|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Na Li w SO i TOP5 więc teraz Agnieszka +2.5  dzięki AGA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
co myślicie o Kvitova Flipkens? Flipkens może narozrabiać. na co ty liczysz, mumia win 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
Polacy opanowali wymbledon onety zwariują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Rodacy na wyspach pomozcie i powiedzcie jak z pogoda w Londynie? Bartoli wyjdzie jeszcze dzis na kort?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nasza wojowniczka  Dwoje Polaków w SF  Biedne hejterki muszą znowu poczekać minimum dwa dni na porażkę rodaczki  spokojnie  cierpliwi jestesmy Niemiecka mysl taktyczna  Mecz przyjazni. Srisia w finale. Ale grać tego nie chcem i nie muszem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
co myślicie o Kvitova Flipkens? Flipkens może narozrabiać. na co ty liczysz, mumia win  Stepankova jak nie złapie przestoju to 2:0 ogarnie, ale jak to zwykle z nią bywa, nigdy nie wiadomo kiedy ręczny zaciągnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
Ale grać tego nie chcem i nie muszem... 1,67 na Sabinę w Pinku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ale grać tego nie chcem i nie muszem... 1,67 na Sabinę w Pinku. jak dzis sabina sie prezentowala ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
trza boksowac za ta w okularach zeby isia na izuni przywiozla wimbledonski talerz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ferrer na jutro z peffek, lezy mu delpotro, na trawie to wogole wszystko z nim wygral, 1.7 dobra opcja mysle druga peffka to polak w polfinale atp, ale nikt nie wystawil takiego zakladu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
jak ktos myslal ze na li robila wiele bledow to niech spojrzy na kvite 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
A złośliwi Angole jutro znowu Kubota i Janowicza puszczą o tej samej godzinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jako że z natury lubimy "zaglądać" komuś do kieszeni, trochę liczb finansowych odnośnie jutrzejego meczu Naszych.
Dzej Dzej : - dotychczas na kortach zarobił 1.16 mln USD, - 503 tys. USD zarobił w 2013 roku, - 466 miejsce na liście najlepiej zarabiajacych tenisistów w historii.
Klapek : - dotychczas na kortach zarobił 3.17 mln USD, - 307 tys. USD w tym roku, - 182 na liście najlepiej zarabiających tenisistów w historii.
Półfinalista Wimba zainkasuje 400 tys. funtów, czyli ok. 1 miliona zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
ferrer na jutro z peffek, lezy mu delpotro, na trawie to wogole wszystko z nim wygral, 1.7 dobra opcja mysle druga peffka to polak w polfinale atp, ale nikt nie wystawil takiego zakladu  tez chcialem to grac ale jak dzik oddaje sety z Aludem i Bautista a z Olkiem sie lamal jak zapalka to troszke mnie to niepokoi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mi się wydaje że to Łukasz jutro wygra z Jurkiem.Mam taką wizje, według mnie swoją wytrwałością i determinacją Łukasz tu zasługuję a ma okazje ku temu.13 lat temu odniósł podobny sukces (13)  to jest jego turniej, Jurek już było widać że głowa jeszcze nie teges z Melzerem, zły na cały świat, jakby to był stary Melzer z dobrych dawnych lat to wiadomo jakby się to skończyło, buki tu faworyzują Jurka za jego wyniki i postępy, ale to jest trawa to jest coś innego niż inne korty, Łukasz jest stworzony do nich, jednak swoją pracą i osobowością spełniło się jego marzenie, jutro myślę że zrobi wszystko by zagrać w 1/2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Jako że z natury lubimy "zaglądać" komuś do kieszeni, trochę liczb finansowych odnośnie jutrzejego meczu Naszych.
Dzej Dzej : - dotychczas na kortach zarobił 1.16 mln USD, - 503 tys. USD zarobił w 2013 roku, - 466 miejsce na liście najlepiej zarabiajacych tenisistów w historii.
Klapek : - dotychczas na kortach zarobił 3.17 mln USD, - 307 tys. USD w tym roku, - 182 na liście najlepiej zarabiających tenisistów w historii.
Półfinalista Wimba zainkasuje 400 tys. funtów, czyli ok. 1 miliona zł. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
przeniesli czarna i gruba na centraly? bo widze, ze ludzie wychodza ze stadionu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Mi się wydaje że to Łukasz jutro wygra z Jurkiem.Mam taką wizje, według mnie swoją wytrwałością i determinacją Łukasz tu zasługuję a ma okazje ku temu.13 lat temu odniósł podobny sukces (13)  to jest jego turniej, Jurek już było widać że głowa jeszcze nie teges z Melzerem, zły na cały świat, jakby to był stary Melzer z dobrych dawnych lat to wiadomo jakby się to skończyło, buki tu faworyzują Jurka za jego wyniki i postępy, ale to jest trawa to jest coś innego niż inne korty, Łukasz jest stworzony do nich, jednak swoją pracą i osobowością spełniło się jego marzenie, jutro myślę że zrobi wszystko by zagrać w 1/2. Żaden argument. Kubot tutaj nie grał z NIKIM poważnym. Bądźmy poważni. Fakt, że jest tutaj to raczej fart niż jego wysoka forma.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|