Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by tyson
gdzie pracujesz ze masz takie testy?


w warehousie,gdzie były pies jest głównym menadżerem

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by gnacik
Myślę, że to bardziej sprawa popieprzonego prawa budowlanego, jakichś niestworzonych wytycznych w planach zagospodarowania przestrzennego
gdyby nie ten interes to co drugi architekt dawno byłby na bruku.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by tyson
gdzie pracujesz ze masz takie testy?


w warehousie,gdzie były pies jest głównym menadżerem

pamiętam jak miałem drug testy do pracy w kasynie, wycieli mi trochę włosów na głowie, później wstydziłem się chodzić z taką dziurą
- testy do warehousu , co to za magazyn ?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Ezquerro
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by tyson
gdzie pracujesz ze masz takie testy?


w warehousie,gdzie były pies jest głównym menadżerem

pamiętam jak miałem drug testy do pracy w kasynie, wycieli mi trochę włosów na głowie, później wstydziłem się chodzić z taką dziurą
- testy do warehousu , co to za magazyn ?


w Rugby na Swift Valley

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
stary Kosecki

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Obywatele krajów azjatyckich i afrykańskich zostaną zmuszeni do zapłacenia przed przekroczeniem granicy Wielkiej Brytanii 3 tysięcy funtów kaucji.

Plany Theresy May stają się coraz bardziej restrykcyjne wobec imigrantów.

Minister spraw wewnętrznych chce, aby tysiące obywateli Indii, Pakistanu, Bangladeszu, czy Nigerii było zobowiązanych do uiszczenia opłaty w wysokości 3 tysięcy funtów przed przekroczeniem brytyjskiej granicy.

Pieniądze mają im zostać zwrócone podczas powrotu. Theresa May tłumaczy, że celem wprowadzenia tego rodzaju kaucji jest poprawa systemu imigracyjnego i uczynienie go bardziej selektywnym, jak również powstrzymanie ludzi przed pozostaniem na Wyspach. Niektórzy politycy uważają, że pomysł pani May jest dyskryminujący.



Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Tym razem.

ESPN oraz ESPN America z dniem 31 lipca zostaną usunięte z mojego pakietu.5 funtów miesięcznie zaoszczędzę...
porażka

pocieszenie : 115 spotkań premiership ze sky sport
100 innych dyscyplin do obejrzenia na live

MLB boli ESPN (piłka nożna)boli

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z Anglii też się wycofują? Szkoda... frown

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Jakoś 4-5 miechów temu leczyłem ząb kanałowo ,prywatnie bo na kasę to min 1,5 miecha czekania . Wywaliłem kasę wszystko było ok aż do czwartku ,gdzie zaczeło mnie coś pobolewać .... zbagatelizowałem sprawę ,ale w sobotę w nocy obudził mnie kurewski ból i całą niedziele mnie trzyma .... pomyślałem nie możliwe ,a jednak leczony ząb kanałowo odezwał sie ponownie(przy każdym dotknięciu ból) ... kilka stów w błoto dentysta odwalił fuszerkę . Jutro wycieczka po stomatologach mad i kolejne koszta , po jaką cholerę płacimy te składki zdrowotne jak przy każdej wizycie i tak trzeba płacić 30.50,100zl qwa mać .

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by raiders_
Jakoś 4-5 miechów temu leczyłem ząb kanałowo ,prywatnie bo na kasę to min 1,5 miecha czekania . Wywaliłem kasę wszystko było ok aż do czwartku ,gdzie zaczeło mnie coś pobolewać .... zbagatelizowałem sprawę ,ale w sobotę w nocy obudził mnie kurewski ból i całą niedziele mnie trzyma .... pomyślałem nie możliwe ,a jednak leczony ząb kanałowo odezwał sie ponownie(przy każdym dotknięciu ból) ... kilka stów w błoto dentysta odwalił fuszerkę . Jutro wycieczka po stomatologach mad i kolejne koszta , po jaką cholerę płacimy te składki zdrowotne jak przy każdej wizycie i tak trzeba płacić 30.50,100zl qwa mać .


