|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanie. Czy jest jakis internetowy buk, który pozwala na grę systemową (2z3 itp) ale blokami tak jak w profesjonalu Pozdrawiam RW
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Expekt pozwala, ale na kazdym bloku mozesz miec jeden mecz, wiec to pewnie nie dokladnie to o co Ci chodzi, ale ja nie widze problemu - przeciez samemeu mozna to sobie rozpisac..Pozdr
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chodzi mi o granie systemem, w którym pojedynczym elementem tego sysstemu nie jest jedno zdarzenia (tak jest w expekcie) lecz blok kilku zdarzeń Pozdrawiam, RW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 65 |
Nie spotkałem sie z taka oferta gry systemowej i żadnego buka internetowego. Mozesz jednak samemu rozpisać sobie taki system, bo przeciez kazdy system sklada sie z pojedynczych kuponów
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To szkoda - wiem, ze mogę rozpisać - chodzi przecież tu tylko o oszczędność czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Jeżeli chodzi ci o typowe granie systemami (2z3, 3z4, 5z9, 6z8 itp) to wiele internetowych buków oferuje taką możliwość.
Nie wiem co masz na myśli pisząc o blokach. W prosjenalu grałem zbyt rzadko, jeżeli możez to napisz o tym coś więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Spróbuję wytlumaczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jesli masz system 2/3 to masz A B C Tylko ze w profie A B C to nie musza byc wcale pojedyncze mecze, ale grupa spotkan i ich ako jest koncowa wartoscia tego BLOKU
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
prof jest tutaj konkurencyjny dla wszystkich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Dzięki _muppet_ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Już wiem , przypomniałem sobie o blokach w profie...
W necie z blokami ciężko, na pewno Czesi i Słowacy oferują coś takiego ale raczej nie przyjmują zakładów przez internet.
|
|
|
Link skopiowany do schowka