|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63 |
jak dokonac wyplaty z Mansion na karte inteligo? slyszalem ze trzeba przeslac im skany karty i dowodu wie ktos moze gdzie i jak te skany maja wygladac chodzi mi o to czy moge jakies cyfry z numeru zaslonic bo nigdy jeszcze zadnych skanow nie wysylalem ? ps. wie moze ktos ile trzeba czekac na kaske i jakie oplaty pobieraja? z gory thx
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930 |
obie strony dodowdu i obie strony karty inteligo . Z karty zakryj cvc2 . Ja na pieniadze czekalewm 4 dni a oplat nie pamietam ile tam bylo ale nie duzo ja wyplacalem to jak liczylem ze byl nawet dobry kurs na euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63 |
obie strony dodowdu i obie strony karty inteligo . Z karty zakryj cvc2 . Ja na pieniadze czekalewm 4 dni a oplat nie pamietam ile tam bylo ale nie duzo ja wyplacalem to jak liczylem ze byl nawet dobry kurs na euro. dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka