|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551 |
z tego co wiem to trzeba wpłacić minimum 100zł zeby dostac drugie tyle i trzeba byc nowyem urzytkownikiem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551 |
Wpłacał ktoś kase do Unibetu z baknu PKO BP i ile trzeba czekać zeby kasa sie pojawiła na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał thunder: [qb]Wobec trwającej promocji mogę wpłacić do unibetu np. 75zł a będę miał a koncie 150zł? Czy jest jakaś kwota minimalnej wpłaty?
Pozdrawiam[/qb] musisz wplacic co najmniej 100 zl a bedziesz mial 200 zl jak wplacisz 200 zl to bedziesz mial 300 zl na koncie ale ta promocja jest tylko dla nowych klientow wiec jesli masz juz konto w Unibecie i wplacisz na nie kase to bonusu nie dostaniesz a jak nie masz jeszcze tam konta to zaloz i wplac co najmniej 100 zl a bedziesz mial 200 zl PZDR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał Sim: [qb]Wpłacał ktoś kase do Unibetu z baknu PKO BP i ile trzeba czekać zeby kasa sie pojawiła na koncie?[/qb] Zazwyczaj trwa to dwa dni robocze.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy dziala wam Unibet?
Bo u mnie coś nawala znowu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Czy dziala wam Unibet?
Bo u mnie coś nawala znowu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
juz dziala, codziennie aktualizuja punkty eurobonusu stad te przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Adik: [qb]juz dziala, codziennie aktualizuja punkty eurobonusu stad te przerwy[/qb] tak napisali? dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
i znow unibet padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
sorki bo pewnie to pytanko już nieraz padało, chociaż wyraźnej odpowiedzi tutaj nie widziałem;) jest szczęsliwym posiadaczem konta inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak to jest z kartą visa electron wydawaną do tego konta, można za pomocą nie dokonywac transakcji z unibetem ??? z góry wielki dzięks za odp. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Oryginalnie wysłał tomasus: [qb]sorki bo pewnie to pytanko już nieraz padało, chociaż wyraźnej odpowiedzi tutaj nie widziałem;) jest szczęsliwym posiadaczem konta inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak to jest z kartą visa electron wydawaną do tego konta, można za pomocą nie dokonywac transakcji z unibetem ??? z góry wielki dzięks za odp. pozdro[/qb] Unibet ma specyficzny swój system transakcyjny, rozliczany niestety tylko w funtach brytyjskich, do tego prowizja 2.5% co nie wychodzi najkorzystniej przy większych kwotach, zdecydowanie zasilić tam konto przelewem. Jeśli chodzi o depozyty kartą, niestety żadną Visą Electron tam nie wpłacisz, nawet tzw e-kartami, co gorsze, nie każda Visa Classic działa z ich systemem - w niektórych przypadkach trzeba dzwonić, ale pekao sa karty Classic działają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał stiwi: [qb]Jeśli chodzi o depozyty kartą, niestety żadną Visą Electron tam nie wpłacisz, nawet tzw e-kartami, co gorsze, nie każda Visa Classic działa z ich systemem - w niektórych przypadkach trzeba dzwonić, ale pekao sa karty Classic działają.[/qb] Ciekawe skąd masz takie info ? Ja wpłacałem wczoraj i przedwczoraj electronem z Inteligo i transakcja została zrealizowana bez żadbych problemów.Fakt, wcześniej nie było takiej możliwości ale teraz już jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Do wiadomosci wszystkich... Jesli ktos zalozyl kiedys konto w Unibecie, a nie wplacal tam jeszcze kaski ani razu, to takze otrzyma bonus. Najlepszym przykladem tego ze to prawda niech bedzie moja osoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
Po pierwsze dzięki za odpowiedź Stiwi, no i artbledo, wychodzi na 1-1, ciekawe czy wynik był ustawiony wcześniej (ale chyba nie jesteście ze skandynawii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sorki za te słowa, ale jestem tuż po meczu szwedów z dunczykami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To co piszesz Stiwi, to było napewno prawdą na początku roku, teraz pytałem z nadzieją że może coś się zmieniło... no i artbledo .. dajesz mi nadzieję, nic spróbuję propos czy wyjęcie kasy z unibetu też za pomocą inteligo (na jego konto) przećwiczyłeś już artbledo?? jeszcze raz dzięki i więcej takich meczów jak dzisiejszy skandynawów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał tomasus: [qb]propos czy wyjęcie kasy z unibetu też za pomocą inteligo (na jego konto) przećwiczyłeś już artbledo?? [/qb] Jeszcze nie wypłacałem z Unibetu, jedynie wpłaciłem electronem z Inteligo.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Sim: [qb]z tego co wiem to trzeba wpłacić minimum 100zł zeby dostac drugie tyle i trzeba byc nowyem urzytkownikiem![/qb] Tzn ze Depozyt bankowy to min 100pln czy 200pln tak jak tam jest napisane bo pomieszali troche z ta promocja??? Mialem zamiar puscic bankiem 100zl i skorzystac z promocji ale zauwazylem nad numerem konta ze minimalny depozyt wynosi 200zl, czy ktos wplacal przez bank 100zl na konto i mu potwierdzili?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Sim: [qb]Wpłacał ktoś kase do Unibetu z baknu PKO BP i ile trzeba czekać zeby kasa sie pojawiła na koncie?[/qb] Wplaciles przez bank 100 i konto powiekszyli ci o druga 100? wszystko gra i mozna wplacac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Na czas promocji minimalny depozyt wynosi 100 zł., i dopisują ci drugie 100.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
qbasmuggy dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ide do banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
hej ja mam pytanie. chce jutro wplacici 100 przelewem w banku zeby dostac bonusa. zaczynam od jutra grac u internetgowego buka:)(unibet). mozje pytanie brzmi: przy zapsiywaniu podalem ze chce grac w zlotowkach, jesli jutro przelej 100zl, to czy poprzez jakie sprzeliczanei wplynie do unibetu dokladnei 100 czy suma ta moze ulec np zmienjszeniu? nei wiem czy po porstu nei zabezpieczyc sie i wplacic np 120. dzieki za szynka odpowiedz
|
|
|
Link skopiowany do schowka