"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#588652 05/06/2006 08:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
nie raczą nawet przysłać maila z linkiem aktywacyjnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#588653 05/06/2006 09:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
nie raczą nawet przysłać maila z linkiem aktywacyjnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
edit doszło, jestem zadowolony z tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588654 05/06/2006 09:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Dawno nie miałem do czynienia z tak kiepską obsługą.
Chyba nawet w BETANDWIN jest lepsza
MY mamy trzymac się zasad sami ich nie przestrzegają.
Bonusa miałem dostać po 36 godzinach dostałem po ponad 70.
Ostatnie zleciłem wypłatę 150Euro pieniedzy ani widu ani słychu z konta Betsson zostały zdjęte od razu po zleceniu.
Po trzech dniach niema mojej wypłaty na Moneybookers ani w transakcjach ani na moim koncie w Moneybookers.
Ludzie obracacie naszymi pieniedzmi i z nich jesteście utrzymywani trochę szacunku dla klienta.
Napisałem kilka e-meili. Po dwóch czy trzech dniach dostaję odpowiedź ze zdziwieniem czego się ciskam jeśli wysłałem tylko dwa?
Dla mnie wystarczający powinien być jeden?
Ale tam jest chyba normą że trzeba zawakić skrzynkę a wreszcie się odezwą.
Po za bonusem nie macie żadnej konkurencyjnej oferty, kiepskie kursy, prowizja w Exchange 4%. Z TAKĄ OBSŁUGĄ NIE WRÓŻĘ WAM SUKCESU na NASZYM RYNKU.
Trzykrotnie wysyłałem dokumenty do Betsson. Nie chcę żeby skany moich dokumentów i kart kredytowych walały się po całym Betsson.

Jak pisano powyzej w tamtym tygodniu byly problemy z supportem. Co do wyplaty z MB powtarzam ze licza sie dni robocze, wiec jesli wyplaciles w piatek to otrzymasz ja dzis. Oferta jest praktycznie z tygodnia na tydzien rozszerzana. Kipeskie kursy to juz Twoja subiektywna ocena. Dla przykladu podam ze betsson ma marze na mecze pilki nozenj na mundialu (1x2) w wysokosci 7%. Tymczasem srednia wynosi 9%. Exchange najbardziej konkurencyjny portal ma 5%
W jakim calu wysylales 3-krotnie dokumenty?

#588655 05/06/2006 09:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Przypominam tez ze 1 bonus przypada tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP.

#588656 05/06/2006 12:46
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Sorry pieniądze trafiły na Moneybookers. Ale dziwne że nie miałem tej wypłaty w transakcjach przecież chyba powinien robić to system.Zależało mi na tych pieniądzach w sobotę, powinniście coś zmienić nie wiem jak inni ale w sobotę lubię dysponować swoją kasą. Nawet Betandwin robi przelewy na Moneybookers w sobotę.
Znam exchange które biorą po 1%.
Nawet najgorszy betbutler ma 4%. Betfair ok. 5% w zależności od obrotu.
Dokumenty wysyłem raz na waszą prośbę. A później nie mając żadnej odpowiedzi od was to już kombinowałem co się mogło stać(czy wysłałem na zły adres czy co).
Nie lubię jak się olewa moje e-meile bo ja staram się tego nie robić.

#588657 05/06/2006 13:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Obsluga supportu juz przepraszala na forum za problemy od dzis wszystko dziala jak nalezy. Co do gieldy w betsson poczatkowo dla kazdego gracza jest 4%, a niektore zakaldy nawet 0%. Jesli dysponujesz wiekszymi kwotami zawsze mozesz ponegocjowac.

#588658 05/06/2006 17:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
Mam następujące pytanie odnośnie obrotu
"10. Przed dokonaniem wypłaty, należy obrócić kwotą bonusu pięciokrotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niż 1,23. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie oraz Pokerze dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót. Obrót należy wykonać w ciągu 1 miesiąca."

