|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
U nas też mają banery i cały czas widać na nich bonus 200zł. Wszystko aktualne u największego bukmachera w Anglii, który w ostatnim roku finansowym miał większy obrót niż Hill i Lads razem wzięci. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
ma ktos jakis sposob na unikniecie limitow  stawki jakie poniekad mnie obchodza 500-2k zaklad, zawsze po kilku h limituja, nowy sprzet nie pomaga  ma ktos jakies pomysly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
ma ktos jakis sposob na unikniecie limitow  stawki jakie poniekad mnie obchodza 500-2k zaklad, zawsze po kilku h limituja, nowy sprzet nie pomaga  ma ktos jakies pomysly? tylko zmiana obywatelstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ma ktos jakis sposob na unikniecie limitow  stawki jakie poniekad mnie obchodza 500-2k zaklad, zawsze po kilku h limituja, nowy sprzet nie pomaga  ma ktos jakies pomysly? kupuj używane konta, najlepiej takie kilkuletnie na minusie (a prawie każdy z amatorów jest pod kreską w długim okresie...). Do tego nowy sprzęt + nowe IP i do miesiąca idzie pociągnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Sprzedam uzywane konto na minusie, 2000zl. od razu mowie ze z ceny nie zejde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Tylko potem nie płacz Korver, że sobie życzą zdjęcia ryja/fiuta jak dajesz takie porady ludzikom.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Korver ma rację, to najlepszy sposób uniknięcia szybkich limitów, ale również najbardziej kosztowny czasowo i finansowo, a i tak nie daje 100% pewności. Inną możliwością jest poznanie procedur dt. limitów w poszczególnych firmach bukmacherskich, dla przykładu betsson zawsze sprawdza pierwszy postawiony zakład powyżej 50 euro (i po tym dokonuje wstępnej weryfikacji), natomiast w żadnej innej firmie jak w bet365 nie opłaca się grać pod duże ruchy kursowe, szczególnie w mniej popularnych ligach.
Pozostaje jeszcze live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
na live jeszcze szybciej limitują
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Nie ma reguły, wszystko zależy od humoru compilera albo osoby zarządzającej riskiem. Jedyne czego możesz być pewien to to, że im później dowiedzą się, że jesteś dla nich niewygodnych graczem, tym lepiej dla ciebie. A jak im to utrudnić? To już praktyka liczona w latach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Moim zdaniem w bet365 ktos ostatnio musial mocna tupnąć noga i wziął się za limity. Kiedyś latami mogłem grać i operować stawkami 1000-2500 i nie ważne czy konto miało historię minusową czy też dość nie dawno założone i obojetnie czy grało się kosz indonezja czy siatkowkę z maroko, teraz jeśli zagrasz tego typu sport zwlaszcza na live już jesteś pod lupą i wystarczy stawka 500-1000 zł. Coś mi się wydaje że bet365 również uwziął się na Polaków chodzi tu o głownie o wyłudzaniu bonusu startowego. Watpie aby bet365 kierował się sprzetem, kiedys zrobilem ekspetyment i grałem na dwóch kontach na tym samym sprzęcie tylko zmieniałem IP, i pierwsze konto zlimitowali a na drugim jeszcze gralem pare miesiecy a sprzet ten sam wiec wymiane mozna sobie oduscic. Moim zdaniem bet365 kieruje sie sposobem gry i kwota depozytu. Jesli ktos wplace 1000-5000 na dzien dobry to juz kierowany jest na czarna liste, jesli ktos gra single po 1000-2000 to rowniez jest podejrzany. Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Czyli jest sposob, geac jak idiota i tasiemce a przedwszystkim przegrywac. To odpowiedz na wasze pytanie jak uniknac limitow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie smile
I już.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Problem jest w tym ze nie wiadomo jakimi czynnikami tak na prawde kieruje sie bet365, czy historią konta, czy kwotą depozytu, czy stawkami być może tym wszystkim i mają jakis programik ktory wylapuje tzw. ,,zawodowców" i sie nim kierują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ja tu tylko testuję sposób cytowania/edytowania/kopiowania kawałków cudzych wiadomości. Wciąż nie wiem jak zacytować kawałek cudzej wypowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 71 |
nie radzę grac w tym śmiesznym buku meczów towarzyskich, nie dość, że nie poinformowali na stronie o tym, że mecz odbywa się 4x30 minut do tego jest grany przez 2 różne składy to na cwaniaka rozliczyli spotkanie po 60 minutach a teraz odwołują się na punkt regulaminu wg którego mecz towarzyski może się nawet skończyć po 2 minutach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
nie radzę grac w tym śmiesznym buku meczów towarzyskich, nie dość, że nie poinformowali na stronie o tym, że mecz odbywa się 4x30 minut do tego jest grany przez 2 różne składy to na cwaniaka rozliczyli spotkanie po 60 minutach a teraz odwołują się na punkt regulaminu wg którego mecz towarzyski może się nawet skończyć po 2 minutach domyslam sie, ze grales towarzyski Udinese z Poli Timisoara, bo tez to gralem tyle ze w unibet i tak samo rozliczyli jako przegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
nie radzę grac w tym śmiesznym buku meczów towarzyskich, nie dość, że nie poinformowali na stronie o tym, że mecz odbywa się 4x30 minut do tego jest grany przez 2 różne składy to na cwaniaka rozliczyli spotkanie po 60 minutach a teraz odwołują się na punkt regulaminu wg którego mecz towarzyski może się nawet skończyć po 2 minutach domyslam sie, ze grales towarzyski Udinese z Poli Timisoara, bo tez to gralem tyle ze w unibet i tak samo rozliczyli jako przegrany unibet akurat zmienil decyzje i rozliczyl zaklady na mecz Udinese jako anulowany, chyba zbyt duzo ludzi cisnelo na nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 71 |
dokładnie, chodzi o mecz Udinese, zobaczymy może też lud wywrze presje na tych mendach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 71 |
niestety z tymi złodziejami nie da się nic wskórać, nie wspominając już o niemiłym i aroganckim supporcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
dokładnie, chodzi o mecz Udinese, zobaczymy może też lud wywrze presje na tych mendach  Na nich to raczej ciężko wywrzeć presję, za przykłąd dam mecz Borussia-Malaga i kartka w ostatnich fragmentach dla Demihelisa pokrywająca overa na którego sporo sób stawiało.Chyba jako jedyni z tych popularnych buków nie zmienili swojej decyzji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|