Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 33 1 2 8 9 10 11 12 32 33
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by Farciarz
MB Ci konto też zamknęło? To ja już nic nie rozumiem ...

Zajebali mi 150 EUR Z konta,za prowadzenie konta niezgodnie z regulaminem.Ładowałem kasę do buków kartami pre-paid ,a bezczelnie wypłacałem na MB.
Chodziły transakcje w jedną stronę,dopatrzyli się,że od pół roku miałem w historii konta tylko odbiory pieniędzy.
Zaczeli mnie podejrzewać o pranie brudnej kasy.Ja wypłaciłem na MB w pół roku łącznie ponad 20.000 bez wpłacania do buków z użyciem MB tylko Paysafecard.
Teraz też tak jadę przez Neteller.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by Farciarz
Pewnie im trochę naubliżałeś smile Pamiętasz chociaż ?

Ja nigdy nikomu nie ubliżam nawet jak jestem pijany.Można komuś przypierdolic słownie bez wulgaryzmów.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dupa, Mtudor jak zwykle miał dobre info.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Nie wiem czy nie powiedziałem tak,to moje ulubione powiedzonko,jak mnie jakaś baba wkurwi: Pani taka i taka .... wszyscy w waszej firmie mówią ,że pani się puszcza...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
....Białowieska podoba,bo pani jest podobno wielka miłośniczka przyrody.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
A nie to spokojnie, nie powinna się obrazić laugh laugh laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Aha w ten deseń. Może za długą przerwę zrobiłeś po pierwszej części i już byłeś zbanowany . Masakra smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Albo tak: wiele osób kupuje sobie mieszkania,buduje sie a pani ciągle się tylko wali.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by Farciarz
Aha w ten deseń. Może za długą przerwę zrobiłeś po pierwszej części i już byłeś zbanowany . Masakra smile

Własnie o to chodzi

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Genaralnie pracuje w jajcarskiej firmie i się czasem tak wkręcamy nawzajem

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by Farciarz
A nie to spokojnie, nie powinna się obrazić laugh laugh laugh
To są chamskie żarty,uwierz mi ,że jak ktoś Cię dobrze nie zna to może się obrazić.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dobra jeszcze jakiś becik w Paragwaju,oby szybko wszedł do przerwy i o drugiej trzeba się kłaść

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Spróbuję over 0,5 do HT, ale tak po 10 minutach. Mam jeszcze 4 perły czasu, to nie zasnę.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Perła jest całkiem niezłym piwem jak za tę cenę.Reklamuja sie mocno odkąd browar przejeła firma Royal Unibrew,czyli właściel Łomży.

Koło Ciebie kiedyś Czesi chcieli postawić na nogi Połczyn Zrój ,ale nie chcieli zainwestowac zbyt dużo i im nie wyszło.Wiem to bo pracuję w branży FMCG,wcześniej 12 lat spędziłem w firmie alkoholowej

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Zaczęli w Asuncion

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
A tak wracając do wiadomego beta, za co ich można kochać, za co nienawidzieć:
ZA:
1) super oferta meczów na live, jest nawet czwarta liga islandzka, a i moje regionalne drużyny na live bywały, rewelka;
2) wypłaty na MB w bardzo przyzwoitym czasie;
3) liberalna polityka rozliczania meczów południowoamerykańskich, kiedy mecz zostaje przerwany wszystkie zakłady które do tej pory "weszły" są rozliczone, za prawie wszystkie pozostałe zwrot;
4) bonusy obrotowe w każdą środę;
PRZECIW:
1) zbyt szeroka oferta meczów, jakaś czwarta liga islandzka, człowiek nie mając nic innego do wyboru gra to gówno na ślepo i stąd częste rozczarowania;
2) za szybkie wypłaty, czasem jest sytuacja że człowiek coś chce dograć, ale niestety, pochopnej wypłaty nie można już cofnąć;
3) dziwne przypadki rozliczania spotkań, np. rozliczanie po zmienionym kursie (raz mi się coś takiego przytrafiło);
4) bonus przynajmniej dla mnie jest czymś, czego w żaden sposób nie jestem w stanie pomnożyć. Takie fatum.

smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Zdecydowanie Bet365 najlepszy. Na wiele lig zakłady na rożne i to nawet linien przedmeczowe 8,5 po kursach 1,44-1,50.Często wchodziło mi jak w masło

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by Iwdakuno
Perła jest całkiem niezłym piwem jak za tę cenę.Reklamuja sie mocno odkąd browar przejeła firma Royal Unibrew,czyli właściel Łomży.

Koło Ciebie kiedyś Czesi chcieli postawić na nogi Połczyn Zrój ,ale nie chcieli zainwestowac zbyt dużo i im nie wyszło.Wiem to bo pracuję w branży FMCG,wcześniej 12 lat spędziłem w firmie alkoholowej

Ja tam PEREŁKĘ uwielbiam, mocno gazowany lager o pasującym mi smaku. A u nas w Koszalinie mieliśmy kiedyś najlepsze piwo w Polsce ( wiem bo studiowałem wtedy w Warszawie i cały akademik przekonałem do pielgrzymek po Hetmana, Sambora, Premium i OK - co tam komu pasowało, do sklepiku, gdzie człowiek własnym sumptem przywoził to z Koszalina). Potem zaczęły się przepychanki - a to Holsten, a to Faxe a to gówno z Krakowa (wtedy nie dało się tego pić), a teraz Van Pur . Browar uratowany, ludzie mają pracę ale ja niestety mam po nim zgagę i nie spożywam.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
ale jazda

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Właściel Van Pura zrobił inters życia sprzedał najpierw bowar za 5 mln dolarów austriakom,nie pamiętam firmy,ale było takie piwo Steffl.
Jak zobaczyli,że na drogim piwie w Polsce się kariery nie zrobi to odsprzedali browar z powrotem temu z Van Pura ,ale już podobno za 2 mln dolców z groszem .
Od tamtej pory Van Pur zazął sie rozwijać i stał sie ogólnopolski.Ale piwo nie dobe.Teraz furrore robi Halne w plastikowej butelce za cenę poniżej 2 zł.

Swoja droga pierwszy raz opiłem sie właśnie Brokiem jak byłem w Sarbinowie na wczasach

Strona 10 z 33 1 2 8 9 10 11 12 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1