|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
Witam, mam kilka pytań dotyczących bukmachera BLUEVEX. Jest to niemiecki bukmacher, który jakiś czas temu dawał 5 euro za samą rejestrację. Otrzymałem daną kwotę i zrobiłem z tego 99,59 euro. Następnie spróbowałem wypłacić. I tu właśnie zaczyna się mój problem, gdyż kwotę odjęli mi od konta już w kwietniu, ale na koncie jak nic nie było tak nie ma. Czy ktoś miał doczynienia z tym bukiem, a jesli tak to czy mógłby mi ktoc cos poradzić? Nie znam niemieckiego więc z supportem nie ma sensu gadać, także jeżeli ktoś zna dosyć dobrze niemiecki również prosiłbym o zgłoszenie się. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
ja do nich mail ze scanem dowodu, za który rzekomo dodatkowe 5 euro dawali wysyłałem chyba z 5 razy (oczywiście z tygodniowymi przerwami i zero odzewu, także myślę, że o tej kasie możesz zapomnieć ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
Wysłałem do nich skan dowodui otrzymałem niby 5 euro, tyle że po jakimś czasie znowu mi odjęlli właśnie taką kwotę. Dziwny bukmacher, ale popróbuje coś od nich wysępić, w końcu mam u nich prawie 100 euro, a tak kasa piechotą nie chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99 |
ja na poczatku chciałem wypłacic 60E ale nawet mi nawet nie odjeło z konta kiedy wpisałem kwote 50E dostałem kase w ciagu 24 godzin.oczywiscie dostałem meila na skrzynke z informacja ze moze to trwac nawet do 10 dni.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
co jest z nimi ? jak sie rejestrowałem to nie było nigdzie okna w ktorym miałbym wpisać hasło do swojego konta, był tylko login i nie moge sie zalogować... czy może haslo przesyłaja na mejla ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Heh no tak przysłali mejlem... A zauważyłem że żeby mi w pełni aktywowali konto to jeszcze musze wysłać skan dowodu hehe niemiaszki są skrupulatne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
A nie wiecie może czy to prawda, że zanim będzie można wypłacić musi minąć okres 3 miesięcy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja mam jedno zdanie o tym buku: najwieksi zlodzieje z jakimi sie spotkalem, zamkneli mi konto z 150 euro (ta kase ugralem bawiac sie samym busem 5 euro + 5 euro za skan dowodu), oferta beznadziejna, support beznadziejny, ogolnie jesli sie nie jest niemcem nie ma co tam grac, zaznaczam, ze wypelnilem wszystkie warunki co do bonusa (wyplata po 3 miechach...itd.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99 |
nie zgodzę sie z Tobą ja dostałem kase i nie moge powiedzieć,że to złodzieje z tego co sie orjętuje to jednym z warunków jest właśnie wypłata po 3 miesiącach.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie zgodzę sie z Tobą ja dostałem kase i nie moge powiedzieć,że to złodzieje z tego co sie orjętuje to jednym z warunków jest właśnie wypłata po 3 miesiącach.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> a kiedy wyplacales? konta ludzia z poza niemiec zamykali masowo jakies 2 miesiace temu, przed tym okresem ten buk tez wydawal mi sie wyplacalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
Zwracam honor tej firmie! Właśnie sprawdzałem stan konta a tu nagle zostałem miło zaskoczony! Na koncie pojawiła się kwota na którą czekałem czyli prawie 100 euro!!! W tym wypadku pozostaje mi tylko polecić tego buka! Nie wiem czy ta promocja z bonusem 5 euro jest aktualna ale jeżeli tak to zapisujcie się natychmiast!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1 |
Z tego co ja wiem to firma zawiesila dzialalnosc. W najblizszy poniedzialek maja oglosic co dalej sie z nia stanie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka