Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#593531 01/06/2006 17:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
Witam, mam kilka pytań dotyczących bukmachera BLUEVEX. Jest to niemiecki bukmacher, który jakiś czas temu dawał 5 euro za samą rejestrację. Otrzymałem daną kwotę i zrobiłem z tego 99,59 euro. Następnie spróbowałem wypłacić. I tu właśnie zaczyna się mój problem, gdyż kwotę odjęli mi od konta już w kwietniu, ale na koncie jak nic nie było tak nie ma. Czy ktoś miał doczynienia z tym bukiem, a jesli tak to czy mógłby mi ktoc cos poradzić? Nie znam niemieckiego więc z supportem nie ma sensu gadać, także jeżeli ktoś zna dosyć dobrze niemiecki również prosiłbym o zgłoszenie się. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#593532 01/06/2006 22:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
ja do nich mail ze scanem dowodu, za który rzekomo dodatkowe 5 euro dawali wysyłałem chyba z 5 razy (oczywiście z tygodniowymi przerwami i zero odzewu, także myślę, że o tej kasie możesz zapomnieć ...

#593533 02/06/2006 12:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
Wysłałem do nich skan dowodui otrzymałem niby 5 euro, tyle że po jakimś czasie znowu mi odjęlli właśnie taką kwotę. Dziwny bukmacher, ale popróbuje coś od nich wysępić, w końcu mam u nich prawie 100 euro, a tak kasa piechotą nie chodzi.

#593534 03/06/2006 19:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99
ja na poczatku chciałem wypłacic 60E ale nawet mi nawet nie odjeło z konta kiedy wpisałem kwote 50E dostałem kase w ciagu 24 godzin.oczywiscie dostałem meila na skrzynke z informacja ze moze to trwac nawet do 10 dni.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#593535 04/06/2006 07:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
co jest z nimi ? jak sie rejestrowałem to nie było nigdzie okna w ktorym miałbym wpisać hasło do swojego konta, był tylko login i nie moge sie zalogować... czy może haslo przesyłaja na mejla ???

#593536 04/06/2006 08:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Heh no tak przysłali mejlem... A zauważyłem że żeby mi w pełni aktywowali konto to jeszcze musze wysłać skan dowodu hehe niemiaszki są skrupulatne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#593537 04/06/2006 08:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
A nie wiecie może czy to prawda, że zanim będzie można wypłacić musi minąć okres 3 miesięcy?

#593538 04/06/2006 12:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ja mam jedno zdanie o tym buku: najwieksi zlodzieje z jakimi sie spotkalem, zamkneli mi konto z 150 euro (ta kase ugralem bawiac sie samym busem 5 euro + 5 euro za skan dowodu), oferta beznadziejna, support beznadziejny, ogolnie jesli sie nie jest niemcem nie ma co tam grac, zaznaczam, ze wypelnilem wszystkie warunki co do bonusa (wyplata po 3 miechach...itd.)

#593539 05/06/2006 21:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 99
nie zgodzę sie z Tobą ja dostałem kase i nie moge powiedzieć,że to złodzieje z tego co sie orjętuje to jednym z warunków jest właśnie wypłata po 3 miesiącach.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#593540 06/06/2006 10:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
nie zgodzę sie z Tobą ja dostałem kase i nie moge powiedzieć,że to złodzieje z tego co sie orjętuje to jednym z warunków jest właśnie wypłata po 3 miesiącach.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

a kiedy wyplacales? konta ludzia z poza niemiec zamykali masowo jakies 2 miesiace temu, przed tym okresem ten buk tez wydawal mi sie wyplacalny

#593541 07/06/2006 18:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
Zwracam honor tej firmie! Właśnie sprawdzałem stan konta a tu nagle zostałem miło zaskoczony! Na koncie pojawiła się kwota na którą czekałem czyli prawie 100 euro!!! W tym wypadku pozostaje mi tylko polecić tego buka! Nie wiem czy ta promocja z bonusem 5 euro jest aktualna ale jeżeli tak to zapisujcie się natychmiast!

#593542 31/08/2006 09:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
Z tego co ja wiem to firma zawiesila dzialalnosc. W najblizszy poniedzialek maja oglosic co dalej sie z nia stanie.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1