|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
Chodziło mi że przy stanie 2:0 w setach bo taki praktycznie już jest , taki wysoki kurs wystawili na tursunova ze wezmie mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
ma ktos kamerke na korty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Morozova jest do gry 3,25
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
przed meczem bylo 4.35 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Mają zacząć o 17 ale szybko zakończą dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
przed meczem bylo 4.35  Na Morozova ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
przed meczem bylo 4.35  Na Morozova ? Nie, nie. O Tursunovie mowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Olena Leonchuk też do gry ja mam po 6 gra z 15 latka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
przed meczem bylo 4.35  Na Morozova ? Nie, nie. O Tursunovie mowie Właśnie te kursy są podejrzane jak cholera , gdy Simon przegrywał z Lleytonem to przy stanie 0:2 na Simona było około 5 a kursy przed meczem na Simona i Dolgo były takie same tylko że teraz przy stanie 0:2 dla tursunova jest na dolgo nie 5 tylko 2.75 i moim zdaniem coś tu niegra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
przed meczem bylo 4.35  Na Morozova ? Nie, nie. O Tursunovie mowie Właśnie te kursy są podejrzane jak cholera , gdy Simon przegrywał z Lleytonem to przy stanie 0:2 na Simona było około 5 a kursy przed meczem na Simona i Dolgo były takie same tylko że teraz przy stanie 0:2 dla tursunova jest na dolgo nie 5 tylko 2.75 i moim zdaniem coś tu niegra  teraz jest 2.75-1.4 bylo cos kolo 1.2-4.3 nalezy takze pamietac, ze na live jest marza wieksza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Wyobrazcie sobie robote tych traderow od tenisa, oni to dopiero maja przejebane z deszczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
buk coś wie a kurs 1.4 na tursunova to podpucha
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Właśnie te kursy są podejrzane jak cholera , gdy Simon przegrywał z Lleytonem to przy stanie 0:2 na Simona było około 5 a kursy przed meczem na Simona i Dolgo były takie same tylko że teraz przy stanie 0:2 dla tursunova jest na dolgo nie 5 tylko 2.75 i moim zdaniem coś tu niegra  młody gniewny pytał się jakie kursy były na Simona przy 0:2 Hewittem i ktoś odpowiedział, że było własnie 2,80-3,00 więc albo Ty się mylisz, albo tamten ktoś oszukiwał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Właśnie te kursy są podejrzane jak cholera , gdy Simon przegrywał z Lleytonem to przy stanie 0:2 na Simona było około 5 a kursy przed meczem na Simona i Dolgo były takie same tylko że teraz przy stanie 0:2 dla tursunova jest na dolgo nie 5 tylko 2.75 i moim zdaniem coś tu niegra  młody gniewny pytał się jakie kursy były na Simona przy 0:2 Hewittem i ktoś odpowiedział, że było własnie 2,80-3,00 więc albo Ty się mylisz, albo tamten ktoś oszukiwał takie były  3 było najwięcej, żadne 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Olena Leonchuk też do gry ja mam po 6 gra z 15 latka poszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
hmm to może ja źle przeczytałem quasi ale własnie odnosze się do tamtej rozmowy , jak cos to sory
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
przejaśnia się czy nie ma mowy o graniu dzisiaj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ściągają wodę z plandeki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
przejaśnia się czy nie ma mowy o graniu dzisiaj ? beda grali. maksymalnie moga grac do 21:30 naszego czasu. to pamietam z poprzednich lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
przejaśnia się czy nie ma mowy o graniu dzisiaj ? beda grali. maksymalnie moga grac do 21:30 naszego czasu. to pamietam z poprzednich lat to na Rolandzie grali tak dlugo ze Monfilsa nie bylo widac? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|