Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#593543 01/06/2006 18:25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
No nie wiem czego mam się teraz spodziewać
Muj Typ
Polska-Chorwacja 2

Bonus: Unibet
#593544 01/06/2006 18:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
strasznie ciekawa i elkowentna wypowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a dotego óóóóóóó heh w sumie czasem sie zdażżżża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#593545 01/06/2006 18:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
no cóż brak mi słów. po tym co zobaczyłem w chorzowie to nie wiem śmiać się czy płakać ?

#593546 01/06/2006 18:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
może overek? czemu nie?
over 2.5 @2.05

#593547 01/06/2006 19:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Quote
może overek? czemu nie?
over 2.5 @2.05
Overek na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a oprócz tego jeszcze 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko nie wiem jaki jest kurs na 1x.
Można też dać X. Powinno wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

#593548 01/06/2006 19:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Moim zdanie Chorwacja pokona Polaków bez problem choć chciałbym sie mylić i chciałbym żeby Polacy wygrali ale rzeczywistość jest tragiczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> To co Polacy pokazali z Kolumbia woła o pomste do nieba w każdym elemncie Kolumbijczycy przerastali Polaków
Chorwacja pokonała Austrie 4:1 w meczu tym przebudził sie super strzelec Werderu Brema Ivan Klasnic (w eliminacjach nie strzelił żadnej bramki) są również doświadczeni zawodnicy tacy jak bracia Niko i Roberrt Kovac Znakomity bramkarz (według mnie) Stipe Pletikosa Na koniec chciałbym zaznaczyc ze Polacy rozegrali z Chorwatami dotychczas trzy spotkania przegrywajac dwa (1:3 , 1:4) oraz remisując 0:0

#593549 01/06/2006 19:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
Dla wszystkich narzekających i jęczących jak to Polska tragicznie nie gra:


Maciej Żurawski:
"Przegrywamy mecze towarzyskie, ale mundial dopiero przed nami. Forma musi rosnąć, a utwierdzenie w przekonaniu, że nie zdążymy osiągnąć właściwego poziomu wcale nam nie pomaga."

Polacy jesteśmy z Wami !!!!!!!


pozdrawiam

#593550 02/06/2006 05:41
Dołączył: May 2006
Posty: 75
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 75
Sentymenty trzeba odłożyć na bok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Niestety nasz zespół nie potrafi grać piłką, gra bez piłki też kuleje co zazwyczaj przekłada się na to że nie potrafimy wymienić kilku szybkich podań. Gra na jeden kontakt jest chyba części zawodników zupełnie obca. Mankamentów w naszej grze jest wiele i niestety jeżeli przed samym WC&#8217;2006 byłem optymistą to rzeczywistość nadszarpnęła mój optymizm. Oczywiście gramy o odzyskanie twarzy ale przy Chorwatach będziemy tłem.

Chorwaci również zawiedli w ostatnim swoim meczu więc zwycięstwem w meczu z Polakami na pewno będą chcieli poprawić nastroje przed mundialem.

Chorwacja &#8211; Polska 1 2.35

Chciałbym się mylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#593551 02/06/2006 14:03
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
Orientuje się ktoś czy Chorwacja wystąpi w tym meczu w najmocniejszym składzie?

#593552 02/06/2006 14:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Moim zdanie Chorwacja pokona Polaków bez problem choć chciałbym sie mylić i chciałbym żeby Polacy wygrali ale rzeczywistość jest tragiczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Rzeczywistośc nie jest taka tragiczna,mozna zarobic na wygranej Chorwatów,a naszym to szkody nie przyniesie,bo to mecz towarzyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chorwacja - Polska 1

Nad overem sie jeszcze zastanowię,bo jest jedno "ale".
Bramkarz "Hrvatskiej" często wznawia grę wyrzutem reka,rzadko wykopem,wiec moze byc ...under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#593553 02/06/2006 14:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Nad overem sie jeszcze zastanowię,bo jest jedno "ale".
Bramkarz "Hrvatskiej" często wznawia grę wyrzutem reka,rzadko wykopem,wiec moze byc ...under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
hehe :-)

Ogladalem dzisiaj konferencje prasową polaków, i mialem odczucie, że Janas juz po malu usprawiedliwial sie za jutrzejsza porazkę. Wyraz jego twarzy, zawsze był kwaśny, ale dzisiaj to niepokoj i to zamartwienie wrecz z niego emanowalo.

