|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
mozje pytanie brzmi: przy zapsiywaniu podalem ze chce grac w zlotowkach, jesli jutro przelej 100zl, to czy poprzez jakie sprzeliczanei wplynie do unibetu dokladnei 100 czy suma ta moze ulec np zmienjszeniu? nei wiem czy po porstu nei zabezpieczyc sie i wplacic np 120. dzieki za szynka odpowiedz wpłacasz 100 masz na koncie 100 (przy wpłacie kartą doliczają 2.5 %)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
dzieki za szybnka odpowiedz. jeszcze jedno pytanie. chce wyslac kase na konto : 16001127 3012-283820-080
ono jest dokladnei tam tak napsiane, czy mieszy pierwsza a druga linijka ma byc myslnik czy nie? sorry za takei pytania, ale nei chce nic spieprzyc i wyslac kase w nieznane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za wyrozumialosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Oryginalnie wysłał tygrysexx: [qb]dzieki za szybnka odpowiedz. jeszcze jedno pytanie. chce wyslac kase na konto : 16001127 3012-283820-080
ono jest dokladnei tam tak napsiane, czy mieszy pierwsza a druga linijka ma byc myslnik czy nie? sorry za takei pytania, ale nei chce nic spieprzyc i wyslac kase w nieznane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za wyrozumialosc[/qb] Skorzystaj raczej z konta w Kredyt Banku: 42 1500 1012 1210 1011 9466 0000 Ten wydaje sie byc pewniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
tak tez myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
no i juz 200 na koncie, a wlascie 204,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jzu ugralem cosik:)hyhy, mam inne pytanei, jak dzis przesylalem faxem powteiwrdzenei wplaty to jak sie okazalo fax zaczynajacy sie od 00 8.......jest bezplatny ale na malcie, wiec zaplacilem za fax 6,5 zl.ale to nicm, tylko wtedy sie kanpalem ze jak wczoraj gadalem z jakism konsultantem unibetu to ten niby darmoiwy numer tez byl na 00 8.......czy to oznacza ze slowo zapalce za ta 3-4 minuitwa rozmowe z unibetem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
Oryginalnie wysłał tygrysexx: [qb]no i juz 200 na koncie, a wlascie 204,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jzu ugralem cosik:)hyhy, mam inne pytanei, jak dzis przesylalem faxem powteiwrdzenei wplaty to jak sie okazalo fax zaczynajacy sie od 00 8.......jest bezplatny ale na malcie, wiec zaplacilem za fax 6,5 zl.ale to nicm, tylko wtedy sie kanpalem ze jak wczoraj gadalem z jakism konsultantem unibetu to ten niby darmoiwy numer tez byl na 00 8.......czy to oznacza ze slowo zapalce za ta 3-4 minuitwa rozmowe z unibetem?[/qb] i jeszcze jedno: jak jest w unibecie handicap np w sietce +2,0 to przy wyniku 3:1 jest zwrot stawki?? aha, i co oznacza handi np francja-grecja +0,0 i -0,0 ?dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
tak, przy 3-1 zwrot
a te kursy:
Grecja 0.0 5.00 FRANCJA 0.0 1.14
to wyplata przy wygranej danej druzyny, ze zwrotem stawki w wypadku remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
hyhy, mam inne pytanei, jak dzis przesylalem faxem powteiwrdzenei wplaty to jak sie okazalo fax zaczynajacy sie od 00 8.......jest bezplatny ale na malcie, wiec zaplacilem za fax 6,5 zl.ale to nicm, tylko wtedy sie kanpalem ze jak wczoraj gadalem z jakism konsultantem unibetu to ten niby darmoiwy numer tez byl na 00 8.......czy to oznacza ze slowo zapalce za ta 3-4 minuitwa rozmowe z unibetem? spokojnie, na jedzenie jeszcze Ci starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i jeszcze jedno: jak jest w unibecie handicap np w sietce +2,0 to przy wyniku 3:1 jest zwrot stawki?? aha, i co oznacza handi np francja-grecja +0,0 i -0,0 ? tak a o handi poczytaj tutaj [ mecz.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
dzieki bardzo za odpowiedzi. ale powaznei co z tym telefonem? ok 6 zl za kazda minute? dranie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
cholerny Unibet, stawialem wczoraj mecz live Anglia-Portugalia i przy stanie 1:0 postawilem na rozny, bo wiadomo ze Portugalia rzucila sie do odrabiania strat i faktycznie ten rozny chwile potem padl dla Portugali, poczatkowo zaklad zostal uznany za wygrany, ale rano wchodze i stan konta pomniejszony o ta wygrana, uznali zaklad za przegrany a mecz ogladalem i widzialem ze ten rozny byl dla Portugali, nie pamietam podczas obstawiania o ktory z kolei rog chodzilo, ale na Unibet jest on oznaczony numerem 3, czy jest gdzies strona na ktorej jest dokladny przebieg meczu tych druzyn z wykazem roznych?? jak w tej sprawie sie zachowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
tak wiec pewnie blad byl w liczbie oznaczajacej kolejnosc rzutow roznych... badz tez mialem takiego pecha ze przez to wolne dzialanie Unibetu moglem cos zle obstawic... ale wydaje mi sie to niemozliwe poniewaz stawialem dokladnie w momencie inicjowania akcji przez Portugalczykow i przyjecie zakladu nastapilo praktycznie w momencie wyjscia pilka na rog,cieszylem sie z mojego szczescia, a okazalo sie ze to jednak pech.
