Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 88 1 2 6 7 8 9 10 87 88
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Originally Posted by tronk
lajovic jak eliasa jedzie crazy

i tak ma być chodz teraz troche odpuścił po 2-0 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Nie kontruj, w najgorszym wypadku przegrasz.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
mumin jaki start puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by mazinho
1 Daniel Nestor i Kristina Mladenovic Nestor/ Mladenovic v Inglot/ Konta
(Wygra mecz) 02/07/2013 Brak 1.30 Odbędzie się
2 Pablo Herrera i Adrian Gavira Van Dorsten/ Oude Elferink v Herrera/ Gavira
(Wygra mecz) 02/07/2013 Brak 1.11 Wygrana
3 Jan-Lennard Struff Teymuraz Gabashvili v Jan-Lennard Struff
(Mecz - Zwycięzca) 02/07/2013 Brak 1.66 Wygrana
Zakłady akumulowane
Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty
Treble 1 2.100,18 2.100,18 5.055,99

Panowie jakbyście zrobili na moim miejscu. Kontrowalibyście ten mixt? Z gory dzieki za sugestie.

Lepiej mala kontre walnac i siedziec sobie spokojnie wink przeciez.... sam wiesz jak jest wink

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mazinho
1 Daniel Nestor i Kristina Mladenovic Nestor/ Mladenovic v Inglot/ Konta
(Wygra mecz) 02/07/2013 Brak 1.30 Odbędzie się
2 Pablo Herrera i Adrian Gavira Van Dorsten/ Oude Elferink v Herrera/ Gavira
(Wygra mecz) 02/07/2013 Brak 1.11 Wygrana
3 Jan-Lennard Struff Teymuraz Gabashvili v Jan-Lennard Struff
(Mecz - Zwycięzca) 02/07/2013 Brak 1.66 Wygrana
Zakłady akumulowane
Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty
Treble 1 2.100,18 2.100,18 5.055,99

Panowie jakbyście zrobili na moim miejscu. Kontrowalibyście ten mixt? Z gory dzieki za sugestie.

Lepiej mala kontre walnac i siedziec sobie spokojnie wink przeciez.... sam wiesz jak jest wink
dokładnie lekko ale kontruj choć na częściowy zwrot...

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
Pany dziś na luzie Aga i Kanepi na początek, a potem kontry:) Jestem pewny, że obie lepiej zaczną.
A jako, że ostatnio lekki minus, więc grajcie na odwrót i wejdzie na setkę:)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Dodig/ erakovic rusza ktos...??

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Originally Posted by Red1978
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mazinho
1 Daniel Nestor i Kristina Mladenovic Nestor/ Mladenovic v Inglot/ Konta
(Wygra mecz) 02/07/2013 Brak 1.30 Odbędzie się
2 Pablo Herrera i Adrian Gavira Van Dorsten/ Oude Elferink v Herrera/ Gavira
(Wygra mecz) 02/07/2013 Brak 1.11 Wygrana
3 Jan-Lennard Struff Teymuraz Gabashvili v Jan-Lennard Struff
(Mecz - Zwycięzca) 02/07/2013 Brak 1.66 Wygrana
Zakłady akumulowane
Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty
Treble 1 2.100,18 2.100,18 5.055,99

Panowie jakbyście zrobili na moim miejscu. Kontrowalibyście ten mixt? Z gory dzieki za sugestie.

Lepiej mala kontre walnac i siedziec sobie spokojnie wink przeciez.... sam wiesz jak jest wink
dokładnie lekko ale kontruj choć na częściowy zwrot...
mix to mega loteria, wczoraj tez byl taki w miare pewny mecz Hradecka/Cermak za 1.30 - ta para chyba wygrala RG w tym roku- i przegrali z Brunstrom/Marosi blush

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
nestory zmascily 40-15 to sami oddali

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by pelbel
Pany dziś na luzie Aga i Kanepi na początek, a potem kontry:) Jestem pewny, że obie lepiej zaczną.
A jako, że ostatnio lekki minus, więc grajcie na odwrót i wejdzie na setkę:)

setke to mozesz polac wink tylko musi byc schlodzona wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,529
dlaczego myslicie ze Kanepi ma szanse? ona ma slaba psyche, mysle ze nerwy ją zjedzą :/

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Originally Posted by mtudor
Originally Posted by tronk
lajovic jak eliasa jedzie crazy

i tak ma być chodz teraz troche odpuścił po 2-0 boks

Dusan GSM piwo została Na Li boks

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by DaVeY
dlaczego myslicie ze Kanepi ma szanse? ona ma slaba psyche, mysle ze nerwy ją zjedzą :/
lisica mocna glowa ktora wczoraj sie az poplakala, juz widze jak dzis zamiata po autach laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by CFab
Originally Posted by Marczajka
Bianka Koch 2,87 pojechała
inder 9.5 w drugim
ale piach

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by DaVeY
dlaczego myslicie ze Kanepi ma szanse? ona ma slaba psyche, mysle ze nerwy ją zjedzą :/

taaaaak, a Lisicka to gigant odporności psychicznej...

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
goerges z kolezanka jeszcze raz boks

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Petrova
Lisicki
Peas/ Stepanek

boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by DaVeY
dlaczego myslicie ze Kanepi ma szanse? ona ma slaba psyche, mysle ze nerwy ją zjedzą :/

Licicka zajechana po nocnych orgazmach laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Red1978
Klein @5
u siebie grasz przybłędo z #3 ogarnij sie

Brydan?

Gdzie on cisnie?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by DaVeY
dlaczego myslicie ze Kanepi ma szanse? ona ma slaba psyche, mysle ze nerwy ją zjedzą :/

Licicka zajechana po nocnych orgazmach laugh

kto ja tam pieprzy ? wink


Strona 8 z 88 1 2 6 7 8 9 10 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, burbon, forty, latajaca_holenderka), 691 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1