|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
No to znowu będzie finał Mamba-Szpara i znowu łatwa wygrana napakowanej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
Dimitrov w quenns gral na zarty z Lleytonem,bo ma 100% pewnosci ze wygra Wimbledonem....prosta sprawa....a inni w Quenns tankowali przed olimpiada,bo juz nie wiele czasu zostalo,a trzeba sie jakos przygotwac Bo rzadko się zdarza że zawodnik nie podchodzi do meczu na 100%, praktycznie nie ma czegoś takiego w tenisie jak odpuszczanie tych małych 250, ze względu na np: brak motywacjii, czy dużo innych czynników, Każdy gracz w każdym meczu graa na 100% przykładów można by podawać bez końca, np: Dolgo, Davidienko, i wielu innych, Ci zawodnicy w każdym meczu zostawiają hektolitry potu, i nie ważna jest dla nich ranga turnieju, tak tak z pewnością można sobie tak tłumaczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
cygan po 1 seta  begemany po 4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Begemany 2-1, Bhupati nie lamia :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kubot jaka drabina.
Andreev, wolny los, Paire/Robert, Mannarino/Brown (ewentualnie Hewitt.
Jak to przejdzie to chyba najłatwiejsza drabinka w histori.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
ja mam 4 przed meczem , mam nadzieje że emeryci padną bo na razie są lepsi ale nieskuteczni no i dobrze oby do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jakby to Ojro powiedział: Stefą Rober na pełnej kurrrrrrrr... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529 |
ten Brown niezły przy siatce a i drugie podanie ma bardzo dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja mam 4 przed meczem , mam nadzieje że emeryci padną bo na razie są lepsi ale nieskuteczni no i dobrze oby do końca w deblu mieli by pasc? dobre sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Haase/Szyszka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Dimitrov w quenns gral na zarty z Lleytonem,bo ma 100% pewnosci ze wygra Wimbledonem....prosta sprawa....a inni w Quenns tankowali przed olimpiada,bo juz nie wiele czasu zostalo,a trzeba sie jakos przygotwac Bo rzadko się zdarza że zawodnik nie podchodzi do meczu na 100%, praktycznie nie ma czegoś takiego w tenisie jak odpuszczanie tych małych 250, ze względu na np: brak motywacjii, czy dużo innych czynników, Każdy gracz w każdym meczu graa na 100% przykładów można by podawać bez końca, np: Dolgo, Davidienko, i wielu innych, Ci zawodnicy w każdym meczu zostawiają hektolitry potu, i nie ważna jest dla nich ranga turnieju, tak tak z pewnością można sobie tak tłumaczyć. Tak,szczegolnie taki gowniany malo prestizowy czelendzerek w Quenns,ktory dopiero jest rozgrywany od 4 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Kubot jaka drabina.
Andreev, wolny los, Paire/Robert, Mannarino/Brown (ewentualnie Hewitt.
Jak to przejdzie to chyba najłatwiejsza drabinka w histori. jakbym nie znal kubota to mialbym spore nadzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
Brown łam na mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Kangur po seta @1,75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
a nawet nie zauważyłem  Troicki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Ten Wimbledon to jest parodia do kwadratu. Wał za wałem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
ja mam 4 przed meczem , mam nadzieje że emeryci padną bo na razie są lepsi ale nieskuteczni no i dobrze oby do końca w deblu mieli by pasc? dobre sobie Bhupathi wiekowy zawodnik, problemy z ramieniem, słaby serwis im dłużej mecz tym dla niego gorzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
cygan set  teraz begemany konczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kubot jaka drabina.
Andreev, wolny los, Paire/Robert, Mannarino/Brown (ewentualnie Hewitt.
Jak to przejdzie to chyba najłatwiejsza drabinka w histori. jakbym nie znal kubota to mialbym spore nadzieje Zapewne już go w trzeciej rundzie ktoś poskłada. Ale sam fakt warty odnotowania. Przecież to wygląda jak jakaś czelkowa drabinka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|