|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dalem peffke, chcez zarobic graj, nie chcesz nie graj, Twoja strata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Novak Djokovic (SRB) Andy Murray (GBR) Jerzy Janowicz (POL) Tomas Berdych (CZE) Juan Martin Del Potro (ARG) David Ferrer (ESP) Fernando Verdasco (ESP) Lukasz Kubot (POL) Mimo braku wiadomej dwójki robi wrażenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
dzis isia raczej bierze meczyk oby wygrala, ale kasy na to nie postawie, Isia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
dobra, ok. masz swego faworyta, ale żeby zaraz 100 procent ?, jeśli siedzisz choć trochę w bukmacherce to powinieneś wiedzieć , że nie ma czegoś takiego, zapomnij,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
dobra, ok. masz swego faworyta, ale żeby zaraz 100 procent ?, jeśli siedzisz choć trochę w bukmacherce to powinieneś wiedzieć , że nie ma czegoś takiego, zapomnij, Ok father... give us some tips 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
dobra, ok. masz swego faworyta, ale żeby zaraz 100 procent ?, jeśli siedzisz choć trochę w bukmacherce to powinieneś wiedzieć , że nie ma czegoś takiego, zapomnij, jak nie ma, wczoraj djoko 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Skoro pierwszy post to dam peffke po tym co wczoraj widzialem, Blake/Melzer @1.61 po takim kursie to az ja sie skusze na deble, ktore omijam  peffka 100%  uzywanie zwrotu peffka to przesada a jeszcze 100procent ? coś niebywałego,ale skoro dużo wczoraj widziałeś -to zapytam -czy Blake/Melzer tak swietnie grali , czy ( co podejrzewam) Mahut/Llodra totalnie przeszli obok meczu,powiem łagodnie ??? Skoro pierwszy post to dam peffke po tym co wczoraj widzialem, Blake/Melzer @1.61 po takim kursie to az ja sie skusze na deble, ktore omijam  peffka 100%  llodra/mahut oddali mecz i kompletnie sie z tym nie kryli nie chce mi sie z wami dyskutowac, zawsze jak ktos wpierdol dostaje bo jest slabszy to przeszedl obok meczu bo nie warto, za malo placa za wygranie wimbla w deblu, przeciez nie warto sie wysilac. Kort zweryfikuje. meczu nie ogladales wiec nie wiesz, tak samo z tymi kreczami stepanka czy llodry, pozniej w deblu naginaja, szczegolnie llodra oddal seppiemu i za 3h debla gra  tak samo mozna popwiedziec czego oddal skoro tyle placa? uj wie czego, ja tylko opisalem co widzialem, z taka gra jak wczoraj przegrali by i z deblem np donek/komor
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
wie ktoś jaki wynik 2 seta Anna-Lena Friedsam v Gulben Guldas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Dalem peffke, chcez zarobic graj, nie chcesz nie graj, Twoja strata. Moze zawsze warto podac prawdopodobienstwo wejscia np. 10/10  a do tego stawke za jaka grasz na 2 zl  wtedy kazdy bedzie wiedzial ocb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
vesely cipolla zeballos dawac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Tronk opisz mi return po serwisie zawodnikow Melzera i Blake, ocen go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dalem peffke, chcez zarobic graj, nie chcesz nie graj, Twoja strata. Moze zawsze warto podac prawdopodobienstwo wejscia np. 10/10  a do tego stawke za jaka grasz na 2 zl  wtedy kazdy bedzie wiedzial ocb  1800
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
i jeszcze dolozylem inne mecze,ale tylko oni peffka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
ja też bym się sklaniał raczej ku deblowi Blake/Melzer, ale absolutnie nie z powodu pokonania Mahutów,bo to im dziwnie łatwo poszlo, ale grając razem pierwszy raz wyeliminowanie Murray/Peers to już coś, i Cabalów widziałem jak męczyli się z Rattivanami i Cabale raczej kojarzę z clayem niż trawą,uważam , że tam są lepsi ...dlatego też wychodzi mi wygrana Blaków, ale tak na 60-70 procent, nigdy nie powiem 100,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Heller  jak można się tak posypać *4-2 na 4-6 0-4 nawet handi nir ogarnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Taro psiutko z *4-1 zamierzasz mecz oddać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Daniel *4-1 na 4-4* 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk opisz mi return po serwisie zawodnikow Melzera i Blake, ocen go. niezle to wygladalo ale to co serwowali zabojady to byla kpina + pila na rakiete a ci w siate i nie byly to jakies bomby z returnu, blake z melzerem widac ze im zalezalo wiec mozna powiedziec ze grali dobrze, dzis cabal/farah i stawial bym to pol na pol szanse, bo cabale to nie sa jakies gwiazdy gry podwojnej ale solidna para, bedzie im napewno zalezalo przejsc dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
dzis isia raczej bierze meczyk Pewka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|