nie ma refundacji na kanalowe leczenie, wiec nie ma czegos takiego jak 'na kase'. jedynie plombe na wyleczony zab mozna wziac czarna, czyli na nfz

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
od jedynki do siekacza jest refundacja (tyle że leczenia kanałowe zazwyczaj wystepują w tych dalszych zebach)

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Jak leczysz prywatnie to masz 12 miesięcy gwarancji na ząb. Przynajmniej mój stomatolog daje taką gwarancję, nie wiem jak inni.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no przynajmniej 0.5 roku prywatny dać musi, chyba że wypuszcza z krzesła bez paragonu a potem wali jana bo i z takim miałem kiedyś przyjemność (3x mi plombe w jeden ząb wstawiał i jeszcze chciał żebym mu kasę doniósł za tym ostatnim razem :D)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by huge
nie ma refundacji na kanalowe leczenie, wiec nie ma czegos takiego jak 'na kase'. jedynie plombe na wyleczony zab mozna wziac czarna, czyli na nfz
Jest refundacja ,bo matka robiła tak zeby i dopłacała tylko do lepszej plomby 70zl.

Originally Posted by royalflush
no przynajmniej 0.5 roku prywatny dać musi, chyba że wypuszcza z krzesła bez paragonu a potem wali jana bo i z takim miałem kiedyś przyjemność (3x mi plombe w jeden ząb wstawiał i jeszcze chciał że

bym mu kasę doniósł za tym ostatnim razem :D)

Co do gwarancji ( o ile pamięć mie nie myli to miałem robiony ząb w styczniu-lutym '13) to nie mam pojęcia ile jej jest ,dzisiaj obleciałem wszystkich(9 ) stomatologów z rana i żaden(z tych co byli) nie chciał się podjąć i poprawić roboty po kimś innym .Reszta na urlopach ....
ma zapisane w karcie pacięnta jaki ząb kiedy i jak był leczony więc nie dam sobie wcisnąć ściemy .
Dobrze ze ta babka co mi robiła wraca dzisiaj z urlopu .... o 13 walę do niej i nie popuszczę .. przez weekend zżarłem prawie całe duże opakowanie ibupromu

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Conrad
Z Anglii też się wycofują? Szkoda... frown
z talk talka przenoszą się do btsport ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Biszop
Jak mnie wkurwiają czarnuchyi ich przydupiaste władze,
Jakby mi taki numer wywalili to pierwszemu napotkanemu czarnemu na własny koszt odwoże lawetą auto

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,14045773,_Wygladam_przez_okno__Na_ulicy_pusto__brak_samochodow_.html#LokPozTxt

Teraz na Wykopie [wykop.pl] wykopie znalazłem takie coś:
Quote
Bezprawne odholowanie pojazdu

Znaki dotyczące możliwości odholowania muszą pojawić się co najmniej 5 dni przed tym, jak zaczną obowiązywać. Inaczej odholowanie jest bezprawne.

Jak wmuszają mandat? Bywa, że np. w związku z wizytą zagranicznej delegacji, drogowcy "na szybko" ustawiają zakazy postoju z informacją o możliwym odholowaniu samochodów. W efekcie strażnicy zlecają usunięcie aut, których właściciele zaparkowali je wcześniej zgodnie z prawem.

Jak się bronić? Za holowanie trzeba zapłacić, nie należy jednak przyjmować mandatu. Trzeba zwrócić się do straży z prośbą o zwrot kosztów, argumentując wniosek nieprawidłową procedurą ustawienia znaków.
Nie wiem na ile jest to prawdą ale ciekawa informacja.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Nie mogę zaktualizować navigacji GoClever navio 505 ... strona z www z aktualizacją map martwa mad mad , a na poniedziałek punkt 7:00 rano potrzebuję aktualną nawigację mad
co tu począć ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zamkneli-saska-kepe-depeche-mode-na-narodowym,94007.html

Wkurza czy nie? laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Originally Posted by [T
-error]http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zamkneli-saska-kepe-depeche-mode-na-narodowym,94007.html

Wkurza czy nie? laugh

nawet nie pytaj jak sie po poludniu po prawobrzeznej Warszawie jezdzilo

Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1