Jeśli wpłaciłem 123PLN dostałem bonus w wysokości 123PLN to rozumię, że muszę postawić łącznie zakłady o kursie pow 1.23 za kwotę 615PLN. Jeśli się mylę to proszę o korektę jesli zaś właśnie tak jest to proszę o potwierdzenie. Banik z góry dziękuję

#588659 05/06/2006 17:06
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
z aktualności:

"Betsson sposorem Mistrzostw Świata 2006?
Betsson jest głównym sponsorem serwisu http://www.mistrzostwaswiata.pl ! Zapraszamy do udziału w konkursach oraz bogatego zbioru informacji jakie znajdują się na tym serwisie! To najważniejszy link dla każdego miłośnika piłki nożnej (zaraz po Betsson.com :-) Polecamy!"

#588660 05/06/2006 18:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Moja przygoda z Betsson zostala zakonczona, mialem jeszcze (oprocz wyplaty) mase kasy ktorej nie moglem wyplacic na MB i w koncu ja przegralem. BYE BETSSON.

a wiec tak wyplata doszla z 1800 dostalem na konto 1786 zl i do tego jeszcze -10zl za prowizje za przelew walutowy w SBET tego nie bylo, ale jak pisalem zrazilem sie do tego buka majac sporo kasy i nie mogac tego wyplacic na MB i zegnam sie z BETSSON zyczac im powodzenia na polskim rynku ale chyba niestety nie beda mieli!!!

#588661 05/06/2006 18:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kuerten pracujesz dla konkurencji ze co 3 dni piszesz ze dziekujesz betssonowi?

Wystarczy napisac do supportu i zamkna Ci konto bezpowrotnie.

#588662 05/06/2006 18:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
to byl moj ostatni post tu potwierdzajacy wyplate

#588663 06/06/2006 08:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
no zobaczymy jak dzialaja te przelewy24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na razie minelo ponad 20 minut i kasy nie ma.

#588664 06/06/2006 09:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
uff... W końcu się całe zamieszanie skończyło, kasa razem z bonusem jest na koncie. Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Trochę przez to wszystko na minusie pewnym wyszedłem, bo mecze już uciekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, no ale najważniejsze, że kasa jest.

#588665 06/06/2006 10:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
a ja mam pytanko czy over/under 2,25 to to samo co 2,5? na logike to samo no ale sam nie wiem;)

#588666 06/06/2006 11:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
nie chce zapeszac ale na razie ladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

po gdzies 40 minutach kasa wplynela na konto, po godzinie mail od supportu i po 3 godzinach od rejestracji mam juz rowniez bonusa wiec jest niezle.

teraz czas na gre i po zrobieniu obrotu wyplate (mam nadzieje) czesci kasy wiec zobaczymy jak bedzie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588667 06/06/2006 18:25
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
uff... W końcu się całe zamieszanie skończyło, kasa razem z bonusem jest na koncie. Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Trochę przez to wszystko na minusie pewnym wyszedłem, bo mecze już uciekły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />, no ale najważniejsze, że kasa jest.

Moze na minusie ,a moze i nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Problem tkwil po stronie przelewow24. My wiedzac ze dokonales wplaty a przed znalezieniem sie jej na koncie betsson otrzymales od nas sam bonus a przelew dotarl po kilku godzinach.

pozdrawiam

banik

#588668 06/06/2006 19:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Banik jeśli obróciłem bonusem moge spokojnie przelać część na konto pokerowe?

#588669 06/06/2006 20:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
banik wiesz cos z polskim kontem?

#588670 07/06/2006 00:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Banik jeśli obróciłem bonusem moge spokojnie przelać część na konto pokerowe?

Jesli obrociles 5 krotnie to tak.

#588671 07/06/2006 00:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
banik wiesz cos z polskim kontem?


Niestety nic nie zmienilo sie w tej sprawie, wciaz czekamy na aktywcaje tego konta.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1