Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#58855 24/06/2004 02:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
mozje pytanie brzmi: przy zapsiywaniu podalem ze chce grac w zlotowkach, jesli jutro przelej 100zl, to czy poprzez jakie sprzeliczanei wplynie do unibetu dokladnei 100 czy suma ta moze ulec np zmienjszeniu? nei wiem czy po porstu nei zabezpieczyc sie i wplacic np 120. dzieki za szynka odpowiedz
wpłacasz 100 masz na koncie 100 (przy wpłacie kartą doliczają 2.5 %)

Bonus: Unibet
#58856 24/06/2004 02:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
dzieki za szybnka odpowiedz. jeszcze jedno pytanie. chce wyslac kase na konto :
16001127
3012-283820-080

ono jest dokladnei tam tak napsiane, czy mieszy pierwsza a druga linijka ma byc myslnik czy nie? sorry za takei pytania, ale nei chce nic spieprzyc i wyslac kase w nieznane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za wyrozumialosc

#58857 24/06/2004 02:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał tygrysexx:
[qb]dzieki za szybnka odpowiedz. jeszcze jedno pytanie. chce wyslac kase na konto :
16001127
3012-283820-080

ono jest dokladnei tam tak napsiane, czy mieszy pierwsza a druga linijka ma byc myslnik czy nie? sorry za takei pytania, ale nei chce nic spieprzyc i wyslac kase w nieznane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za wyrozumialosc[/qb]
Skorzystaj raczej z konta w Kredyt Banku:
42 1500 1012 1210 1011 9466 0000

Ten wydaje sie byc pewniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58858 24/06/2004 03:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
tak tez myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki

#58859 25/06/2004 00:52
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
no i juz 200 na koncie, a wlascie 204,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jzu ugralem cosik:)hyhy, mam inne pytanei, jak dzis przesylalem faxem powteiwrdzenei wplaty to jak sie okazalo fax zaczynajacy sie od 00 8.......jest bezplatny ale na malcie, wiec zaplacilem za fax 6,5 zl.ale to nicm, tylko wtedy sie kanpalem ze jak wczoraj gadalem z jakism konsultantem unibetu to ten niby darmoiwy numer tez byl na 00 8.......czy to oznacza ze slowo zapalce za ta 3-4 minuitwa rozmowe z unibetem?

#58860 25/06/2004 04:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
Quote
Oryginalnie wysłał tygrysexx:
[qb]no i juz 200 na koncie, a wlascie 204,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jzu ugralem cosik:)hyhy, mam inne pytanei, jak dzis przesylalem faxem powteiwrdzenei wplaty to jak sie okazalo fax zaczynajacy sie od 00 8.......jest bezplatny ale na malcie, wiec zaplacilem za fax 6,5 zl.ale to nicm, tylko wtedy sie kanpalem ze jak wczoraj gadalem z jakism konsultantem unibetu to ten niby darmoiwy numer tez byl na 00 8.......czy to oznacza ze slowo zapalce za ta 3-4 minuitwa rozmowe z unibetem?[/qb]
i jeszcze jedno: jak jest w unibecie handicap np w sietce +2,0 to przy wyniku 3:1 jest zwrot stawki?? aha, i co oznacza handi np francja-grecja +0,0 i -0,0 ?dzieki za odpowiedz

#58861 25/06/2004 04:21
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
tak, przy 3-1 zwrot

a te kursy:

Grecja 0.0 5.00
FRANCJA 0.0 1.14

to wyplata przy wygranej danej druzyny, ze zwrotem stawki w wypadku remisu.

#58862 25/06/2004 04:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
hyhy, mam inne pytanei, jak dzis przesylalem faxem powteiwrdzenei wplaty to jak sie okazalo fax zaczynajacy sie od 00 8.......jest bezplatny ale na malcie, wiec zaplacilem za fax 6,5 zl.ale to nicm, tylko wtedy sie kanpalem ze jak wczoraj gadalem z jakism konsultantem unibetu to ten niby darmoiwy numer tez byl na 00 8.......czy to oznacza ze slowo zapalce za ta 3-4 minuitwa rozmowe z unibetem?
spokojnie, na jedzenie jeszcze Ci starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
i jeszcze jedno: jak jest w unibecie handicap np w sietce +2,0 to przy wyniku 3:1 jest zwrot stawki?? aha, i co oznacza handi np francja-grecja +0,0 i -0,0 ?
tak

a o handi poczytaj tutaj [mecz.com]

#58863 25/06/2004 05:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
dzieki bardzo za odpowiedzi. ale powaznei co z tym telefonem? ok 6 zl za kazda minute? dranie...

#58864 25/06/2004 17:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
cholerny Unibet, stawialem wczoraj mecz live Anglia-Portugalia i przy stanie 1:0 postawilem na rozny, bo wiadomo ze Portugalia rzucila sie do odrabiania strat i faktycznie ten rozny chwile potem padl dla Portugali, poczatkowo zaklad zostal uznany za wygrany, ale rano wchodze i stan konta pomniejszony o ta wygrana, uznali zaklad za przegrany a mecz ogladalem i widzialem ze ten rozny byl dla Portugali, nie pamietam podczas obstawiania o ktory z kolei rog chodzilo, ale na Unibet jest on oznaczony numerem 3, czy jest gdzies strona na ktorej jest dokladny przebieg meczu tych druzyn z wykazem roznych??
jak w tej sprawie sie zachowac?

