|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
vałondri gsm zajebisty jest chłopinka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Verdi dobrze gra. Ogarnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przeciez monaco oddał bułgarowi mecz, hamburg za chwile gdzie broni wygranej, debla dzis tez pewnie odda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
kevin złodziej brejk jeszcze klapek bedzie miał ciepło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Lenny rebreak jedziesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Dimitrov teraz tez perfekt hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
30% lokaty na verdiego jeszcze macie wracajaccy do formy verdi vs nie majacy pojecia o grze na ziemi dmitrov to tylko verdi, pusiak nad pusiakami, gosc ktory z matosevicem niedawno na ziemi uwalil  (gdzie w tym czasie grisha pakowal djoka i gral 3 sety z nadalem) niedawno  3msc temu... od tego czasu nie gorsze wyniki od Griszy niedawno to Bułgar lekko się ośmieszył Ymerem... wygrana z Monaco tylko mi zaimponowała, ale spotkania nie widziałem, a co Juan umie zagrać każdy wie ;P Verdasco pusiak  wie każdy, ale ostatnio gra na niezłym poziomie, ale z tym niedawno to żeś doebał tylko przypominam to jest ten sam czlowiek, zebys sobie nie robil za duzych oczekiwan i nie plakal jak sie polamie dfami na 4-6
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi skąd pomysł że Kubot to sprzedaje? Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi skąd pomysł że Kubot to sprzedaje? Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest? ale zważ uwagę na to z kim on gra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
30% lokaty na verdiego jeszcze macie wracajaccy do formy verdi vs nie majacy pojecia o grze na ziemi dmitrov to tylko verdi, pusiak nad pusiakami, gosc ktory z matosevicem niedawno na ziemi uwalil  (gdzie w tym czasie grisha pakowal djoka i gral 3 sety z nadalem) niedawno  3msc temu... od tego czasu nie gorsze wyniki od Griszy niedawno to Bułgar lekko się ośmieszył Ymerem... wygrana z Monaco tylko mi zaimponowała, ale spotkania nie widziałem, a co Juan umie zagrać każdy wie ;P Verdasco pusiak  wie każdy, ale ostatnio gra na niezłym poziomie, ale z tym niedawno to żeś doebał tylko przypominam to jest ten sam czlowiek, zebys sobie nie robil za duzych oczekiwan i nie plakal jak sie polamie dfami na 4-6 czy ja to neguje  każdy wie, że Verdi wyczyniać cyda potrafi  i w jedną i drugą stronę  sugeruje tylko, że to spore nadużycie pisać o czymś "niedawno" w sytuacji, gdy mówimy o okresie 3msc, gdzie zawodnicy zmieniali diametralnie nawierzchnie dodatkowo, a to Hiszpan ostatnio lepiej  Dimi też nie gra na miarę swych możliwości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi skąd pomysł że Kubot to sprzedaje? Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest? ale bez przesady? takiego ogóra powinien łykac nawet nie bedac w formie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi skąd pomysł że Kubot to sprzedaje? Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest? Dokładnie, buki dają taką tendencje i sami stwarzają faworytów. Kubot jeśli jest dobry to tylko właśnie na szybkich nawierzchniach jak trawa czy hala, nie dość że tylko tam to ma taki hazardowy styl że w każdej akcji ryzykuje, a jak widać Niemiec jest trochę promowany więc grać potrafi i może wie co grać z takim chimerycznym rywalem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi skąd pomysł że Kubot to sprzedaje? Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest? ale zważ uwagę na to z kim on gra... no taki wymiatacz jak Klamka był mu w stanie sprzedać koło od roweru na trawie, a amator Teixera grał jak równy z równym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
tak w ogole to kubot juz spelniony, sam mowil ze jego zyciowy cel to QF wimbla i po tym moglby zakonczyc kariere  chlopak juz nie ma motywacji do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
400 rakietę to może ograc koles co gra systematycznie w tenisa z pasji a to co robi kubot to jest posmiewisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
sela ladnie ogarna a bylo to ladnie platne grisza tez ogarnie verdasco
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
400 rakietę to może ograc koles co gra systematycznie w tenisa z pasji a to co robi kubot to jest posmiewisko No oczywiście jakie to proste... Taki Gawron dzisiaj by pojechal Niemca 62 63
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
verdi df i 0-15 pokaz swoja prawdziwa twarz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
Volandri to pokazałeś ATP 500 a ty bez walki myślałem ze Ungur dzis moze cos narobic to on 2-0 a dalem Vała  na szczescie to na mnie waznyn kuponie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|