|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 545
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 545 |
No ja też się prawie na to nabrałem, na szczęście dobrze o to wypytałem i o ile dobrze pamiętam to się okazało że tak naprawdę dają 25$ bo te 100$ to dają ale przy wypłacie kasy po prostu odejmują 100$ od konta..(czyli przy obstawianiu masz te 100$ więcej i co ugrasz z obstawionej kwoty jest twoje ale przy wypłacie 100 się zabiera) Czyli promocja taka sobie w zasadzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
PROMOCJA w CARIBSPORT [ biggerbonus.com] W skrocie. Wyczytalem na biggerbonus o promocji 100% do 100$ + 25$ za rejestracje z linku biggera. Problem twki w tym, ze nie ma nic o tej promocji na stronie. Jest tylko informacja o promo 50%. Nie ma mozliwosci wplaty tam przez MB ? lepsza promocja u nich 50% do 200$, co prawda te 200$ jest niby nie wyplacalne ale ja pogralem miesiac i mi dopisali juz na stale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Wiec, gdybym wplacil do nich Netllerem 100$, to na koncie po wyslaniu infa do biggerbonus pojawi sie tylko 125 a 100 bedzie jako free bet? Przy ewentualnej wygranej free beta zostanie dopisany z niego tylko zysk, a reszta moze zostac wyplacona odrazu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Jednak wyglada to troche inaczej.
Wplacam 100$* po czym carib dopisuje mi kolejne 100$. Po zgloszeniu sie do biggerbonus otrzymuje 25$. Przy wyplacie z konta odejmuja 100$ te, ktore otrzymalem od Canbet. Promocja godna uwagi, ja napewno skorzystam.
Pozdrawiam, Maciek
* - kwota 100$ podana dla bardziej czytelnej formy postu, to nie znaczy ze moj depozyt bedzie na taka kwote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Dopisali ci ten bonus na stale po miesiacu grania tak ? To w takim razie jesli potwierdzisz to trzymam tam kase na koncie.
Z gory dziex za odpowiedz, Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Dopisali ci ten bonus na stale po miesiacu grania tak ? To w takim razie jesli potwierdzisz to trzymam tam kase na koncie.
Z gory dziex za odpowiedz, Maciek To nie tak, trzeba tam byc aktywnym i obstawiac , bo ten bonus jest niby niewyplacalny. jednak ja tam czesto gralem i zdecydowali mi dopisac na stale widzac ze to nie jakis bonus hanter tylko zwykly gracz:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
zarejestrowalem sie w caribie. I ile trza czekac na bonus za zapisanie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Tak, ja gram tam codziennie mlb. Jest tam to co potrzebuje do tego sportu czyli linia over/under, ML i handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
i czemu zaden e-mail od nich nie dochodzi czyzby wp.pl w kulki lecialo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
i czemu zaden e-mail od nich nie dochodzi czyzby wp.pl w kulki lecialo:) wysylasz do nich maile i oni ci odpisuja na stronie zakladka MEMO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
I don't speak english:)
a tak w ogole to jest jesce bonus za zapisanie sie w wysokosci 100 $ ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Tak z promocji Biggerbonus.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
narazie nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
e-maila od nich nie dochoda bo podalem aby przyslali mi przypomnienie hasla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
chcialbym sie dowiedziec na czym polega proces weryfikacji konta,jakies skany czy cos innego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
chcialbym sie dowiedziec na czym polega proces weryfikacji konta,jakies skany czy cos innego? skan dowodu ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Czy wyplacal ktos z Cariba i wie co wpisac w :
Special Cash-Out Instructions ??
Dzieki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
czy jest u nich zmiana kursów z american na decimals? Gdzie to znaleźć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Jak klikasz w wybraną dyscyplinę to tuż pod niebieskim paskiem pisze: Odds:American | Fractions | Decimal
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Zarejestrowalem sie z linka biggerbonusa, dostalem od BB bonus 25$ po wplaceniu 100$, a bonusa od carib nie widac, wysylalem maile ale to nie pomaga, zazadali skanu dowodu to wyslalem im, a teraz przyslali mi cos takiego, nie wiem o co im chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> "Hi Ireneusz, please forward to us a utility Bill for address verification. Thanks [email]Temeca@CaribMarketing[/email]
|
|
|
Link skopiowany do schowka