Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#588632 02/06/2006 14:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Mam ten sam problem co michał392. Dane transakcji mam, choć hasło nie wiem dlaczego mi się nie pokazało. Wydaje się, że problem z transakcją leży po stronie betsson, bo czytamy:

Pieniądze zostały przelane na konto odbiorcy.
Za 5 sek. nastąpia automatyczny powrót na strony sprzedawcy.


Napisałem do przelewy24, zobaczymy co odpowiedzą. Ewentualnie będę apelować do betsson - kurde, a chciałem zdążyć na te dzisiejsze mecze =/

Bonus: Unibet
#588633 02/06/2006 15:07
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
Banik wyjasnij mi ten problem!!

Czytajac posty w tym temacie zrozumiałe, że mozna dokonać wypłaty na Moneybbokers pomimo tego ze depozyt był złozony kartą pod warunkiem wysłania scanów dowodu tożsamości jak i pierwszej strony karty kredytowej.

Spełniłem te wymogi a moje pieniadze zostały cofniete z powrotem na konto.

Prosze wytłumacz mi w końcu jak to wygląda?

mój login w betsson: urbanmen

#588634 02/06/2006 15:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
Kilka dni temu wpłaciłem tam kase... wysłałem chyba z 5 maili z pytaniami i z prośbą dodania bonusa. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani nawet bonus nie został dodany. Powoli zaczynam żałować że wogóle zainteresowałem sie tym bukiem. Na obecną chwile... NIE POLECAM

#588635 02/06/2006 17:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Banik wyjasnij mi ten problem!!

Czytajac posty w tym temacie zrozumiałe, że mozna dokonać wypłaty na Moneybbokers pomimo tego ze depozyt był złozony kartą pod warunkiem wysłania scanów dowodu tożsamości jak i pierwszej strony karty kredytowej.

Spełniłem te wymogi a moje pieniadze zostały cofniete z powrotem na konto.

Prosze wytłumacz mi w końcu jak to wygląda?

mój login w betsson: urbanmen

no widzisz ja tez zlecilem na MB i cofneli tylko mialem o tyle lepiej ze wplacalem nie przez karte i zlecilem wyplate na konto a mail z zapytaniem o MB bez odpowiedzi !

#588636 03/06/2006 06:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
dopiero zaczynam u nich grać, z rozliczaniem zakładów nie jest najlepiej... MLB z nocy jeszcze nierozliczone - czy jest to norma w tym buku?

#588637 03/06/2006 08:17
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5

Witam,
Trzy dni temu wysłałem maila do polskiego supportu z pytaniem czy promocja obowiazuje tez dla kont w EURO, dwa dni temu wyslalem do angielskiego supportu to samo pytanie (po ang. oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />), wczoraj jeszcze raz z rana do polskiego i cisza, ZADNEJ odpowiedzi. Poprostu brak poszanowania dla klienta.
Pozdrawiam

#588638 03/06/2006 08:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
Już 4 dni czekam na dodanie bonusa. Jak również na jaką kolwiek odpowiedz na mój mail. Czy to u nich normalne ??

#588639 03/06/2006 08:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Ehh... Kasy na koncie nie ma, odpowiedzi od żadnego z supportów także... A moje 123 wiruje gdzieś między przelewy24 a betsson. Już mnie to trochę wkurzać zaczyna - a to sobie 15 minut poczekałem.... :[

#588640 03/06/2006 10:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Odpowiedź od przelewy24:

Quote
Witam
Pana wpłata została poprawnie przekazana do Betsson w dniu 2.06 godz. 15:43 i potwierdzona przez odbiorcę.

No więc tak jak mówiłem - problem leży po stronie betsson, a od nich brak odzewu.... :/

#588641 03/06/2006 16:59
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
ja wplacilem 31 maja 150 wyslalem mejla i cisza, po bonusie ani sladu, ale widze ze i tak mialem szczescie bo przynajmniej moja kasa wplynela
PYTANIE
gdzie jest obiecany bonus?

#588642 03/06/2006 17:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
Quote
Banik wyjasnij mi ten problem!!

Czytajac posty w tym temacie zrozumiałe, że mozna dokonać wypłaty na Moneybbokers pomimo tego ze depozyt był złozony kartą pod warunkiem wysłania scanów dowodu tożsamości jak i pierwszej strony karty kredytowej.

Spełniłem te wymogi a moje pieniadze zostały cofniete z powrotem na konto.

Prosze wytłumacz mi w końcu jak to wygląda?

mój login w betsson: urbanmen

Banik Ci niczego póki co nie wyjasni bo jest na zlocie, o czym poinformował wyżej.

#588643 03/06/2006 17:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
5 dni czekania... i ani znaku życia z supportu. Śmiem twierdzić jedno... OSZUŚCI I ZŁODZIEJE... NIE POLECAM

#588644 03/06/2006 17:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
no rzeczywiscie cos szwankuje u nich ciekawe czy moja wyplata dojdzie bo sumka nawet niezla prawie 2000 zeta pisze ze niby poszla oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588645 03/06/2006 17:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
dobre:)

#588646 03/06/2006 21:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 13
stranger
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 13
Sznowni Klienci - Betssonowicze!
Ze wględu na brak Daniela i powagę sytuacji, pozwoliliśmy sobie ponownie na oficjalną wypowiedź na forum Mecz.pl.