#58865 25/06/2004 18:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[...] ale na Unibet jest on oznaczony numerem 3, czy jest gdzies strona na ktorej jest dokladny przebieg meczu tych druzyn z wykazem roznych??
http://www.soccerstand.com/mr.php?f=39705
13 minuta: Corner Kick - 7 David Beckham (ENG)

I z oficjalnej strony:

13' Beckham (England) takes the corner.
The corner comes to nothing as Campbell and Terry collide and Portugal can clear.

http://www.euro2004.com/tournament/matches/Round=1582/Match=1059188/Report=MS.html

#58866 25/06/2004 18:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
tak wiec pewnie blad byl w liczbie oznaczajacej kolejnosc rzutow roznych... badz tez mialem takiego pecha ze przez to wolne dzialanie Unibetu moglem cos zle obstawic... ale wydaje mi sie to niemozliwe poniewaz stawialem dokladnie w momencie inicjowania akcji przez Portugalczykow i przyjecie zakladu nastapilo praktycznie w momencie wyjscia pilka na rog,cieszylem sie z mojego szczescia, a okazalo sie ze to jednak pech.

Podejrzewam ze Unibet walnal sie w liczbie na rzuty rozne, ja na to nie zwrocilem uwagi tylko patrzylem co sie dzieje na boisku i wg. tego obstawialem. Po rozmowie z konsultantem Unibet doszedlem do wniosku ze Unibet zle ponumerowal swoje rozne, tak wiec rzut rozny z 13 minuty dla Anglikow ponumerowany jako 3 mozna bylo obstawic jeszcze po tym wydarzeniu! dlatego unibet dostal tyle reklamacji na to zdarzenie,poniewaz ludzie sie kapneli ze Unibet popelnil blad i postawili na ten 3 rzut,wiedzac ze to jest pewna wygrana...

#58867 25/06/2004 21:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
Quote
Unibet popelnil blad i postawili na ten 3 rzut,wiedzac ze to jest pewna wygrana.
szkoda że grający o tym nie wiedzieli, ja postawiłem sekundę za późno na ten sam zakład ;&#0124;
ale jak widać nic nie straciłem

ale tak apropo wcześniejszych moich postów
można dokonywać depozytu za pomoca visy Electron w Unibecie
pobierają przy tym prowizję od wpłaty, to jest 2,5 %, ale biorąc pod uwagę, że kasę się ma wciągu paru sekund bez latania po bankach i wypełniania kwitków to moim zdaniem duży plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
teraz bym się jeszcze bardziej ucieszył gdyby można było równie łatwo wyciągać kasę - również online (tak jak jest w ekspekcie),
ale na razie obracam bonusem, no i trwają mistrzostwa więc szybko sie na to nie zanosi, a później hmm nie wiadomo czy będzie co wyciągać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro

#58868 25/06/2004 23:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Quote
Oryginalnie wysłał tomasus:
[qb]
Quote
Unibet popelnil blad i postawili na ten 3 rzut,wiedzac ze to jest pewna wygrana.
szkoda że grający o tym nie wiedzieli, ja postawiłem sekundę za późno na ten sam zakład ;&#0124;
ale jak widać nic nie straciłem
[/qb]
Wlasnie ze Ci grajacy ktorzy uwaznie sledzili od poczatku mecz, mogli "wylapac" ten blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale dzisiaj mysle ze to odrobie!

#58869 27/06/2004 14:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
wiem że wielu grających w Unibecie przywiązuje wagę do stukania Punktów w konkursie Euro 2004,
w związku z tym pytanko, ile Wam się udało najwięcej nabić za 1 mecz, lub jeden dzionek (kiedy były 2 meczyki),
ja wczoraj ustanowiłem swój mały rekord 46 pkt, tyle że gram dopiero od piątku ;( w Unibecie , wiec nie mam zbytniego porównania
Pozdro

#58870 27/06/2004 15:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
wczoraj 32, a ogólnie 319 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58871 27/06/2004 17:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
Gregov:
Quote
wczoraj 32, a ogólnie 319
no to mi daje wyobrażenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,
ja sobie pluje w brodę że wcześniej grałem w expie i wogóle nie byłem świadomy oferty na euro unibetu eehhh...

#58872 27/06/2004 22:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
O co chodzi z handicapami w mlb?
CINCINNATI REDS -1.5 1.57
Cincinnati Reds bez handi 1,58
Podobnie jest w kilku innych parach, oni tak zawsze czy dzisiaj tak spieprzyli sprawę?

#58873 28/06/2004 03:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
a to ciekawe z MLB... mnie wkurza ich dzisiejsze tragiczne rozliczenie kuponu... nie tylko Intertoto, ale i rozgrywki skandynawskie... dupki

#58874 28/06/2004 03:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
Quote
Oryginalnie wysłał Manjak01:
[qb]a to ciekawe z MLB... mnie wkurza ich dzisiejsze tragiczne rozliczenie kuponu... nie tylko Intertoto, ale i rozgrywki skandynawskie... dupki[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Znaczy sie tobie też jeszcze nie rozliczyli.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1