Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 76 1 2 6 7 8 9 10 75 76
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
vałondri gsm zajebisty jest chłopinka

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Verdi dobrze gra. Ogarnie...

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
przeciez monaco oddał bułgarowi mecz, hamburg za chwile gdzie broni wygranej, debla dzis tez pewnie odda


Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
kevin złodziej brejk jeszcze klapek bedzie miał ciepło

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Lenny rebreak

jedziesz

boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dimitrov teraz tez perfekt hmm

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by dexter_AS
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by tyson
30% lokaty na verdiego jeszcze macie
wracajaccy do formy verdi vs nie majacy pojecia o grze na ziemi dmitrov
to tylko verdi, pusiak nad pusiakami, gosc ktory z matosevicem niedawno na ziemi uwalil laugh (gdzie w tym czasie grisha pakowal djoka i gral 3 sety z nadalem)

niedawno laugh 3msc temu... od tego czasu nie gorsze wyniki od Griszy
niedawno to Bułgar lekko się ośmieszył Ymerem... wygrana z Monaco tylko mi zaimponowała, ale spotkania nie widziałem, a co Juan umie zagrać każdy wie ;P

Verdasco pusiak smile wie każdy, ale ostatnio gra na niezłym poziomie, ale z tym niedawno to żeś doebał
tylko przypominam to jest ten sam czlowiek, zebys sobie nie robil za duzych oczekiwan i nie plakal jak sie polamie dfami na 4-6

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku
czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Red1978
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku
czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi

skąd pomysł że Kubot to sprzedaje?

Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest?

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Red1978
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku
czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi

skąd pomysł że Kubot to sprzedaje?

Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest?
ale zważ uwagę na to z kim on gra...

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by dexter_AS
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by tyson
30% lokaty na verdiego jeszcze macie
wracajaccy do formy verdi vs nie majacy pojecia o grze na ziemi dmitrov
to tylko verdi, pusiak nad pusiakami, gosc ktory z matosevicem niedawno na ziemi uwalil laugh (gdzie w tym czasie grisha pakowal djoka i gral 3 sety z nadalem)

niedawno laugh 3msc temu... od tego czasu nie gorsze wyniki od Griszy
niedawno to Bułgar lekko się ośmieszył Ymerem... wygrana z Monaco tylko mi zaimponowała, ale spotkania nie widziałem, a co Juan umie zagrać każdy wie ;P

Verdasco pusiak smile wie każdy, ale ostatnio gra na niezłym poziomie, ale z tym niedawno to żeś doebał
tylko przypominam to jest ten sam czlowiek, zebys sobie nie robil za duzych oczekiwan i nie plakal jak sie polamie dfami na 4-6

czy ja to neguje tongue każdy wie, że Verdi wyczyniać cyda potrafi tongue i w jedną i drugą stronę wink
sugeruje tylko, że to spore nadużycie pisać o czymś "niedawno" w sytuacji, gdy mówimy o okresie 3msc, gdzie zawodnicy zmieniali diametralnie nawierzchnie dodatkowo, a to Hiszpan ostatnio lepiej wink
Dimi też nie gra na miarę swych możliwości wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Red1978
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku
czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi

skąd pomysł że Kubot to sprzedaje?

Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest?

ale bez przesady? takiego ogóra powinien łykac nawet nie bedac w formie

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Red1978
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku
czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi

skąd pomysł że Kubot to sprzedaje?

Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest?

Dokładnie, buki dają taką tendencje i sami stwarzają faworytów.

Kubot jeśli jest dobry to tylko właśnie na szybkich nawierzchniach jak trawa czy hala, nie dość że tylko tam to ma taki hazardowy styl że w każdej akcji ryzykuje, a jak widać Niemiec jest trochę promowany więc grać potrafi i może wie co grać z takim chimerycznym rywalem...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Red1978
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Red1978
Kubot ty pało tępa po jakiego wafla meczysz sie w 3 setach nie lepiej w 2 sprzedać mniej wysiłku
czy naprawde 99% sportowców to jest tępych na maxa ludzi

skąd pomysł że Kubot to sprzedaje?

Przecież jakby nie liczyć tego troche fartownego Wimbledonu to on całkowicie pod formą jest?
ale zważ uwagę na to z kim on gra...

no taki wymiatacz jak Klamka był mu w stanie sprzedać koło od roweru na trawie, a amator Teixera grał jak równy z równym

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
tak w ogole to kubot juz spelniony, sam mowil ze jego zyciowy cel to QF wimbla i po tym moglby zakonczyc kariere smile chlopak juz nie ma motywacji do grania

Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
400 rakietę to może ograc koles co gra systematycznie w tenisa z pasji
a to co robi kubot to jest posmiewisko

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
sela ladnie ogarna a bylo to ladnie platne grisza tez ogarnie verdasco

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Red1978
400 rakietę to może ograc koles co gra systematycznie w tenisa z pasji
a to co robi kubot to jest posmiewisko

No oczywiście jakie to proste...

Taki Gawron dzisiaj by pojechal Niemca 62 63

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
verdi df i 0-15 pokaz swoja prawdziwa twarz laugh

Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
Volandri to pokazałeś ATP 500 a ty bez walki

myślałem ze Ungur dzis moze cos narobic to on 2-0 a dalem Vała laugh puke na szczescie to na mnie waznyn kuponie

Strona 8 z 76 1 2 6 7 8 9 10 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1