Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 88 1 2 3 4 5 87 88
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Pinto po mecz boks

Taro po mecz boks

zapierdalać boks

wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
vesely

zeballos

boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by mexes
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ?

Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!!

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mexes
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ?

Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!!

mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by tronk
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mexes
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ?

Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!!

mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki

laugh prokuratura sie tym powinna zajac wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Tronk Isia czy Li dzisiaj ...??

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Ani zamiata

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
chyba li, glupio mi grac przeciwko naszej bo 2 reprezentantow w 1/2 to bylby mega wyczyn, ale wczoraj poplynolem i obiektywnie paatrzac li tu sie prezentuje duzo lepiej, powinna iske spakowac

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by tronk
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mexes
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ?

Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!!

mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki

popłacz sobie synek , popłacz,jak grałeś Mahut/Llodra po 1,07 to rzeczywiście masz powody,

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
a na Ukasza w takim Pinku już @4,60 smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
Originally Posted by beatles
Originally Posted by tronk
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mexes
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ?

Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!!

mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki

popłacz sobie synek , popłacz,jak grałeś Mahut/Llodra po 1,07 to rzeczywiście masz powody,
beatles co dzis polecasZ ?:)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by tronk
chyba li, glupio mi grac przeciwko naszej bo 2 reprezentantow w 1/2 to bylby mega wyczyn, ale wczoraj poplynolem i obiektywnie paatrzac li tu sie prezentuje duzo lepiej, powinna iske spakowac

Troche mnie martwi ze Li oddawala seta w prawie kazdym meczu. Juz myslalem ze Halep ja pogoni a tutaj Li 6:0 w trzecim ja pogonila wiec sila w niej drzemie wink ale 2.25 na Isie kusi mnie troche wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Red1978
Originally Posted by marzano
Siedliska po mecz boks na pełnej boks
na jakiej podstawie taka decyzja?


ano na takiej, że gdzie dwie tempe strzały bez serwisu grają tam wyższy kurs jest value wink jak widać tym razem mi nie poszło smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by beatles
Originally Posted by tronk
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mexes
Dlaczego LLOdra/Mahut odpuscili waszymz daniemw czoraj debla? toz sie tak nastawiali na niego.. i nawet Llodra odpuscil singiel jakies info ?

Czarny dzien dla debli wczoraj.... do tego Peysy wdupily... nie mam pojecia co jest grane z tymi dublami... sprzedaja zabojady!!

mirnyj/teacu z 2-0 oddali, w 5secie polamani z 40-0 i 30-0, llodra mahut to juz jawna kpina co wyprawiali, zero walki, kary powinny byc dla takich szmaciarzy, godnosc rowna ulicznej tirowki

popłacz sobie synek , popłacz,jak grałeś Mahut/Llodra po 1,07 to rzeczywiście masz powody,

1.07? laugh

1.35 expercie

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
z bab Kanepi i deble

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Originally Posted by Red1978
Ani zamiata
Ani worek

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
to daj cos Tato na dzisiaj zeby nie bylo wiecej placzu wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by beatles
z bab Kanepi i deble

Myslisz ze Lisica wypompowana..?? Tez mi to przez mysl przeszlo wink hmmm.... a co z debli..?? wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by beatles
Originally Posted by Sed
Skoro pierwszy post to dam peffke po tym co wczoraj widzialem,

Blake/Melzer @1.61 po takim kursie to az ja sie skusze na deble, ktore omijam smile peffka 100% smile

uzywanie zwrotu peffka to przesada a jeszcze 100procent ? coś niebywałego,ale skoro dużo wczoraj widziałeś -to zapytam -czy Blake/Melzer tak swietnie grali , czy ( co podejrzewam) Mahut/Llodra totalnie przeszli obok meczu,powiem łagodnie ???
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Sed
Skoro pierwszy post to dam peffke po tym co wczoraj widzialem,

Blake/Melzer @1.61 po takim kursie to az ja sie skusze na deble, ktore omijam smile peffka 100% smile

llodra/mahut oddali mecz i kompletnie sie z tym nie kryli
nie chce mi sie z wami dyskutowac, zawsze jak ktos wpierdol dostaje bo jest slabszy to przeszedl obok meczu bo nie warto, za malo placa za wygranie wimbla w deblu, przeciez nie warto sie wysilac. Kort zweryfikuje.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
dzis isia raczej bierze meczyk

Strona 3 z 88 1 2 3 4 5 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, betowiec, alfa, Lukasz111, bukma, rymoholik, $-man), 3,303 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1