Podejrzewam ze Unibet walnal sie w liczbie na rzuty rozne, ja na to nie zwrocilem uwagi tylko patrzylem co sie dzieje na boisku i wg. tego obstawialem. Po rozmowie z konsultantem Unibet doszedlem do wniosku ze Unibet zle ponumerowal swoje rozne, tak wiec rzut rozny z 13 minuty dla Anglikow ponumerowany jako 3 mozna bylo obstawic jeszcze po tym wydarzeniu! dlatego unibet dostal tyle reklamacji na to zdarzenie,poniewaz ludzie sie kapneli ze Unibet popelnil blad i postawili na ten 3 rzut,wiedzac ze to jest pewna wygrana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
Unibet popelnil blad i postawili na ten 3 rzut,wiedzac ze to jest pewna wygrana. szkoda że grający o tym nie wiedzieli, ja postawiłem sekundę za późno na ten sam zakład ;| ale jak widać nic nie straciłem ale tak apropo wcześniejszych moich postów można dokonywać depozytu za pomoca visy Electron w Unibecie pobierają przy tym prowizję od wpłaty, to jest 2,5 %, ale biorąc pod uwagę, że kasę się ma wciągu paru sekund bez latania po bankach i wypełniania kwitków to moim zdaniem duży plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz bym się jeszcze bardziej ucieszył gdyby można było równie łatwo wyciągać kasę - również online (tak jak jest w ekspekcie), ale na razie obracam bonusem, no i trwają mistrzostwa więc szybko sie na to nie zanosi, a później hmm nie wiadomo czy będzie co wyciągać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Oryginalnie wysłał tomasus: [qb] Unibet popelnil blad i postawili na ten 3 rzut,wiedzac ze to jest pewna wygrana. szkoda że grający o tym nie wiedzieli, ja postawiłem sekundę za późno na ten sam zakład ;| ale jak widać nic nie straciłem [/qb] Wlasnie ze Ci grajacy ktorzy uwaznie sledzili od poczatku mecz, mogli "wylapac" ten blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale dzisiaj mysle ze to odrobie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
wiem że wielu grających w Unibecie przywiązuje wagę do stukania Punktów w konkursie Euro 2004, w związku z tym pytanko, ile Wam się udało najwięcej nabić za 1 mecz, lub jeden dzionek (kiedy były 2 meczyki), ja wczoraj ustanowiłem swój mały rekord 46 pkt, tyle że gram dopiero od piątku ;( w Unibecie , wiec nie mam zbytniego porównania Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
wczoraj 32, a ogólnie 319 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
Gregov: wczoraj 32, a ogólnie 319 no to mi daje wyobrażenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ja sobie pluje w brodę że wcześniej grałem w expie i wogóle nie byłem świadomy oferty na euro unibetu eehhh...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118 |
O co chodzi z handicapami w mlb? CINCINNATI REDS -1.5 1.57 Cincinnati Reds bez handi 1,58 Podobnie jest w kilku innych parach, oni tak zawsze czy dzisiaj tak spieprzyli sprawę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
a to ciekawe z MLB... mnie wkurza ich dzisiejsze tragiczne rozliczenie kuponu... nie tylko Intertoto, ale i rozgrywki skandynawskie... dupki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93 |
Oryginalnie wysłał Manjak01: [qb]a to ciekawe z MLB... mnie wkurza ich dzisiejsze tragiczne rozliczenie kuponu... nie tylko Intertoto, ale i rozgrywki skandynawskie... dupki[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Znaczy sie tobie też jeszcze nie rozliczyli.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|