|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
widzieliscie zolta miala set tylko czela nie wziela niestety widzieliśmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
widzieliscie zolta miala set tylko czela nie wziela tak , buki mają kasę zwracać tym co mieli Na Li - pierwszy set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
kontrujecie Na Li @3 czy zostawiacie Radwańską? Bez deszczu nie byloby co kontrowac, ale po przerwie na zasuniecie dachu roznie to moze byc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
w Londynie pada tylko nad centralnym? deble grają dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
W potencjalnym meczu Isia-Lisica będzie chyba spore value na Polke. Kursy beda mniej wiecej rowne. patrze na to jak betfair wycenia końcowe zwycięstwo to myśle że będzie jakieś 1.60 na Sabine. 3.3 jest ze Agusia zagra w finale 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
a niby deszcz mial dzisiaj tankowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
W potencjalnym meczu Isia-Lisica będzie chyba spore value na Polke. Kursy beda mniej wiecej rowne. patrze na to jak betfair wycenia końcowe zwycięstwo to myśle że będzie jakieś 1.60 na Sabine. 3.3 jest ze Agusia zagra w finale  w sensie że źle powiedziałem coś? to tylko potwierdza moje przewidywania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147 |
Weszlem sobie z ciekawosci zobaczyc ilu zawistnych wsiurow kreci beeke z Radwanskiej i musze powiedziec ze mnie nie zawieliscie  Przecież oni nie są zawistni tylko martwią sie o swoją lokatę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
kontrujecie Na Li @3 czy zostawiacie Radwańską? Bez deszczu nie byloby co kontrowac, ale po przerwie na zasuniecie dachu roznie to moze byc. niczego nie zasuwają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Hahah ale jaja, pomoc z niebios dla Radwanskiej Dla Radwanskiej? Halo, czy leci z nami pilot? Odbior. Przeciez ten deszcz to dar niebios dla Li. Gdyby normalnie graly to po takim tie breaku w wykonaniu Chinki 6-0 dla Agi byloby wielce prawdopodobne. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Hahah ale jaja, pomoc z niebios dla Radwanskiej Dla Radwanskiej? Halo, czy leci z nami pilot? Odbior. Przeciez ten deszcz to dar niebios dla Li. Gdyby normalnie graly to po takim tie breaku w wykonaniu Chinki 6-0 dla Agi byloby wielce prawdopodobne. iti, nie wiem czy oglądasz, ale Radwanska jest tak ganiana z lewa na prawo, że gołym okiem widać, że jest na skraju padnięcia tj. gra na rezerwach, gdyby grały dalej Li wystarczyło by przebijać i mogłaby zrobić 6:2 6:2, a teraz po odpoczynku Radwanska ma szanse to cudem wygrać, nie oszukujmy sie jest tu o klase gorsza tylko dzięki "głupocie" i pechowi Li nie wygrała 1 seta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Na 4 gemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Juz nie pada, bo gry wznowione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
a teraz po odpoczynku Radwanska ma szanse to cudem wygrać, nie oszukujmy sie jest tu o klase gorsza tylko dzięki "głupocie" i pechowi Li nie wygrała 1 seta Masz klasę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Hahah ale jaja, pomoc z niebios dla Radwanskiej Dla Radwanskiej? Halo, czy leci z nami pilot? Odbior. Przeciez ten deszcz to dar niebios dla Li. Gdyby normalnie graly to po takim tie breaku w wykonaniu Chinki 6-0 dla Agi byloby wielce prawdopodobne. iti, nie wiem czy oglądasz, ale Radwanska jest tak ganiana z lewa na prawo, że gołym okiem widać, że jest na skraju padnięcia tj. gra na rezerwach, gdyby grały dalej Li wystarczyło by przebijać i mogłaby zrobić 6:2 6:2, a teraz po odpoczynku Radwanska ma szanse to cudem wygrać, nie oszukujmy sie jest tu o klase gorsza tylko dzięki "głupocie" i pechowi Li nie wygrała 1 seta Ogladam mecz, ale psychika Chinki jest jak psychika dziecka. Po tak przegranym (a wydawaloby sie, ze wygranym majac *5-4 i tyle setowych, pilke na seta na smeczu, tyle przewag w tb) secie ona moze zwyczajnie popuscic zwieracze. Gdyby nie przerwa to uwazam, ze by popuscila, ale teraz - roznie moze byc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Radwa cały czas w głębokiej defensywie a wygrywa seta  trzeba dodać że przy dużej dozie szczęścia (czytaj zepsutych piłek przez Linę których nie miała prawa zepsuć).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Radwa cały czas w głębokiej defensywie a wygrywa seta  trzeba dodać że przy dużej dozie szczęścia (czytaj zepsutych piłek przez Linę których nie miała prawa zepsuć). nie pierwszy, nie ostatni raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
zobaczymy jak psycha Chinki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|