|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Football Football Live Campbelltown City 0 v 0 Enfield City Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 06:31 Over (0.5) @ 2/5  dajcie zarobić !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
jesli chca sie utrzymac to musza wygrac ... A co, zasady spadku wczoraj zmienili ? Nie spadają 4 ? Polonia zdegradowana w takim razie automatycznie sie utrzymuje 15 miejsce w 1 lidze ... Tylko zdegradowana może być do A klasy... a wtedy 4 spadają z 1 ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale Polonia zdegradowana do 3 lub 4 ligi, nie do 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ale Polonia zdegradowana do 3 lub 4 ligi, nie do 2. Widziałem akagi, że miałeś utarczkę słowną z Moderatorem Roku  że miałeś odwagę napisać mu prawdę "w oczy".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
jesli chca sie utrzymac to musza wygrac ... no racja, skoro tylko z extraklasy jedna spada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
No i co tą Nieciecza robicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jesli chca sie utrzymac to musza wygrac ... A co, zasady spadku wczoraj zmienili ? Nie spadają 4 ? Polonia zdegradowana w takim razie automatycznie sie utrzymuje 15 miejsce w 1 lidze ... Tylko zdegradowana może być do A klasy... a wtedy 4 spadają z 1 ligi jestescie tego pewni .. ? w takim razie ten typ jest faktycznie bez sensu ... mozliwe ze macie racje nie zastanawialem sie nad tym zbyt gleboko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
No i co tą Nieciecza robicie ? Na moje nie dotykać. Inne mecze do gry. Craxa, Zetka, Celta, ROW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
No i co tą Nieciecza robicie ? ja dalej twierdze ze im na (aw) nie zalezy tak samo jak i Flocie a wygrana dzis moze ten aw im dac przy zlych wynikach w innych meczach dlatego x2 dla mnie wyglada apetycznie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
No i co tą Nieciecza robicie ? coś Ty sie czepił tej Nieczeczy nie ma innych spotkań ? osobiscie chciałbym zeby x2 siadło kurs 1.4 na nich śmiech
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
No i co tą Nieciecza robicie ? CRAXA pewniejsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
warta moze jeszcze byc baraz z okocimem ,przy tej samej ilosci punktow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jeszcze Betis na dwójkę w Levante. Jak Barca trzepnie Malagę t na puchary wskakuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Cracovia Grudziac x2 Warta Celta Sarragosa Pilzno Bayern  warta?? why? WARTA CZY OKOCIMSKI KS Warta Poznań i Okocimski KS Brzesko mają jeszcze szansę na zajęcie 15. miejsca, które może dać utrzymanie w lidze. Na dwie kolejki przed końcem Warta ma dwa punkty przewagi nad zespołem z Małopolski, ale Okocimski KS otrzyma trzy punkty walkowerem za mecz z ŁKS-em, zaś w ostatniej kolejce obydwa zespoły zmierzą się w bezpośrednim spotkaniu w Brzesku. Zwycięzca bezpośredniego spotkania tych drużyn zapewnia sobie 15. miejsce w tabeli na koniec rozgrywek bez względu na wyniki innych spotkań. Jeżeli Warta zremisuje w najbliższej kolejce z Miedzią, to w spotkaniu z Okocimskim KS-em wystarczy jej też remis wyższy niż 1-1, zaś jeżeli Warta wygra z Miedzią, to w Brzesku zadowoli ją każdy remis. Oba zespoły mogą jeszcze zmierzyć się w barażu o utrzymanie w I lidze, który odbędzie się na neutralnym terenie. Stanie się tak, jeżeli po pierwsze jeden z zespołów nie otrzyma licencji na grę w I lidze, a po drugie Warta zremisuje z Miedzią i w spotkaniu bezpośrednim Warty i Okocimskiego KS-u padnie wynik 1-1.
Last edited by Bezdomny; 01/06/2013 14:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Nic Uve87 nie wiadomo gdzie zaczną,ale najbliżej im pewnie do A klasy lub 3,4 ligi.Zauważ też, że są dwie grupy 2 ligi wszystko pokręcone.Do tego Pyza już co chciała osiągneła, albo bardziej walka o grunty się nie udała temu się wypieła na Wartę.Teraz mniejsze koszta ten spadek jej na rękę.Szkoda bo mały fajny kameralny stadion się zrobił(notabede dzięki Pyzie)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi. Na kolejkę przed końcem rozgrywek jedyną niewiadomą pozostaje - kto obok Polonii pożegna się z Ekstraklasą. W walce pozostały już tylko dwa zespoły. Podbeskidzie ma punkt przewagi nad Bełchatowem, ale niekorzystny bilans meczów bezpośrednich, zatem aby się utrzymać w lidze, musi zachować przynajmniej ten jeden punkt przewagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Football Football Live Campbelltown City 0 v 0 Enfield City Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 06:31 Over (0.5) @ 2/5  dajcie zarobić ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326 |
http://wartapoznansa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2506:spadek-z-ligi-po-szeciu-latach-wci-jest-nadzieja&catid=14:aktualnoci
Tak mówi oficjalna strona, więc chyba wiedzą co piszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
http://wartapoznansa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2506:spadek-z-ligi-po-szeciu-latach-wci-jest-nadzieja&catid=14:aktualnoci
Tak mówi oficjalna strona, więc chyba wiedzą co piszą. ale Polonia nie wiadomo w której lidze wystartuje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|