Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#588439 01/07/2006 11:25
Dołączył: May 2006
Posty: 545
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 545
No ja też się prawie na to nabrałem, na szczęście dobrze o to wypytałem i o ile dobrze pamiętam to się okazało że tak naprawdę dają 25$ bo te 100$ to dają ale przy wypłacie kasy po prostu odejmują 100$ od konta..(czyli przy obstawianiu masz te 100$ więcej i co ugrasz z obstawionej kwoty jest twoje ale przy wypłacie 100 się zabiera) Czyli promocja taka sobie w zasadzie..

Bonus: Unibet
#588440 01/07/2006 14:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
PROMOCJA w CARIBSPORT [biggerbonus.com]

W skrocie. Wyczytalem na biggerbonus o promocji 100% do 100$ + 25$ za rejestracje z linku biggera.

Problem twki w tym, ze nie ma nic o tej promocji na stronie. Jest tylko informacja o promo 50%.

Nie ma mozliwosci wplaty tam przez MB ?

lepsza promocja u nich 50% do 200$, co prawda te 200$ jest niby nie wyplacalne ale ja pogralem miesiac i mi dopisali juz na stale

#588441 01/07/2006 14:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Wiec, gdybym wplacil do nich Netllerem 100$, to na koncie po wyslaniu infa do biggerbonus pojawi sie tylko 125 a 100 bedzie jako free bet? Przy ewentualnej wygranej free beta zostanie dopisany z niego tylko zysk, a reszta moze zostac wyplacona odrazu ?

#588442 01/07/2006 17:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Jednak wyglada to troche inaczej.

Wplacam 100$* po czym carib dopisuje mi kolejne 100$. Po zgloszeniu sie do biggerbonus otrzymuje 25$. Przy wyplacie z konta odejmuja 100$ te, ktore otrzymalem od Canbet. Promocja godna uwagi, ja napewno skorzystam.

Pozdrawiam,
Maciek

* - kwota 100$ podana dla bardziej czytelnej formy postu, to nie znaczy ze moj depozyt bedzie na taka kwote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588443 08/07/2006 09:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Dopisali ci ten bonus na stale po miesiacu grania tak ? To w takim razie jesli potwierdzisz to trzymam tam kase na koncie.

Z gory dziex za odpowiedz,
Maciek

#588444 08/07/2006 09:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Dopisali ci ten bonus na stale po miesiacu grania tak ? To w takim razie jesli potwierdzisz to trzymam tam kase na koncie.

Z gory dziex za odpowiedz,
Maciek

To nie tak, trzeba tam byc aktywnym i obstawiac , bo ten bonus jest niby niewyplacalny. jednak ja tam czesto gralem i zdecydowali mi dopisac na stale widzac ze to nie jakis bonus hanter tylko zwykly gracz:)

#588445 08/07/2006 11:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
zarejestrowalem sie w caribie. I ile trza czekac na bonus za zapisanie???

#588446 08/07/2006 11:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Tak, ja gram tam codziennie mlb. Jest tam to co potrzebuje do tego sportu czyli linia over/under, ML i handi

#588447 08/07/2006 11:07
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
i czemu zaden e-mail od nich nie dochodzi czyzby wp.pl w kulki lecialo:)

#588448 08/07/2006 11:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
i czemu zaden e-mail od nich nie dochodzi czyzby wp.pl w kulki lecialo:)
wysylasz do nich maile i oni ci odpisuja na stronie zakladka MEMO.

#588449 08/07/2006 11:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
I don't speak english:)

a tak w ogole to jest jesce bonus za zapisanie sie w wysokosci 100 $ ???

#588450 08/07/2006 11:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Tak z promocji Biggerbonus.com

#588451 08/07/2006 11:52
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
narazie nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#588452 08/07/2006 11:56
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
e-maila od nich nie dochoda bo podalem aby przyslali mi przypomnienie hasla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588453 09/07/2006 17:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
chcialbym sie dowiedziec na czym polega proces weryfikacji konta,jakies skany czy cos innego?

#588454 09/07/2006 20:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
chcialbym sie dowiedziec na czym polega proces weryfikacji konta,jakies skany czy cos innego?

skan dowodu ,

#588455 19/07/2006 07:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Czy wyplacal ktos z Cariba i wie co wpisac w :

Special Cash-Out Instructions ??

Dzieki za pomoc.

#588456 01/08/2006 10:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
czy jest u nich zmiana kursów z american na decimals?
Gdzie to znaleźć ?

#588457 01/08/2006 11:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Jak klikasz w wybraną dyscyplinę to tuż pod niebieskim paskiem pisze: Odds:American | Fractions | Decimal

Schranzer

#588458 07/08/2006 15:48
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Zarejestrowalem sie z linka biggerbonusa, dostalem od BB bonus 25$ po wplaceniu 100$, a bonusa od carib nie widac, wysylalem maile ale to nie pomaga, zazadali skanu dowodu to wyslalem im, a teraz przyslali mi cos takiego, nie wiem o co im chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
"Hi Ireneusz, please forward to us a utility Bill for address verification. Thanks [email]Temeca@CaribMarketing[/email]

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1