konta wyglada tak: Balance:49,98eur Slots:20eur Camp Points : 71 to 20 eur jest do uwolnienia? czy w tym bonusie na sloty wyplacac mozna tylko nadwyzke? u nich max wplata i wyplata to 100 eur czyli 80eur + 20 eur mojego depozytu? (Jak sie zapytalem na czacie ile mi zostalo obrotu to mi odpowiedziala ze musi wyslac email do ich departamentu i to potrwa 5h OMG.....) 1 CP=10euro obrotu,czyli łatwo możesz sobie policzyć. Bonus jest przy wypłacie odejmowany. Możesz 100+20 € wypłacić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|