Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Doczekamy się mostów planowanych od dziesięcioleci[/b] [wyborcza.biz] toast

Ciekawy artykuł na temat wielu dużych mostów w Polsce, które są w budowie i będą w niedługim okresie oddane do użytku.

[b]Most im. gen Elżbiety Zawackiej w Toruniu - długość 540 m plus 1730 m estakad dojazdowych i szerokość 30 m. Największy w Polsce most łukowy.

Most Rędziński we Wrocławiu - długość 612 m plus 1,1 km estakad dojazdowych, szerokość 39 m. Najdłuższy most pylonowy w Polsce.

Most w Brzegu Dolnym - długość 565 m i szerokość 15 m.

Most w Kwidzynie - długość 808 m (plus 1027 m estakad) i szerokość 16 m

Most w Kamieniu - długość 1004 m i szerokość 20,2 m

Most w Połańcu - długość 955 m i szerokość 15 m.

Most w Mszanie - długość 403 m i szerokość średnio 42 m (w najszerszym miejscu prawie 45 m). Być może najszerszy tego typu most na świecie.

Niesamowite jak się czyta o przejściu 40km dalej, gdzie indziej o godzinie drogi do najbliższego mostu czy o promach czynnych sezonowo. Upierdliwe są te rzeki... wink

A najlepszy jest jeden z komentarzy: "Gdyby nie UE mielibyście 1 most na 10 lat i 10 kościołów na 1 rok..." laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
member
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
Mosty mostami, ale gdzie planowane autostrady? Poniższy link,ciekawy:

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
To samo by zrobili z naszą reprezentacją smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Warto poświęcić 25 minut.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041


pociągnę wątek za Rustym .

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Rusty
Warto poświęcić 25 minut.

Ciekawe czemu nikt nie zwraca uwagi długonosym na temat ich religii, według której ich ekstremiści nie muszą nawet traktować goja jako człowieka.

Do tego Amerykanie wcale nie lepsi, pomijając wszelką religijność, mordują tak że arabusy w ogóle tracą znaczenie.

Każda religia ma swoich świrów i żadna nie jest w całości nastawiona na wrogość. Trzeba walczyć właśnie ze świrami a nie z wszystkimi z danej religii.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Bo to nie Żydzi mordują tysiące chrześcijan tylko muzułmanie. To oni są tykającą bombą demograficzną w Europie.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Jeśli ktoś mysli, że to nie problem Polski to się myli:

http://www.wykop.pl/link/1543209/muzulmanka-i-prawo-szariatu-obcinanie-glowy

Oczywiście jest po drugiej stronie nikły odsetek oświeconych, chociaż wypowiedź tej babki jest świetna:
http://www.sadistic.pl/byla-islamistka-o-islamie-vt204129.htm

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by jerome
Bo to nie Żydzi mordują tysiące chrześcijan tylko muzułmanie. To oni są tykającą bombą demograficzną w Europie.

A kto pociąga za sznurki i wysyła gojów na wojenki do Bliskiego Wschodu, aby walczyć za nich i kierować zwrotną wrogość na białego człowieka?

Komu najbardziej zależy i zrobi wszystko co w ich mocy by Zachód z Arabami walczyli ze sobą i budowali jak największą nienawiść na tej linii? cool

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Wolę żyć w kulturze, którą w dużej mierze stworzyli Żydzi (w końcu to oni sporo znaczą w USA), czyli jak teraz: wyłącze tv i internet i mam spokój, wierzę w co chcę, robię co mi się podoba, we własnym domu mam swój porządek, niż w kulturze tych średniowiecznych oszołomów. Muzułmanie mają nienawiść zapisaną w Koranie do każdego niemuzułmanina, więc nie opowiadaj o tym, że to przez Żydów (swoją drogą to cztery państwa arabskie najpierw ich zaatakowały na raz, a nie na odwrót). Zobacz ilu naukowych noblistów mają Żydzi a ilu muzułmanie, wolę żyć w świecie gdzie robią przekręty gospodarcze niż w średniowiecznym szariacie opartym na jakiejś nienawistnej księdze.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by jerome
swoją drogą to cztery państwa arabskie najpierw ich zaatakowały na raz, a nie na odwrót

dokladniej 6 panstw : Transjordania, Egipt, Irak, Liban, Syria i Arabia Saudyjska.

Panstwo Izrael zostalo uchwala ONZ zamontowane na Bliskim Wschodzie jako element destabilizacyjny . Stalo sie to za aprobata i poparciem owczesnych mocarstw (szczegolnie ZSRR). Do dzis pelni taka role, tak wiec trudno mowic o prawdziwej wojnie kultur, raczej jest udreka dla panstw osciennych jak i dla swoich obywateli.


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jerome, chodzi o Wojnę 6-dniową? Tam mimo konfliktu, który i tak by się zaczął, to jednak Izraelczycy pierwsi zaatakowali.

Do tego wymordowali tysiące egipskich jeńców, a wcześniej jeszcze mordowali Amerykanów aby upozorować "arabską robotę" - wystarczy poczytać trochę o ataku na USS Liberty.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
Originally Posted by jerome
Wolę żyć w kulturze, którą w dużej mierze stworzyli Żydzi (w końcu to oni sporo znaczą w USA), czyli jak teraz: wyłącze tv i internet i mam spokój, wierzę w co chcę, robię co mi się podoba, we własnym domu mam swój porządek, niż w kulturze tych średniowiecznych oszołomów. Muzułmanie mają nienawiść zapisaną w Koranie do każdego niemuzułmanina, więc nie opowiadaj o tym, że to przez Żydów (swoją drogą to cztery państwa arabskie najpierw ich zaatakowały na raz, a nie na odwrót). Zobacz ilu naukowych noblistów mają Żydzi a ilu muzułmanie, wolę żyć w świecie gdzie robią przekręty gospodarcze niż w średniowiecznym szariacie opartym na jakiejś nienawistnej księdze.

Należy sobie zadać podstawowe pytanie: kto nominuje i wybiera tych noblistów? Za sznurki pociąga niewielka grupa Żydów skupiona wokół światowej finansjery głównie Rotschildów i Rockefellerów.Zresztą dla zainteresowanych zapodam kilka bardzo ciekawych linków gdzie można poczytać i zrozumieć więcej bo w pospolitych mediach tego nie przeczytacie,nie usłyszycie i nie zobaczycie: http://radtrap.wordpress.com/tag/rotszyldowie/
http://antysyjon.wordpress.com/category/kontrola-umyslu/
http://grypa666.wordpress.com/

Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
Jeszcze jeden link, chociaż z portalu,który wskazałem powyżej w poście lecz coby zaoszczędzić co niektórym czasu i wzbudzić zainteresowanie tematem, polecam zapoznać się z tym co poniżej i zastanowić się nad tym głębiej:
http://radtrap.wordpress.com/2010/07/27/pierwszy-samouczek-dla-niedowiarkow/

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Zobacz sobie przełomowe odkrycia w medycynie lub fizyce, takie o których ważności nikt nie dysktuje. To nie są noble typu Obama czy Wałęsa...

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1