|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186 |
witam wszystkich jakie sa prognozy na dziś, ktore mecze sa najbardziej zagrozone?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Gorzów: ![[Linked Image from fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net]](https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/972073_534919849878382_1299959458_n.jpg) Aktualnie przestało padać, jak nie będzie do meczu to powinni odjechać, jak będzie to słabo to widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
1.Torun +4 2.Leszno +2 3.Wroclaw +1 4.Zielona Gora +1 5.Tarnow 0 6.Czestochowa 0 7.Rzeszow 0 8.Gorzow -2 9.Bydgoszcz -2 10.Gniezno -4 Dzis zaczyna sie walka o bonusy. Tak wyglada tabela zyskow/strat zakladajac ze jest to roznica porazek na wlasnym stadionie i wygranych na wyjezdzie. Co prawda pozostalo jeszcze 6 meczy zaleglych i moze cos zyskac jeszcze Tarnow w Gnieznie lub moze Leszno w Rzeszowie.Szalenie wyrownan stawka i poza Unibaxem raczej pewnym pierwszej czworki no i chyba poza ostatnia trojka w tej tabeli 5 pozostalych druzyn ma sznse na pierwsza czworke. A taki mecz jak w Czewie dzis moze calkime przewrocic ta tabele. Bonus w tym dwumeczu praktycznie liczy sie podwojnie. Szkoda ze nie bedzie Tajskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Wiadomo ile mniej więcej pauzy Taia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Zależy czy będzie spawał i czy jest to proste złamanie czy z przemieszczeniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
z/z chyba dzis nie bedzie to pewnie licza ze do 2 tygodni sie wykuruje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Co sie czaja z tym Lesznem wo bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Co sie czaja z tym Lesznem wo bedzie? przewidywane są obfite opady deszczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
z/z chyba dzis nie bedzie to pewnie licza ze do 2 tygodni sie wykuruje Klindt jedzie, a zwolnienie na 15 dni przy ZZ to najwieksza glupota tego sezonu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
po ktorym biegu mozna zrobic pierwsza rezerwe taktyczna? po 6?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2011
Posty: 58 |
Jest strata -6 to można bez różnicy który to bieg
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Panowie mała sonda. Znalazło by się 16 userów chętnych do zagrania w ZK 2013 bez nagród? Pisać mi tu kto chętny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
z/z chyba dzis nie bedzie to pewnie licza ze do 2 tygodni sie wykuruje Klindt jedzie, a zwolnienie na 15 dni przy ZZ to najwieksza glupota tego sezonu... my podobnie nie możemy zrobić zz bo Jonasson chce startować w eliminacjach GP i zwolnienie na 15 dni przekreśla jego plany, u nas Gomólski jako gość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Panowie mała sonda. Znalazło by się 16 userów chętnych do zagrania w ZK 2013 bez nagród? Pisać mi tu kto chętny. Sam mialem pisac do ciebie czy moglbym sie tego podjac, ale widze, ze sa u ciebie checi, wiec sprawy nie ma. Ja jak najbardziej jestem chetny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Panowie mała sonda. Znalazło by się 16 userów chętnych do zagrania w ZK 2013 bez nagród? Pisać mi tu kto chętny. ja chetnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
no to 4 już byśmy mieli  jeszcze 12 i można śmigać  regulamin się nieco pozmienia i byłoby git
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
z/z chyba dzis nie bedzie to pewnie licza ze do 2 tygodni sie wykuruje Klindt jedzie, a zwolnienie na 15 dni przy ZZ to najwieksza glupota tego sezonu... my podobnie nie możemy zrobić zz bo Jonasson chce startować w eliminacjach GP i zwolnienie na 15 dni przekreśla jego plany, u nas Gomólski jako gość  On to sie wiecznie leczy  Inna sprawa mysle, ze was Grudziadz pyknie w obliczu braku THJ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Akhu spokojnie znajdzie sie 16 osob, z ta roznica, ze jezeli ktos zaliczy w z racji braku typow to jezeli jest ktos chetny to wchodzi w jego miejsce od drugiego biegu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu spokojnie znajdzie sie 16 osob, z ta roznica, ze jezeli ktos zaliczy w z racji braku typow to jezeli jest ktos chetny to wchodzi w jego miejsce od drugiego biegu  Przeprowadzimy odpowiednią selekcję i myślę, że w tej 16 nie znajdzie się zapominalski, 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|