|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Gryf Wejherowo - Tur Turek znacie może wynik Gryf Orlex prowadził do przerwy 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
co jutro z ekstraklasy uderzamy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu  ? a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył  ? ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują Sprawdz ile takich bramek tracili rok temu pod koniec sezonu, w tym tez pare razy... no dobra ale oni sobie nie strzelili samobója,to była ostatnia akcja meczu i co teraz jak typowi nie wyszedłby strzał życia tylko typowy jak na polskiego ligowca strzał nad bramką? Widziales tego gola? Bramkarz BB rozlozyl lapy i stanal, a bramkarz Olimpii tak jakby przezucil dalej ta pilke, a ona wleciala do bramki. Mają patent, tam bylo takie zamieszanie ze jakby ta pilka upadla na ziemie tez bylby gol.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
co jutro z ekstraklasy uderzamy ? Hagii już w piątek Pogoń polecał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Mam się bardzo dobrze, skłamałbym narzekajać: )
A dlaczego mnie nie było? Hm chyba się domyślasz...porównaj sobie poziom merytoryczny tego forum np 5 lat temu ...a dziś. Dziś to forum raczej żyje aferami pożyczkowymi czy aferami nagraniowymi ( patrz Hagi ) ; )WIdzę jednak że ktoś tam ze starej ekipy pozostał...widzę Ciebie...Bishop mi jakoś mignął...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
co jutro z ekstraklasy uderzamy ? Hagii już w piątek Pogoń polecał wisla mi sie widzi mecz o pietruszke ale zaglebie na wakacjach juz od jakiegos czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
co jutro z ekstraklasy uderzamy ? Hagii już w piątek Pogoń polecał Polonia pefka po ładnym kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Naiwanie na to patrzycie.
Waszym zdaniem lepiej jest wejść bez odpowiedniego zaplecza, bez stadionu i szeroko rozumianych podstaw do profesjonalnej piłki tylko po to aby za rok z hukiem spaść wygrywająć 3 np 3 mecze w sezonie...? kogo moje piękne oczy widzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie da sie ukryc, ze poziom spadl na psy
temat cichodajki z to i owo ma wiecej wejsc niz wszystkie dzialy z europejskiej pilki razem wziete
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Gdyby ktoś chciał składy na Primera D. to zalogowałem się na jakąś stronkę gdzie podają niby przewidywalne ... kosztowało mnie to 30 zł  hhhahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu  ? a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył  ? ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują Sprawdz ile takich bramek tracili rok temu pod koniec sezonu, w tym tez pare razy... no dobra ale oni sobie nie strzelili samobója,to była ostatnia akcja meczu i co teraz jak typowi nie wyszedłby strzał życia tylko typowy jak na polskiego ligowca strzał nad bramką? Widziales tego gola? Bramkarz BB rozlozyl lapy i stanal, a bramkarz Olimpii tak jakby przezucil dalej ta pilke, a ona wleciala do bramki. Mają patent, tam bylo takie zamieszanie ze jakby ta pilka upadla na ziemie tez bylby gol. Bez jaj. Jakby mieli wałkować ty by szybciej stracili. Aż w taka reżyserię nie uwierzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Betis po dobrtm kursie puchary bierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
nie da sie ukryc, ze poziom spadl na psy
temat cichodajki z to i owo ma wiecej wejsc niz wszystkie dzialy z europejskiej pilki razem wziete zapomniałeś o temacie dotyczącym kamerek internetowych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Witam Hakana, naczelnego poszukiwacza wszelkich teorii spiskowych; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Kurwa kiedy w Orange Sport zrobią kanał w wersji HD? Obraz rozmazany tak ,że trudno się ogląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kurwa kiedy w Orange Sport zrobią kanał w wersji HD? Obraz rozmazany tak ,że trudno się ogląda. nie marudz dobrze ze zona daje popatrzec na mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
W Szwajcarii Gras ma jeszcze szanse na mistrza ? czy już pozamiatane , ktoś wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
nie marudz dobrze ze zona daje popatrzec
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|