|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Pinto po mecz  Taro po mecz  zapierdalać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
vesely zeballos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ? Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ? Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!! mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ? Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!! mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki  prokuratura sie tym powinna zajac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Tronk Isia czy Li dzisiaj ...??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
chyba li, glupio mi grac przeciwko naszej bo 2 reprezentantow w 1/2 to bylby mega wyczyn, ale wczoraj poplynolem i obiektywnie paatrzac li tu sie prezentuje duzo lepiej, powinna iske spakowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ? Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!! mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki popłacz sobie synek , popłacz,jak grałeś Mahut/Llodra po 1,07 to rzeczywiście masz powody,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
a na Ukasza w takim Pinku już @4,60 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ? Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!! mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki popłacz sobie synek , popłacz,jak grałeś Mahut/Llodra po 1,07 to rzeczywiście masz powody, beatles co dzis polecasZ ?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
chyba li, glupio mi grac przeciwko naszej bo 2 reprezentantow w 1/2 to bylby mega wyczyn, ale wczoraj poplynolem i obiektywnie paatrzac li tu sie prezentuje duzo lepiej, powinna iske spakowac Troche mnie martwi ze Li oddawala seta w prawie kazdym meczu. Juz myslalem ze Halep ja pogoni a tutaj Li 6:0 w trzecim ja pogonila wiec sila w niej drzemie  ale 2.25 na Isie kusi mnie troche 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Siedliska po mecz  na pełnej  na jakiej podstawie taka decyzja? ano na takiej, że gdzie dwie tempe strzały bez serwisu grają tam wyższy kurs jest value  jak widać tym razem mi nie poszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ? Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!! mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki popłacz sobie synek , popłacz,jak grałeś Mahut/Llodra po 1,07 to rzeczywiście masz powody, 1.07? 1.35 expercie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Ani 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
to daj cos Tato na dzisiaj zeby nie bylo wiecej placzu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Myslisz ze Lisica wypompowana..?? Tez mi to przez mysl przeszlo  hmmm.... a co z debli..?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Skoro pierwszy post to dam peffke po tym co wczoraj widzialem, Blake/Melzer @1.61 po takim kursie to az ja sie skusze na deble, ktore omijam  peffka 100%  uzywanie zwrotu peffka to przesada a jeszcze 100procent ? coś niebywałego,ale skoro dużo wczoraj widziałeś -to zapytam -czy Blake/Melzer tak swietnie grali , czy ( co podejrzewam) Mahut/Llodra totalnie przeszli obok meczu,powiem łagodnie ??? Skoro pierwszy post to dam peffke po tym co wczoraj widzialem, Blake/Melzer @1.61 po takim kursie to az ja sie skusze na deble, ktore omijam  peffka 100%  llodra/mahut oddali mecz i kompletnie sie z tym nie kryli nie chce mi sie z wami dyskutowac, zawsze jak ktos wpierdol dostaje bo jest slabszy to przeszedl obok meczu bo nie warto, za malo placa za wygranie wimbla w deblu, przeciez nie warto sie wysilac. Kort zweryfikuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
dzis isia raczej bierze meczyk
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|