Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 92 1 2 11 12 13 14 15 91 92
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Football Football Live Campbelltown City 0 v 0 Enfield City Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 06:31 Over (0.5) @ 2/5 boks

dajcie zarobić !

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Uve87
jesli chca sie utrzymac to musza wygrac ...

A co, zasady spadku wczoraj zmienili ?

Nie spadają 4 ?

Polonia zdegradowana w takim razie automatycznie sie utrzymuje 15 miejsce w 1 lidze ...

Tylko zdegradowana może być do A klasy... a wtedy 4 spadają z 1 ligi

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale Polonia zdegradowana do 3 lub 4 ligi, nie do 2.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by akagi
Ale Polonia zdegradowana do 3 lub 4 ligi, nie do 2.

Widziałem akagi, że miałeś utarczkę słowną z Moderatorem Roku wink

aplauz że miałeś odwagę napisać mu prawdę "w oczy".

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by Uve87
jesli chca sie utrzymac to musza wygrac ...

no racja, skoro tylko z extraklasy jedna spada

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
No i co tą Nieciecza robicie ?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by CANTORO
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Uve87
jesli chca sie utrzymac to musza wygrac ...

A co, zasady spadku wczoraj zmienili ?

Nie spadają 4 ?

Polonia zdegradowana w takim razie automatycznie sie utrzymuje 15 miejsce w 1 lidze ...

Tylko zdegradowana może być do A klasy... a wtedy 4 spadają z 1 ligi

jestescie tego pewni .. ? w takim razie ten typ jest faktycznie bez sensu ... mozliwe ze macie racje nie zastanawialem sie nad tym zbyt gleboko frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by pawel Wafel
No i co tą Nieciecza robicie ?
Na moje nie dotykać. Inne mecze do gry.
Craxa, Zetka, Celta, ROW

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by pawel Wafel
No i co tą Nieciecza robicie ?

ja dalej twierdze ze im na (aw) nie zalezy tak samo jak i Flocie a wygrana dzis moze ten aw im dac przy zlych wynikach w innych meczach dlatego x2 dla mnie wyglada apetycznie ...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Originally Posted by pawel Wafel
No i co tą Nieciecza robicie ?

coś Ty sie czepił tej Nieczeczy nie ma innych spotkań ? osobiscie chciałbym zeby x2 siadło kurs 1.4 na nich śmiech

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by pawel Wafel
No i co tą Nieciecza robicie ?
CRAXA pewniejsza

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi.

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
warta moze jeszcze byc baraz z okocimem ,przy tej samej ilosci punktow

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Jeszcze Betis na dwójkę w Levante. Jak Barca trzepnie Malagę t na puchary wskakuja.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by gerwazy
Originally Posted by Uve87
Cracovia
Grudziac x2
Warta
Celta
Sarragosa
Pilzno
Bayern

boks


warta?? why?
WARTA CZY OKOCIMSKI KS

Warta Poznań i Okocimski KS Brzesko mają jeszcze szansę na zajęcie 15. miejsca, które może dać utrzymanie w lidze. Na dwie kolejki przed końcem Warta ma dwa punkty przewagi nad zespołem z Małopolski, ale Okocimski KS otrzyma trzy punkty walkowerem za mecz z ŁKS-em, zaś w ostatniej kolejce obydwa zespoły zmierzą się w bezpośrednim spotkaniu w Brzesku.

Zwycięzca bezpośredniego spotkania tych drużyn zapewnia sobie 15. miejsce w tabeli na koniec rozgrywek bez względu na wyniki innych spotkań. Jeżeli Warta zremisuje w najbliższej kolejce z Miedzią, to w spotkaniu z Okocimskim KS-em wystarczy jej też remis wyższy niż 1-1, zaś jeżeli Warta wygra z Miedzią, to w Brzesku zadowoli ją każdy remis.

Oba zespoły mogą jeszcze zmierzyć się w barażu o utrzymanie w I lidze, który odbędzie się na neutralnym terenie. Stanie się tak, jeżeli po pierwsze jeden z zespołów nie otrzyma licencji na grę w I lidze, a po drugie Warta zremisuje z Miedzią i w spotkaniu bezpośrednim Warty i Okocimskiego KS-u padnie wynik 1-1.

Last edited by Bezdomny; 01/06/2013 14:05.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Nic Uve87 nie wiadomo gdzie zaczną,ale najbliżej im pewnie do A klasy lub 3,4 ligi.Zauważ też, że są dwie grupy 2 ligi wszystko pokręcone.Do tego Pyza już co chciała osiągneła, albo bardziej walka o grunty się nie udała temu się wypieła na Wartę.Teraz mniejsze koszta ten spadek jej na rękę.Szkoda bo mały fajny kameralny stadion się zrobił(notabede dzięki Pyzie)

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by TEO
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi.
Na kolejkę przed końcem rozgrywek jedyną niewiadomą pozostaje - kto obok Polonii pożegna się z Ekstraklasą. W walce pozostały już tylko dwa zespoły. Podbeskidzie ma punkt przewagi nad Bełchatowem, ale niekorzystny bilans meczów bezpośrednich, zatem aby się utrzymać w lidze, musi zachować przynajmniej ten jeden punkt przewagi.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Bezdomny
Football Football Live Campbelltown City 0 v 0 Enfield City Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 06:31 Over (0.5) @ 2/5 boks

dajcie zarobić !
kasa

Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326
http://wartapoznansa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2506:spadek-z-ligi-po-szeciu-latach-wci-jest-nadzieja&catid=14:aktualnoci

Tak mówi oficjalna strona, więc chyba wiedzą co piszą.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by zasadziu
http://wartapoznansa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2506:spadek-z-ligi-po-szeciu-latach-wci-jest-nadzieja&catid=14:aktualnoci

Tak mówi oficjalna strona, więc chyba wiedzą co piszą.

ale Polonia nie wiadomo w której lidze wystartuje.

Strona 13 z 92 1 2 11 12 13 14 15 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1