|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Bluza Fc Barcelona. Panowie, Dostałem oryginalną bluze Barcy.Kupiona w Anglii,nowa z metkami,rozmiar duże M.Niestety dla mnie za mała.Może ktoś będzie zainteresowany?Nie znam ceny,jest prezentem.Jak ktoś się zainteresuje to zapraszam na prv. [ Linked Image] Odświeżam.Z przesyłką 100zł. Może ktoś jest zainteresowany profesjonalnym stalowym blenderem.Taki sam jak na fotce.Kupiony w Trecu ale używany sporadycznie: http://www.trec.pl/akcesoria-treningowe/szejkery-i-bidony/stalowy-blender.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Nie chce zakladac nowego tematu, wiec zapytam tutaj. Czy ktos z Was moze zalatwic karte multisportu? Bylbym bardzo wdzieczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
oddam prawie za darmo:
sensor kinect do xboxa z grami kinect adventures i kinect sports + uchwyt na TV
i gry fight round 4 i deus ex revolution
wszystko malo używane i w idealnym stanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Nie mogę wysyłać prywatnych, ile to jest prawie za darmo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Nie mogę wysyłać prywatnych, ile to jest prawie za darmo?  do dogadania sie napisz na [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Witam. Do sprzedania mam Monitor LG 23'' LED IPS 23EA63V-P HDMI DVI+ ZESTAW MONTAŻOWY do podwieszenia na ścianę. Monitor używany sporadycznie,bez zarysowań czy też jakichkolwiek badpixeli. Zakupiony 22 sierpnia 2013r i od tego dnia ma gwarancję 24miesiące. Cena jaka mnie interesuje to 520zł. Preferuję odbiór osobisty we Wrocławiu, możliwość wysyłki kurierem ale koszty ponosi kupujący.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Witam. Do sprzedania mam Monitor LG 23'' LED IPS 23EA63V-P HDMI DVI+ ZESTAW MONTAŻOWY do podwieszenia na ścianę. Monitor używany sporadycznie,bez zarysowań czy też jakichkolwiek badpixeli. Zakupiony 22 sierpnia 2013r i od tego dnia ma gwarancję 24miesiące. Cena jaka mnie interesuje to 520zł. Preferuję odbiór osobisty we Wrocławiu, możliwość wysyłki kurierem ale koszty ponosi kupujący. Nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
kinect sprzedany userowi to mam jeszcze do sprzedania gry xbox360:
FIFA 14 GTA V Fight Night Round 4 COD Black Ops II Deus Ex Human Revolution
każda gra w świetnym stanie, grane było po instalacji na dysku, każda gra w języku polskim, ceny do dogadania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Mój sklep internetowy: Prowadzę go dopiero 2 tygodnie,pomału dodaje produkty.Można się zapoznać z produktami ,które już dodałem.Dla użytkowników rabat 10% sportshop365.pl [ sportshop365.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Witam Mam do sprzedania komplet klocków COBI z limitowanej edycji BP. HELIKOPTER 1983 [ allegro.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
duza podaz, mały popyt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Co z nim jest nie tak? ;-) Nie mogę Ci wysłać prywatnej wiadomości, bo nie zasłużyłem. Chyba, że da się to jakoś załatwić u najwyższych instancji ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
sprzedam "Atlas Anatomii Człowieka Nettera". Książka jest całkowicie nowa, kosztowała 209, oddam za stówke:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|