Ostatni tydzień nie należał do najlepszych jesli chodzi o pracę naszego supportu (naszą pracę) za co serdecznie Państwa przepraszamy.
Wynikało to głównie z faktu, iż jedna osoba z polskiego supportu jest na urlopie od ponad tygodnia a osoba odpowiedzialna za wypłacanie bonusów była chora od środy.

Dzisiaj wszystkie zaległe bonusy zostały już wypłacone. Wszystkie osoby, które nie otrzymały bonusów, najwidoczniej nie spełniły wymagań związanych z ich otrzymaniem (więcej niż jedno konto w betsson, brak wpisu kodu promocyjnego, niepełne dane wpisane podczas rejestracji itp).
Prosimy o zapoznanie się z warunkami promocji na www.betsson.com/promocje/mecz [betsson.com]

Prosimy osoby, które otwierają kolejne konta i wpłacają pieniądze n-ty raz na ten sam numer IP o zaprzestanie tych prób, które w większości są niestety próbą wyłudzenia bonusu. Niezmiernie rzadko zdarza nam się wypłacić bonus takim osobom i bardzo mocno tego pilnujemy. Szkoda blokowanych na koncie środków i przepychanek mailowych w tych sprawach, które również generują nam wiele dodatkowej pracy :-)

W sprawie wypłat.
Wypłaty są realizowane na 2 dzień roboczy od dnia złożenia dyspozycji. Maksymalnie (w przypadku złożenia dyspozycji późno w nocy) może się to przeciągnąć na 3 dzień roboczy.
Dzień roboczy oznacza poniedziałek - piątek jeżeli nie wchodzą w to dodatkowo święta.
Jeżeli klient dokona wpłaty innym sposobem niż ten, którym chce wypłacić pieniądze, musi zgodnie z regulaminem wysłać skany dokumentów na payments@betsson.com a nie na [email][email protected].[/email] Prosimy o tym pamiętać, ponieważ może to powodować dłuższe niż normalnie oczekiwanie na wypłatę.

Prosimy również o nie wysyłanie do nas maili z prośbą o otrzymanie bonusu do 36 godzin od daty wpłaty. Każda wpłata jest analizowana i stąd nie jest to zawsze od razu.

Od poniedziałku polski support powinien znowu pracować jak w zegarku. Przepraszamy Państwa za te chwile słabości, ale mamy nadzieję, że nam to wybaczycie (chociaż nie liczymy na to, że osoby, które z oczywistych powodów nie otrzymały bonusów będą do tego skłonne :-).

Proszę nam wierzyć, że każde zgłoszenie jest traktowane indywidualnie co czasami powoduje dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.

Dziękujemy Mecz.pl za możliwość wypowiedzenia się na forum!

Z poważaniem,
Obsługa Klienta
Betsson Polska

#588647 03/06/2006 21:12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 13
stranger
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 13
Chcieliśmy jeszcze podziękować za wszelkie miłe i niemiłe epitety skierowane do nas ;-)
Najwidoczniej sobie na nie zasłużyliśmy.
Mamy jednak nadzieję, że osoby, które pod naszym adresem skierowały te niemiłe - zmienią wkrótce zdanie :-)
W końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi a Betsson stawia wyłącznie na jak najlepsze relacje z Klientami.
Nie jest to czasami łatwe ale dzięki temu nasi Użytkownicy mogą być pewni, że ZAWSZE szukamy optymalnego rozwiązania, które zadowoli naszego Klienta.

Z wyrazami szacunku,
Obsługa Klienta
Betsson Polska

#588648 04/06/2006 07:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Moja przygoda z Betsson zostala zakonczona, mialem jeszcze (oprocz wyplaty) mase kasy ktorej nie moglem wyplacic na MB i w koncu ja przegralem. BYE BETSSON.

#588649 04/06/2006 13:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Trzeba bylo byc na zlocie to zamist na betsosnie przegralbys to ze mna w pokera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#588650 04/06/2006 15:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Banik, skoro już jesteś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, dałbyś radę jakoś przyczynić się do wyjaśnienia tego mojego problemu z kasą przelaną za pomocą przelewy24 (pisałem wcześniej w temacie)? Bo oficjalnie od supportu mam zero odzewu cały czas...
Pozdr.

#588651 05/06/2006 08:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Dawno nie miałem do czynienia z tak kiepską obsługą.
Chyba nawet w BETANDWIN jest lepsza
MY mamy trzymac się zasad sami ich nie przestrzegają.
Bonusa miałem dostać po 36 godzinach dostałem po ponad 70.
Ostatnie zleciłem wypłatę 150Euro pieniedzy ani widu ani słychu z konta Betsson zostały zdjęte od razu po zleceniu.
Po trzech dniach niema mojej wypłaty na Moneybookers ani w transakcjach ani na moim koncie w Moneybookers.
Ludzie obracacie naszymi pieniedzmi i z nich jesteście utrzymywani trochę szacunku dla klienta.
Napisałem kilka e-meili. Po dwóch czy trzech dniach dostaję odpowiedź ze zdziwieniem czego się ciskam jeśli wysłałem tylko dwa?
Dla mnie wystarczający powinien być jeden?
Ale tam jest chyba normą że trzeba zawakić skrzynkę a wreszcie się odezwą.
Po za bonusem nie macie żadnej konkurencyjnej oferty, kiepskie kursy, prowizja w Exchange 4%. Z TAKĄ OBSŁUGĄ NIE WRÓŻĘ WAM SUKCESU na NASZYM RYNKU.
Trzykrotnie wysyłałem dokumenty do Betsson. Nie chcę żeby skany moich dokumentów i kart kredytowych walały się po całym Betsson.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,407 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1