|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Gratki Grzesiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nigdy bo chocbym chcial juz nie urosną  testosteron je zabił, tak jak mowią w reklamie popularnego szamponu :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
masz coś do łysych? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Właśnie wróciłem z mojego rocznego sprawdzianu z WF-u, cel zrealizowany - 3km poniżej 13.30 a dokładnie 13.20 (wg stopera egzaminującego - biegłem bez endo, 9 kółek wokół stadionu). Trzy wcześniejsze konkurencje (pompki, brzuszki, 10x10) dały się dość mocno we znaki - szczególnie 10x10. Na domiar złego po pierwszym kilometrze złapała mnie kolka, później druga i cały czas trwała walka między mną a moją psychą, która podpowiadała mi żeby dać sobie spokój. Bieg w pełnym słońcu i na zmęczeniu więc tym bardziej jestem zadowolony z wyniku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Trzy wcześniejsze konkurencje (pompki, brzuszki, 10x10) dały się dość mocno we znaki - szczególnie 10x10. ) co to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
@Big Ben wklejam opis z regulaminu przeprowadzania sprawdzianu:
Bieg wahadłowy 10 x 10 m - odbywa się w stroju sportowym. Na komendę "Start" (sygnał dźwiękowy) kontrolowany rozpoczyna bieg w kierunku przeciwległej chorągiewki, obiega ją, wraca do chorągiewki na linii startu, obiega ją i pokonuje tę trasę pięciokrotnie. Przewrócenie chorągiewki powoduje powtórzenie próby, która jest próbą ostateczną. Czas mierzy się z dokładnością do 0,1 sekundy, od sygnału startu do momentu przekroczenia linii mety. Do ćwiczenia wykorzystujemy „chorągiewki” o parametrach: wysokość co najmniej 160 cm, średnica podstawy nie przekraczająca 30 cm i wadze do 3,5 kg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Czyli coś, jak na sali gimnastycznej, że trzeba dobiec do linii, wrócić i tak kilka powtórzeń?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
ogólnie konkurencja rozgrywana jest raczej na parkiecie niż na asfalcie (dziś pierwszy raz biegłem na asfalcie - wolę halę) z tym, że tutaj musisz obiec chorągiewkę, a to wymaga nie lada zwinności jeśli chcesz wykręcić dobry czas... zadanie wydaje się proste na pierwszy rzut oka ale po kilku długościach nogi masz już mocno napuchnięte i twarde jak kamienie... czasy w mojej grupie wiekowej (over 30) to 31, 32 i 33 sekundy także trzeba zapierdalać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Vendetta, jaki kolejny cel sobie stawiasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
odbudowac spalone przez bieganie mięsnie  Storm juz zakupiony hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Olej. Zacznij od telefonu do: ![[Linked Image from fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net]](https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/249168_478512835557447_195597606_n.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
 przeca z daleka widać że to ledwie nastolatka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dla Ciebie. On sie jeszcze lapie. A ona i tak biega szybciej niz my  41:43 nastukała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
fajna nawet ale rzeczywiscie za młoda  tak w ogole to ona meidzy moimi znajomymi na mete wpadala  mówili, że strasznei sie rozpychała łokciami i zabiegala droge na biezni w samej końcówce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
znalazlem wyniki i widze, ze masz nawet mocna konkurencje w klubie  a mr Krzysztof J. z mojego rocznika i 36:32 wykrecil, no, no, pogratuluj mu ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
No mam, mam  On akurat niedawno doszedl do naszego klubu  Najlepsze jest to że sam sie zglosil ze chcialby do nas dolaczyc hehe. Ten wynik to i tak nie jest jego zyciowka a gosc biega dopiero 4 lata Ja teraz jestem czasowo na 3 miejscu bo jeszcze lepsza jest ode mnei Monika A.  Ale ona trenuje bieganie od dziecintwa i kiedys robila to profesjonalnie  Zresztą teraz jezdzi na zawody by zarabiac kase i robi to bardzo tregularnie bo w sumie na kazdych zawodach zajmuje czolowe pozycje  Ostatnio byla 2 w koszalinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
16 ma. Mi sie takie mlode teraz podobaja  fajna nawet ale rzeczywiscie za młoda  tak w ogole to ona meidzy moimi znajomymi na mete wpadala  mówili, że strasznei sie rozpychała łokciami i zabiegala droge na biezni w samej końcówce  Nie wyglada na taka co moze przetracac  [ Linked Image] Swoja drogą widzę, ze masz ten sam problem z numerami startowymi co ja  Dla Marzano [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|