Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 34 1 2 23 24 25 26 27 33 34
Conrad #5890045 03/06/2013 14:15
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Gratki Grzesiu smile

Bonus: Unibet
Conrad #5890080 03/06/2013 15:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kiedy zapuscisz włosy?

lupus #5890085 03/06/2013 15:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nigdy bo chocbym chcial juz nie urosną tongue testosteron je zabił, tak jak mowią w reklamie popularnego szamponu :/

lupus #5890086 03/06/2013 15:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by lupus
Kiedy zapuscisz włosy?

masz coś do łysych? smile

Conrad #5890096 03/06/2013 15:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Łysy mógł być rudym wink



PS Dobry art o Kenijczykach [maratonypolskie.pl]

Conrad #5891238 04/06/2013 15:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Właśnie wróciłem z mojego rocznego sprawdzianu z WF-u, cel zrealizowany - 3km poniżej 13.30 a dokładnie 13.20 (wg stopera egzaminującego - biegłem bez endo, 9 kółek wokół stadionu).

Trzy wcześniejsze konkurencje (pompki, brzuszki, 10x10) dały się dość mocno we znaki - szczególnie 10x10. Na domiar złego po pierwszym kilometrze złapała mnie kolka, później druga i cały czas trwała walka między mną a moją psychą, która podpowiadała mi żeby dać sobie spokój.
Bieg w pełnym słońcu i na zmęczeniu więc tym bardziej jestem zadowolony z wyniku smile

marzano #5891294 04/06/2013 16:28
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by marzano
Trzy wcześniejsze konkurencje (pompki, brzuszki, 10x10) dały się dość mocno we znaki - szczególnie 10x10. )

co to ?

Conrad #5891302 04/06/2013 16:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
@Big Ben wklejam opis z regulaminu przeprowadzania sprawdzianu:

Bieg wahadłowy 10 x 10 m - odbywa się w stroju sportowym. Na komendę "Start" (sygnał dźwiękowy) kontrolowany rozpoczyna bieg w kierunku przeciwległej chorągiewki, obiega ją, wraca do chorągiewki na linii startu, obiega ją i pokonuje tę trasę pięciokrotnie. Przewrócenie chorągiewki powoduje powtórzenie próby, która jest próbą ostateczną. Czas mierzy się z dokładnością do 0,1 sekundy, od sygnału startu do momentu przekroczenia linii mety. Do ćwiczenia wykorzystujemy „chorągiewki” o parametrach: wysokość co najmniej 160 cm, średnica podstawy nie przekraczająca 30 cm i wadze do 3,5 kg

marzano #5891325 04/06/2013 16:51
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
dzięki dobrze

Conrad #5891462 04/06/2013 18:45
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Czyli coś, jak na sali gimnastycznej, że trzeba dobiec do linii, wrócić i tak kilka powtórzeń?

Conrad #5891516 04/06/2013 19:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
ogólnie konkurencja rozgrywana jest raczej na parkiecie niż na asfalcie (dziś pierwszy raz biegłem na asfalcie - wolę halę) z tym, że tutaj musisz obiec chorągiewkę, a to wymaga nie lada zwinności jeśli chcesz wykręcić dobry czas...

zadanie wydaje się proste na pierwszy rzut oka ale po kilku długościach nogi masz już mocno napuchnięte i twarde jak kamienie... czasy w mojej grupie wiekowej (over 30) to 31, 32 i 33 sekundy także trzeba zapierdalać wink


Conrad #5891827 04/06/2013 20:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Vendetta, jaki kolejny cel sobie stawiasz? wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
odbudowac spalone przez bieganie mięsnie wink Storm juz zakupiony hehe smile

Conrad #5892602 05/06/2013 02:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Olej.
Zacznij od telefonu do:

[Linked Image from fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net]

Conrad #5892639 05/06/2013 03:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
kopara przeca z daleka widać że to ledwie nastolatka smirk

Conrad #5892643 05/06/2013 03:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dla Ciebie. On sie jeszcze lapie.

A ona i tak biega szybciej niz my laugh
41:43 nastukała.

lupus #5892764 05/06/2013 04:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
fajna nawet ale rzeczywiscie za młoda wink tak w ogole to ona meidzy moimi znajomymi na mete wpadala smile mówili, że strasznei sie rozpychała łokciami i zabiegala droge na biezni w samej końcówce laugh

Conrad #5892793 05/06/2013 06:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
znalazlem wyniki i widze, ze masz nawet mocna konkurencje w klubie wink a mr Krzysztof J. z mojego rocznika i 36:32 wykrecil, no, no, pogratuluj mu ode mnie wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
No mam, mam smile On akurat niedawno doszedl do naszego klubu wink Najlepsze jest to że sam sie zglosil ze chcialby do nas dolaczyc hehe. Ten wynik to i tak nie jest jego zyciowka a gosc biega dopiero 4 lata smile
Ja teraz jestem czasowo na 3 miejscu bo jeszcze lepsza jest ode mnei Monika A. wink Ale ona trenuje bieganie od dziecintwa i kiedys robila to profesjonalnie wink
Zresztą teraz jezdzi na zawody by zarabiac kase i robi to bardzo tregularnie bo w sumie na kazdych zawodach zajmuje czolowe pozycje smile Ostatnio byla 2 w koszalinie wink

Conrad #5892971 05/06/2013 16:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
16 ma. Mi sie takie mlode teraz podobaja wink

Originally Posted by Vendetta
fajna nawet ale rzeczywiscie za młoda wink tak w ogole to ona meidzy moimi znajomymi na mete wpadala smile mówili, że strasznei sie rozpychała łokciami i zabiegala droge na biezni w samej końcówce laugh

Nie wyglada na taka co moze przetracac wink

[Linked Image]

Swoja drogą widzę, ze masz ten sam problem z numerami startowymi co ja wink

Dla Marzano ooo

[Linked Image]

Strona 25 z 34 1 2 23 24 25 26 27 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,357 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1