Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#590574 27/05/2006 14:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
jak dokonac wyplaty z Mansion na karte inteligo?
slyszalem ze trzeba przeslac im skany karty i dowodu wie ktos moze gdzie i jak te skany maja wygladac chodzi mi o to czy moge jakies cyfry z numeru zaslonic bo nigdy jeszcze zadnych skanow nie wysylalem ?
ps. wie moze ktos ile trzeba czekac na kaske i jakie oplaty pobieraja?
z gory thx

Bonus: Unibet
#590575 27/05/2006 20:18
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
obie strony dodowdu i obie strony karty inteligo . Z karty zakryj cvc2 . Ja na pieniadze czekalewm 4 dni a oplat nie pamietam ile tam bylo ale nie duzo ja wyplacalem to jak liczylem ze byl nawet dobry kurs na euro.

#590576 28/05/2006 09:15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
journeyman
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 63
Quote
obie strony dodowdu i obie strony karty inteligo . Z karty zakryj cvc2 . Ja na pieniadze czekalewm 4 dni a oplat nie pamietam ile tam bylo ale nie duzo ja wyplacalem to jak liczylem ze byl nawet dobry kurs na euro.

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, kamel, aker), 2,818 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,231
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1