Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 88 1 2 29 30 31 32 33 87 88
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by CFab
Na Li w SO i TOP5 więc teraz Agnieszka +2.5 kula
dzięki AGA kasa aplauz

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Diilmach
co myślicie o Kvitova Flipkens?
Flipkens może narozrabiać.

na co ty liczysz, mumia win smile

Dołączył: May 2013
Posty: 487
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 487
Polacy opanowali wymbledon onety zwariują tongue

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Rodacy na wyspach pomozcie i powiedzcie jak z pogoda w Londynie?
Bartoli wyjdzie jeszcze dzis na kort?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Zimon
Originally Posted by Goget
Nasza wojowniczka aplauz

Dwoje Polaków w SF shocked

Biedne hejterki muszą znowu poczekać minimum dwa dni na porażkę rodaczki cool
spokojnie laugh cierpliwi jestesmy
Niemiecka mysl taktyczna boks

Mecz przyjazni. Srisia w finale.

Ale grać tego nie chcem i nie muszem...

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
w odessie po gola @5

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Diilmach
co myślicie o Kvitova Flipkens?
Flipkens może narozrabiać.

na co ty liczysz, mumia win smile
Stepankova jak nie złapie przestoju to 2:0 ogarnie, ale jak to zwykle z nią bywa, nigdy nie wiadomo kiedy ręczny zaciągnie laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
Originally Posted by Hellraiser
Ale grać tego nie chcem i nie muszem...

1,67 na Sabinę w Pinku.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by avikko
Originally Posted by Hellraiser
Ale grać tego nie chcem i nie muszem...

1,67 na Sabinę w Pinku.

jak dzis sabina sie prezentowala ?

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
trza boksowac za ta w okularach zeby isia na izuni przywiozla wimbledonski talerz

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ferrer na jutro z peffek, lezy mu delpotro, na trawie to wogole wszystko z nim wygral, 1.7 dobra opcja mysle

druga peffka to polak w polfinale atp, ale nikt nie wystawil takiego zakladu laugh

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
jak ktos myslal ze na li robila wiele bledow to niech spojrzy na kvite laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
A złośliwi Angole jutro znowu Kubota i Janowicza puszczą o tej samej godzinie wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jako że z natury lubimy "zaglądać" komuś do kieszeni,
trochę liczb finansowych odnośnie jutrzejego meczu Naszych.

Dzej Dzej :
- dotychczas na kortach zarobił 1.16 mln USD,
- 503 tys. USD zarobił w 2013 roku,
- 466 miejsce na liście najlepiej zarabiajacych tenisistów w historii.

Klapek :
- dotychczas na kortach zarobił 3.17 mln USD,
- 307 tys. USD w tym roku,
- 182 na liście najlepiej zarabiających tenisistów w historii.

Półfinalista Wimba zainkasuje 400 tys. funtów,
czyli ok. 1 miliona zł.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by tronk
ferrer na jutro z peffek, lezy mu delpotro, na trawie to wogole wszystko z nim wygral, 1.7 dobra opcja mysle

druga peffka to polak w polfinale atp, ale nikt nie wystawil takiego zakladu laugh
tez chcialem to grac ale jak dzik oddaje sety z Aludem i Bautista a z Olkiem sie lamal jak zapalka to troszke mnie to niepokoi.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Mi się wydaje że to Łukasz jutro wygra z Jurkiem.Mam taką wizje, według mnie swoją wytrwałością i determinacją Łukasz tu zasługuję a ma okazje ku temu.13 lat temu odniósł podobny sukces (13) smile to jest jego turniej, Jurek już było widać że głowa jeszcze nie teges z Melzerem, zły na cały świat, jakby to był stary Melzer z dobrych dawnych lat to wiadomo jakby się to skończyło, buki tu faworyzują Jurka za jego wyniki i postępy, ale to jest trawa to jest coś innego niż inne korty, Łukasz jest stworzony do nich, jednak swoją pracą i osobowością spełniło się jego marzenie, jutro myślę że zrobi wszystko by zagrać w 1/2.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by akagi
Jako że z natury lubimy "zaglądać" komuś do kieszeni,
trochę liczb finansowych odnośnie jutrzejego meczu Naszych.

Dzej Dzej :
- dotychczas na kortach zarobił 1.16 mln USD,
- 503 tys. USD zarobił w 2013 roku,
- 466 miejsce na liście najlepiej zarabiajacych tenisistów w historii.

Klapek :
- dotychczas na kortach zarobił 3.17 mln USD,
- 307 tys. USD w tym roku,
- 182 na liście najlepiej zarabiających tenisistów w historii.

Półfinalista Wimba zainkasuje 400 tys. funtów,
czyli ok. 1 miliona zł.

confused

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
przeniesli czarna i gruba na centraly? bo widze, ze ludzie wychodza ze stadionu

Dołączył: May 2013
Posty: 487
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 487
Kimmer Coppejans @ 2.75 bardzo grubo poszło boks boks boks

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by pawel Wafel
Mi się wydaje że to Łukasz jutro wygra z Jurkiem.Mam taką wizje, według mnie swoją wytrwałością i determinacją Łukasz tu zasługuję a ma okazje ku temu.13 lat temu odniósł podobny sukces (13) smile to jest jego turniej, Jurek już było widać że głowa jeszcze nie teges z Melzerem, zły na cały świat, jakby to był stary Melzer z dobrych dawnych lat to wiadomo jakby się to skończyło, buki tu faworyzują Jurka za jego wyniki i postępy, ale to jest trawa to jest coś innego niż inne korty, Łukasz jest stworzony do nich, jednak swoją pracą i osobowością spełniło się jego marzenie, jutro myślę że zrobi wszystko by zagrać w 1/2.

Żaden argument.

Kubot tutaj nie grał z NIKIM poważnym. Bądźmy poważni. Fakt, że jest tutaj to raczej fart niż jego wysoka forma.

Strona 31 z 88 1 2 29 30 31 32 33 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, bukma, betowiec, 11kera11, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, rymoholik, $-man), 3,240 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1