Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#58835 21/06/2004 14:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
S
Sim Offline
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
z tego co wiem to trzeba wpłacić minimum 100zł zeby dostac drugie tyle i trzeba byc nowyem urzytkownikiem!

Bonus: Unibet
#58836 21/06/2004 14:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
S
Sim Offline
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
Wpłacał ktoś kase do Unibetu z baknu PKO BP i ile trzeba czekać zeby kasa sie pojawiła na koncie?

#58837 21/06/2004 14:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał thunder:
[qb]Wobec trwającej promocji mogę wpłacić do unibetu np. 75zł a będę miał a koncie 150zł? Czy jest jakaś kwota minimalnej wpłaty?

Pozdrawiam[/qb]
musisz wplacic co najmniej 100 zl a bedziesz mial 200 zl
jak wplacisz 200 zl to bedziesz mial 300 zl na koncie

ale ta promocja jest tylko dla nowych klientow wiec jesli masz juz konto w Unibecie i wplacisz na nie kase to bonusu nie dostaniesz
a jak nie masz jeszcze tam konta to zaloz i wplac co najmniej 100 zl a bedziesz mial 200 zl

PZDR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58838 21/06/2004 16:01
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał Sim:
[qb]Wpłacał ktoś kase do Unibetu z baknu PKO BP i ile trzeba czekać zeby kasa sie pojawiła na koncie?[/qb]
Zazwyczaj trwa to dwa dni robocze.

#58839 22/06/2004 11:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy dziala wam Unibet?

Bo u mnie coś nawala znowu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58840 22/06/2004 11:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Czy dziala wam Unibet?

Bo u mnie coś nawala znowu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#58841 22/06/2004 12:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
juz dziala, codziennie aktualizuja punkty eurobonusu stad te przerwy

#58842 22/06/2004 14:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]juz dziala, codziennie aktualizuja punkty eurobonusu stad te przerwy[/qb]
tak napisali? dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58843 22/06/2004 16:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
i znow unibet padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58844 22/06/2004 23:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
sorki bo pewnie to pytanko już nieraz padało, chociaż wyraźnej odpowiedzi tutaj nie widziałem;)
jest szczęsliwym posiadaczem konta inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jak to jest z kartą visa electron wydawaną do tego konta, można za pomocą nie dokonywac transakcji z unibetem ???
z góry wielki dzięks za odp.
pozdro

#58845 23/06/2004 00:24
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał tomasus:
[qb]sorki bo pewnie to pytanko już nieraz padało, chociaż wyraźnej odpowiedzi tutaj nie widziałem;)
jest szczęsliwym posiadaczem konta inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jak to jest z kartą visa electron wydawaną do tego konta, można za pomocą nie dokonywac transakcji z unibetem ???
z góry wielki dzięks za odp.
pozdro[/qb]
Unibet ma specyficzny swój system transakcyjny, rozliczany niestety tylko w funtach brytyjskich, do tego prowizja 2.5% co nie wychodzi najkorzystniej przy większych kwotach, zdecydowanie zasilić tam konto przelewem.

Jeśli chodzi o depozyty kartą, niestety żadną Visą Electron tam nie wpłacisz, nawet tzw e-kartami, co gorsze, nie każda Visa Classic działa z ich systemem - w niektórych przypadkach trzeba dzwonić, ale pekao sa karty Classic działają.

#58846 23/06/2004 01:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał stiwi:
[qb]Jeśli chodzi o depozyty kartą, niestety żadną Visą Electron tam nie wpłacisz, nawet tzw e-kartami, co gorsze, nie każda Visa Classic działa z ich systemem - w niektórych przypadkach trzeba dzwonić, ale pekao sa karty Classic działają.[/qb]
Ciekawe skąd masz takie info ?
Ja wpłacałem wczoraj i przedwczoraj electronem z Inteligo i transakcja została zrealizowana bez żadbych problemów.Fakt, wcześniej nie było takiej możliwości ale teraz już jest...

#58847 23/06/2004 01:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Do wiadomosci wszystkich... Jesli ktos zalozyl kiedys konto w Unibecie, a nie wplacal tam jeszcze kaski ani razu, to takze otrzyma bonus. Najlepszym przykladem tego ze to prawda niech bedzie moja osoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58848 23/06/2004 02:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
Po pierwsze dzięki za odpowiedź Stiwi, no i artbledo, wychodzi na 1-1, ciekawe czy wynik był ustawiony wcześniej (ale chyba nie jesteście ze skandynawii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
sorki za te słowa, ale jestem tuż po meczu szwedów z dunczykami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To co piszesz Stiwi, to było napewno prawdą na początku roku, teraz pytałem z nadzieją że może coś się zmieniło... no i artbledo .. dajesz mi nadzieję, nic spróbuję
propos czy wyjęcie kasy z unibetu też za pomocą inteligo (na jego konto) przećwiczyłeś już artbledo??
jeszcze raz dzięki i więcej takich meczów jak dzisiejszy skandynawów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58849 23/06/2004 04:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał tomasus:
[qb]propos czy wyjęcie kasy z unibetu też za pomocą inteligo (na jego konto) przećwiczyłeś już artbledo?? [/qb]
Jeszcze nie wypłacałem z Unibetu, jedynie wpłaciłem electronem z Inteligo.

#58850 23/06/2004 04:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Sim:
[qb]z tego co wiem to trzeba wpłacić minimum 100zł zeby dostac drugie tyle i trzeba byc nowyem urzytkownikiem![/qb]
Tzn ze Depozyt bankowy to min 100pln czy 200pln tak jak tam jest napisane bo pomieszali troche z ta promocja??? Mialem zamiar puscic bankiem 100zl i skorzystac z promocji ale zauwazylem nad numerem konta ze minimalny depozyt wynosi 200zl, czy ktos wplacal przez bank 100zl na konto i mu potwierdzili?

#58851 23/06/2004 05:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Sim:
[qb]Wpłacał ktoś kase do Unibetu z baknu PKO BP i ile trzeba czekać zeby kasa sie pojawiła na koncie?[/qb]
Wplaciles przez bank 100 i konto powiekszyli ci o druga 100? wszystko gra i mozna wplacac??

#58852 23/06/2004 14:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Na czas promocji minimalny depozyt wynosi 100 zł., i dopisują ci drugie 100.

#58853 23/06/2004 15:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
qbasmuggy dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ide do banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58854 24/06/2004 02:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
hej ja mam pytanie. chce jutro wplacici 100 przelewem w banku zeby dostac bonusa. zaczynam od jutra grac u internetgowego buka:)(unibet). mozje pytanie brzmi: przy zapsiywaniu podalem ze chce grac w zlotowkach, jesli jutro przelej 100zl, to czy poprzez jakie sprzeliczanei wplynie do unibetu dokladnei 100 czy suma ta moze ulec np zmienjszeniu? nei wiem czy po porstu nei zabezpieczyc sie i wplacic np 120. dzieki za szynka odpowiedz

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1