Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
gerwazy #5897239 09/06/2013 00:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by gerwazy
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by gerwazy
Originally Posted by simons1986
Czy wpłacając ukashem czy tez paysafecard mozna pozniej wyplacic na moneybookers czy netlera?

musisz zrobic wplate poprzez mb albo netlera,wtedy wycofasz kase

czyli przykładowo, wpłacam kase ukashem i puszczam kilka kuponików, następnie dorzucam kase z moneybookers aby w jakis sposob wymieszała sie z ukashem i wtedy moge zrobic wyplate na moneybookers?

dokładnie tak

no nie dokladnie, ja tak robilem ale stwierdzili ze moje wygrane pochodza z depozytu PC a nie z tych pozniejszych przez MB i musialem wyplacac na konto

Bonus: Unibet
Conrad #5900860 13/06/2013 04:25
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
U
u19 Offline
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
dostal ktos dzis lojalke??

Conrad #5900862 13/06/2013 04:35
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Tak ale wpierdolilem grubo a ty?

Conrad #5900863 13/06/2013 04:37
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
U
u19 Offline
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
widocznie juz nie dostane

troche za pozno a wydawalo mi sie ze mialem wystarczajaccy obrot

Conrad #5900864 13/06/2013 04:37
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Tu chodzi o wjebanie a nie o obrot.

Conrad #5900867 13/06/2013 04:47
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
U
u19 Offline
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
szalu nie bylo smile


Conrad #5900868 13/06/2013 04:57
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Ja dostawałem ostatnio tylko i wyłącznie w czwartek, więc może i Ty dostaniesz jutro smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Witam,

Nie wiem czy ten temat był gdzieś poruszony, jeśli tak to przepraszam i proszę o zamknięcie tematu.

Właśnie zorientowałem się że mój Bank Millennium obciaża moja kartę kredytowa tytułem jak wyżej (Opl.za trans:kasyna/zakl.bukmach/loterie ), jest to powiazane z wpłatami do bet 365. Chyba nie jestem na biezaco, co to jest za opłaca? Czy ta opłata jest zależna od typu karty? (VISA, Mastercard) czy może od banku?

Będę wdzięczny za słowo wyjaśnienia.

Conrad #5902208 14/06/2013 23:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
witam, czy wszystkim rozliczyli mecz rumunek z bułgarkami jako przegrana tych pierwszych ?
zagrałem symbolicznie kurs 11 przed meczem, wygrały 3-2 a kupon... przegrany smile
ma tak jeszcze ktos ?
live chat dał kupon do ponownego sprawdzenia jak im dałem wynik z cev oficjalny...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Luc Nilis
witam, czy wszystkim rozliczyli mecz rumunek z bułgarkami jako przegrana tych pierwszych ?
zagrałem symbolicznie kurs 11 przed meczem, wygrały 3-2 a kupon... przegrany smile
ma tak jeszcze ktos ?
live chat dał kupon do ponownego sprawdzenia jak im dałem wynik z cev oficjalny...
jesli oni sie pomylili to naprawia blad smile

barciu #5903430 16/06/2013 13:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820
Originally Posted by barciu
Witam,

Nie wiem czy ten temat był gdzieś poruszony, jeśli tak to przepraszam i proszę o zamknięcie tematu.

Właśnie zorientowałem się że mój Bank Millennium obciaża moja kartę kredytowa tytułem jak wyżej (Opl.za trans:kasyna/zakl.bukmach/loterie ), jest to powiazane z wpłatami do bet 365. Chyba nie jestem na biezaco, co to jest za opłaca? Czy ta opłata jest zależna od typu karty? (VISA, Mastercard) czy może od banku?

Będę wdzięczny za słowo wyjaśnienia.

opłata w banku millenium wprowadzona od 1 maja

Conrad #5904384 17/06/2013 17:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
ile trwa weryfikacja srednio u nich aktualnie ? Bo sobie zazyczyli dokumenty po kilkunastu latach laugh

Shell #5904408 17/06/2013 17:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Shell
ile trwa weryfikacja srednio u nich aktualnie ? Bo sobie zazyczyli dokumenty po kilkunastu latach laugh
zalezy nieraz 5h nie raz do 72h, srednio mialem do 24 smile

Dindek #5905147 18/06/2013 00:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
przy okazji widze, ze zlimitowali mnie w ch... Ktos sie orientuje jaka tam weryfikacje wymagaja na nowym koncie przed wyplata? Trzeba czekac na list?

Shell #5905203 18/06/2013 01:24
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Shell
przy okazji widze, ze zlimitowali mnie w ch... Ktos sie orientuje jaka tam weryfikacje wymagaja na nowym koncie przed wyplata? Trzeba czekac na list?
niekiedy sam dowod wystarcza, a innym razem do wypaltry zazycza se listu, list idzie srednio 3-5 dni roboczych smile od dokonania depozytu

Conrad #5905451 18/06/2013 15:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
@Dindek jaki obeznany, ladnie kont musiales napukac laugh laugh laugh

piana #5905509 18/06/2013 16:32
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by piana
@Dindek jaki obeznany, ladnie kont musiales napukac laugh laugh laugh
co zlego to nie ja tongue

Conrad #5914462 26/06/2013 16:57
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Panowie jest jeszcze ta promocja 200zł za pierwszy depozyt w bet365??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,502
Likes: 11
Masz ja na glownej stronie bukmachera wiec jak moze jej nie byc smile

Conrad #5914472 26/06/2013 17:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Faktycznie:) Przeoczyłem tak oczywisty baner. Dzięki za odpowiedź

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1