|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Tronk opisz mi return po serwisie zawodnikow Melzera i Blake, ocen go. niezle to wygladalo ale to co serwowali zabojady to byla kpina + pila na rakiete a ci w siate i nie byly to jakies bomby z returnu, blake z melzerem widac ze im zalezalo wiec mozna powiedziec ze grali dobrze, dzis cabal/farah i stawial bym to pol na pol szanse, bo cabale to nie sa jakies gwiazdy gry podwojnej ale solidna para, bedzie im napewno zalezalo przejsc dalej jak dostajesz bombe z serwisu to podobna wracala, na korcie masz pokazana predkosc, ale wlasnie czytalem jak pisales ze mirneje sprzedali z 2-0, wiec zamykam nasza dyskusje. Pilka konczaca mecz Dodiga niech Ci zobrazuje kto byl lepszy a te 2-0 to wypadek przy pracy. Czesto po przegranym pechowo tb podlamani zawodnicy dostaja w dupe w kolejnym secie, ale pozniej juz byla egzekucja a nie sprzedanie. ok to sport jest czysty, przekonales mnie  idz pograj na automatach, tam masz pewne 10% ustawione szansy na wygrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
Sport jest czysty, a szczególnie tenis. Przykładem jest Daniel Taro, może on służyć jako wzór do naśladowania jak się walczy do końca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
a teraz ważne pytanie Aga czy Li sprzeda? jak inwestorzy przewidują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Kanepi po 3,80 - to promocja dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
a teraz ważne pytanie Aga czy Li sprzeda? jak inwestorzy przewidują? li sprzeda bo jej sie nie oplaca czysto wygrac jak i tak panstwo jej dochodow ostro zabiera
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Inaczej 85% meczy które się nie trafia jest sprzedane.  Jak jest Twoim zdaniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Tronk czym Ty sie zajmujesz na co dzien , ze masz w 2 lata tyle postow co ja w 6 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Sport jest czysty, a szczególnie tenis. Przykładem jest Daniel Taro, może on służyć jako wzór do naśladowania jak się walczy do końca.  ikona fair play 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Sport jest czysty, a szczególnie tenis. Przykładem jest Daniel Taro, może on służyć jako wzór do naśladowania jak się walczy do końca. nie porownuj chelka do wimbla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
a z kobiecych pogram Jankovic/Baroni po dobrym kursie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Lisicki i Kvitova w SO + TOP5  Kanepi +4.5 & Flipkens +4.5 masz fajna taktyke  cały Wimb jak są mecze, nie było dnia, że połowa, lub więcej nie siadło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Sport jest czysty, a szczególnie tenis. Przykładem jest Daniel Taro, może on służyć jako wzór do naśladowania jak się walczy do końca. Wiadomo że nie jest czysty ale nie dajmy się zwariować. Taka mała anegdota grałem ostatnio z kolegą meczyk na kortach no i prowadził ze mną w 3 secie *4-0 no i stanął przegrał 4-6. Po meczu w formie żartów mówie ile ci dali buki żebyś uje.. ten mecz  poziom niski to wyniki dziwne taki wniosek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Tronk czym Ty sie zajmujesz na co dzien , ze masz w 2 lata tyle postow co ja w 6 ? Jak kazdy z nas Professional Gambler!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
a teraz ważne pytanie Aga czy Li sprzeda? jak inwestorzy przewidują? Li sprzeda bo wyszy kurs na Radwanska. Lepiej mi powiedz czy Jakowcz spRzeda Kubotowi? Kraza plotki ze obiecal mu za to 10 ton firmowych klapek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Sport jest czysty, a szczególnie tenis. Przykładem jest Daniel Taro, może on służyć jako wzór do naśladowania jak się walczy do końca. Wiadomo że nie jest czysty ale nie dajmy się zwariować. Taka mała anegdota grałem ostatnio z kolegą meczyk na kortach no i prowadził ze mną w 3 secie *4-0 no i stanął przegrał 4-6. Po meczu w formie żartów mówie ile ci dali buki żebyś uje.. ten mecz  poziom niski to wyniki dziwne taki wniosek  Te wszystkie Challenegery włoskie to grać dogi, albo po 1 secie, grać na mecz tego co utopił, ileż to takich meczy już było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk czym Ty sie zajmujesz na co dzien , ze masz w 2 lata tyle postow co ja w 6 ? ogólnie budowlanka tynki,murarka to w PL, zagranicą w Holandi(czasem Niemcy) montuje za to kurniki z blach, na sruby z motorami, napędami, taka tam mechanika, firma Big Dutchman  na google mozesz zobaczyc jak to wyglada, co do postów to niektorzy w 2lata maja 2x tyle co ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
lol, a Benesova to żonka Melzera?  Ona sobie skończyła granie, a mąż zapierdala żeby chleb do domu przynieść. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk czym Ty sie zajmujesz na co dzien , ze masz w 2 lata tyle postow co ja w 6 ? Jak kazdy z nas Professional Gambler!!  z wykształcenia bukmacher 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
moze jakis suprajs w deblach kobiet? oba underdogi po @5, cos musi wejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
moze jakis suprajs w deblach kobiet? oba underdogi po @5, cos musi wejsc  watpie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|