|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
Daniel Taro co za pusiak 4:1 i podanie 4:5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
dzis isia raczej bierze meczyk Pewka? Jak nie będzie kolejnego oszustwa na tym turnieju, to Li wygra. Jest lepsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Tronk opisz mi return po serwisie zawodnikow Melzera i Blake, ocen go. niezle to wygladalo ale to co serwowali zabojady to byla kpina + pila na rakiete a ci w siate i nie byly to jakies bomby z returnu, blake z melzerem widac ze im zalezalo wiec mozna powiedziec ze grali dobrze, dzis cabal/farah i stawial bym to pol na pol szanse, bo cabale to nie sa jakies gwiazdy gry podwojnej ale solidna para, bedzie im napewno zalezalo przejsc dalej jak dostajesz bombe z serwisu to podobna wracala, na korcie masz pokazana predkosc, ale wlasnie czytalem jak pisales ze mirneje sprzedali z 2-0, wiec zamykam nasza dyskusje. Pilka konczaca mecz Dodiga niech Ci zobrazuje kto byl lepszy a te 2-0 to wypadek przy pracy. Czesto po przegranym pechowo tb podlamani zawodnicy dostaja w dupe w kolejnym secie, ale pozniej juz byla egzekucja a nie sprzedanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
paes/stepan czy ben/zimo ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Strasznie ustawiaja ten Wimbledon, kiedy te Challangery w Szczecinie jedyny czysty turniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Strasznie ustawiaja ten Wimbledon, kiedy te Challangery w Szczecinie jedyny czysty turniej. 10/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
paes/stepan czy ben/zimo ??? blake/melzer 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Taro @2,62 po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
dzis isia raczej bierze meczyk Pewka? Jak nie będzie kolejnego oszustwa na tym turnieju, to Li wygra. Jest lepsza. dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
dzis isia raczej bierze meczyk Pewka? tak taka pefka jest ostatnio stawiałeś domy zony i kochanki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
u taro daniela taki wałek że nawet strima wyłączyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
urzad skarbowy w Lodzi kibicuje pewnie Janowiczowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
DANIEL 4*-1 5-7   pizdo skośna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Lisicki i Kvitova w SO + TOP5  Kanepi +4.5 & Flipkens +4.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
Taro co za patałach 4-1 i podanie, później przy 5-6 miał 30-00 przy swoim żeby do tb doprowadzić i przełamany na mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Taro @2,62 po mecz  wyższe kursy połapał i sprzedał cfel...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
grubo daniel pohandlował ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk opisz mi return po serwisie zawodnikow Melzera i Blake, ocen go. niezle to wygladalo ale to co serwowali zabojady to byla kpina + pila na rakiete a ci w siate i nie byly to jakies bomby z returnu, blake z melzerem widac ze im zalezalo wiec mozna powiedziec ze grali dobrze, dzis cabal/farah i stawial bym to pol na pol szanse, bo cabale to nie sa jakies gwiazdy gry podwojnej ale solidna para, bedzie im napewno zalezalo przejsc dalej jak dostajesz bombe z serwisu to podobna wracala, na korcie masz pokazana predkosc, ale wlasnie czytalem jak pisales ze mirneje sprzedali z 2-0, wiec zamykam nasza dyskusje. Pilka konczaca mecz Dodiga niech Ci zobrazuje kto byl lepszy a te 2-0 to wypadek przy pracy. Czesto po przegranym pechowo tb podlamani zawodnicy dostaja w dupe w kolejnym secie, ale pozniej juz byla egzekucja a nie sprzedanie. ok to sport jest czysty, przekonales mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Lisicki i Kvitova w SO + TOP5  Kanepi +4.5 & Flipkens +4.5 masz fajna taktyke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Inaczej 85% meczy które się nie trafia jest sprzedane. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|