|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Tarnow +10 Konsekwentnie przeciw Zielonce. Nie to zeby druzyna byla slaba bo na pudle zapewne sie zalapie ale dlatego ze buki chyba ja nieco przeceniaja jesli chodzi mozliwosci. Tarnowianie zadaje sie ze ogarneli sie. Teraz 2 pkt lub wiecej stracone z Gorzowianami trzeba odrabiac na bonusach. Zielonka 2 doskonale mecze ale okazuje sie ze slabszymi druzynami. Malo tego strata pkt. z innymi druzynami, ktore tez raczej beda walczyc o utrzymanie. Przyczyny? Nierowna forma Protasa, Davidssona i Jablonskiego. Jonnson nie jest na tyle mocny aby to odrobic a i Dudek chyba jest zbyt mocno eksploatowany rezerwami w biegach gdzie trzeba zazywyaczj gonic wynik sciagajac sie dobrymi rywalami. W Tarnowie atutem jest napewno forma Artioma, jesli Koldi pojedzie a w Zielonce lubi jezdzic to Janowski, Madsen i Vaculik swoje dorzuca aby handi weszlo. Moim zdaniem mecz na styku bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Buczkowski - Zmarzlik +4 typ 2. Troche niski kurs na Zmarzlika bo 1.66 ale szanse oceniam 9/10 bo Zmarzlik dodatkowe biegi jako z\z i duze prawdopodobienstwo rezerwy taktycznej. Bo Buczkowski jezdzi zespolowo czesto za kolego z pary. 7-8 pkt Zmarzlika powinno spokojnie wystarczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Start-Unibax 2 oferowane kursy w granicach 1.6 byly warte przemyslenia ale 1.95 z beta365 to juz jest argument powazny. Jedyny argument przeciwko typowi tylko jeden. "kazdy w koncu musi wygrac i kazdy w koncu musi przegrac". Reszta przemawia za Krzyzakami. Jedyna szansa dla gospodarzy to juniorzy gdyby wygrali 5-1 swoj bieg, dobra postawa Swiderskiego ktoremu jednak ten tor chyba nie lezy jakas 10 pkt zdobycz Pedersena. Ktorys z tych czynnikow pewnie zadziala ale zeby wygrac ten mecz musza zadzialac wszystkie w co nie wierze zwlaszcza w 10 pkt Pedersena
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Emil Sajfutdinov powyzej 11 pkt @1.8 jak myślicie? Emil moim zdaniem na komplet coś na pewno straci  Tajski pewnie go objedzie a może kolegę z pary puści do przodu  over 11 jak najbardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Oskar Fajfer +1 z Pulczynskim wyglada apetycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Mi sie natomiast podoba over 7,5 MJJ na 8p w pieciu startach napewno stac duńczyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Mi sie natomiast podoba over 7,5 MJJ na 8p w pieciu startach napewno stac duńczyka ostatnio stracił 2 silniki w Cze-wie, ale w mistrzostwach Dani dobrze pojechał..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
w Unii ma jechac Balinski
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
bedzie ten mecz w Rzeszowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
trudno wyczuc, jeszcze 3 minuty temu padal deszcz teraz wyszlo slonce ale dalej czarne chmury nadciagaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Ljung over 9 Zagar-Gollob(1-0) Holder over 11 Przem. Pawlicki-Fredka(0-1) Protas over 10 Okoń over 10 Buczek over 10 PUK over 11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Ma ktos pod ręka moze streama do meczu Gniezna z Toruniem? Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ktoś pisał na forum stali, ze bym przed chwilą na stadionie. Głucho cicho, kałuże na torze, nic nie robia poza ściaganiem reklam. Narazie żadnej decyzji oficjalnej nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wlokniarz i Torun na razie cieniutko.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ulamek swieca na starcie i ladowanie na plecach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Torun podstawiamy teraz alkomat Ulamkowi i po sprawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wlokniarza nie ma, po meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
mowisz ze "karniaczka " dostal na odchodne z przyjecia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
mowisz ze "karniaczka " dostal na odchodne z przyjecia? A bo to jednego z tego co widac po tej swiecy na starcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wlokniarz slaby, przed sezonem wieszczono medal a tu kupa... bedzie walka o utrzymanie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|