|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
u polakow zawsze po jakims sukcesie jest mega pikowanie w dol nie bede wymienial dsycyplin kazdy wie o co kaman wyjatek pisia tyle lat w czolowce hehe to jest dopiero mega star
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
u polakow zawsze po jakims sukcesie jest mega pikowanie w dol nie bede wymienial dsycyplin kazdy wie o co kaman wyjatek pisia tyle lat w czolowce hehe to jest dopiero mega star a nasi w noge to po jakim sukcesie tak pikuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
u polakow zawsze po jakims sukcesie jest mega pikowanie w dol nie bede wymienial dsycyplin kazdy wie o co kaman wyjatek pisia tyle lat w czolowce hehe to jest dopiero mega star a nasi w noge to po jakim sukcesie tak pikuja  a w 82 nie bylo sukcesu piechniczek do tej pory tym zyje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
kubot to jest potęga jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
kubot to jest potęga jednak "nie ma dziwne, kawał chłopa "
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Sprzedaje zwlaszcza, ze za tydzien, po Hamburgu jest juz oficjalna lista do US Open i Luki walczy o jak najlepsza pozycje. Sprzedaje  Litosci gosciu. Ale powiedz mi co za różnica dla Kubota czy będzie na tej liście 62, 50 czy 70? Bo przecież nie wygra tutaj żeby do rozstawienia się dokopać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
zapomnialem o barcelonie w 92
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
to nic ,że Kubot wygrał, nie przerywajcie, jechać go dalej, ile wlezie , jest okazja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Sprzedaje zwlaszcza, ze za tydzien, po Hamburgu jest juz oficjalna lista do US Open i Luki walczy o jak najlepsza pozycje. Sprzedaje  Litosci gosciu. liste do usopen robią 1.5 miesiaca przed turniejem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
u polakow zawsze po jakims sukcesie jest mega pikowanie w dol nie bede wymienial dsycyplin kazdy wie o co kaman wyjatek pisia tyle lat w czolowce hehe to jest dopiero mega star a nasi w noge to po jakim sukcesie tak pikuja  po sukcesie w hiszpani jak było bodaj 3 miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
super jest zobaczyc naszego tenisiste na stronce z wynikami z pogrubiona trzcionka na czarno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
to nic ,że Kubot wygrał, nie przerywajcie, jechać go dalej, ile wlezie , jest okazja Klapek co za patałach, uwalić seta z Kravietzem [410] buahahahaha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
a gdzie się podział idol tutejszej mlodzieży Pindol, po rozbiciu banku i trafieniu wczoraj jackpointa pewnie będzie miał telefon z netem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
to nic ,że Kubot wygrał, nie przerywajcie, jechać go dalej, ile wlezie , jest okazja Klapek co za patałach, uwalić seta z Kravietzem [410] buahahahaha  taaaak - to wstyd ogromny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
Fognini po łatwą wygraną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
u polakow zawsze po jakims sukcesie jest mega pikowanie w dol nie bede wymienial dsycyplin kazdy wie o co kaman wyjatek pisia tyle lat w czolowce hehe to jest dopiero mega star a nasi w noge to po jakim sukcesie tak pikuja  po sukcesie w hiszpani jak było bodaj 3 miejsce  a 3 miejsce na mundialu to nie sukces? prosze cie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
a gdzie się podział idol tutejszej mlodzieży Pindol, po rozbiciu banku i trafieniu wczoraj jackpointa pewnie będzie miał telefon z netem dlatego go tu nie ma, już nas nie potrzebuje do wysyłania wyników Napierdziela teraz livy z Samsunga Galaxy III i ma wszystkich gdzies 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
a gdzie się podział idol tutejszej mlodzieży Pindol, po rozbiciu banku i trafieniu wczoraj jackpointa pewnie będzie miał telefon z netem wczoraj wieczorem po pijaku przegrał prawie 5 tyś.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|