Moim zdaniem te słowa, że szczyt formy na przyjsc na mudnial to jes pic na wode. Z pewnoscia w meczu z Chorwatami zagramy lepiej niz z Kolumbią, z wiadomych wzgledów.

Klasa chorwatów w moim mniemaniu jest mniej/wiecej taka jak naszych orłów. Remis z Iranem... nie napawa optymizmem, tymbardziej ze uratowany w 95 minucie.

Wydaje mi sie, ze wiele osob grajac na chorwatów, bardziej sie sugeruje sie naszą nieudolnością, niz jakimis rozsadnymi argumentami przemawiajacymi za Croatią.

Owszem chorwaci u siebie w eliminacjach byli niezwykli grozni, ale to bylo dawno temu i nie prawda.

Granie nie na zespol ktorego sie upatruje jako zwyciesce, ale przeciwko zespolowi, ktory rzekomo jest w fatalnej formie... z reguly konczy sie niepowodzeniem.

Moim zdaniem jutro padnie bramkowy remis... 1-1.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#593554 03/06/2006 06:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Pozwolę sobie wkleić mojego posta napisanego po meczu Polska - Kolumbia

Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Kiedy Polacy pokonali drużynę wyżej sklasyfikowaną od nas w rankingu FIFA ???
O ile sobie przypominam, było to 12 listopada 2003 roku w Warszawie, kiedy to wygraliśmy z Włochami 3-1.
Nie wiem, czy można zaliczyć też zwycięstwo nad Grecją 1-0 w Bydgoszczy w maju 2004 roku, bowiem Grecy spory awans zanotowali po ME, kiedy to zdobyli tytuł mistrzowski.

A tak wygrywamy tylko z kelnerami, bo na tyle nas stać. Dodać należy, iż oba ww. zwycięstwa odnieśliśmy w Polsce, a nie chciało mi się szukać wartościowego wyjazdowego zwycięstwa (chyba 3-1 z USA na MŚ'02).

Gwoli przypomnienia, najnowszy ranking FIFA informuje, że:
19. Niemcy
26. Kostaryka
29. Polska
39. Ekwador

Oby tylko nie było takiej kolejności w grupie.

A Chorwaci jak wiadomo są przed nami.

Może to trochę płytkie, ale niestety staystyka nie kłamie. Ja w każdym bądź razie gram dziś na Chorwatów z remisem. 30% zysku od stawki w zupełności mnie zadowoli.

#593555 03/06/2006 06:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
ja to dzisiaj postawilem na chorwacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tym bardziej ze boruc ma jakies problemy z palcami wiec moze wyjdzie nasza gwiazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do tego blake+myskina i za 10zl do wygrania 55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#593556 03/06/2006 07:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Quote
tym bardziej ze boruc ma jakies problemy z palcami wiec moze wyjdzie nasza gwiazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I co, myślisz że jak Kuszczak wyjdzie w pierwszym składzie to znowu wpuści szmate? To się nie zdarza w dwóch meczach pod rząd, więc nie bój sie :|

#593557 03/06/2006 08:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
tym bardziej ze boruc ma jakies problemy z palcami wiec moze wyjdzie nasza gwiazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I co, myślisz że jak Kuszczak wyjdzie w pierwszym składzie to znowu wpuści szmate? To się nie zdarza w dwóch meczach pod rząd, więc nie bój sie :|

Zdarza się ,zdarza ,bo to jest sport,a w sporcie zdarzaja sie rzeczy przedziwne i niesamowite <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jednak skłonny jestem postawic na to,ze Kuszczak zaprezentuje sie bardzo dobrze,bo stac go na to,a mentalnie jest duzo mocniejszy niz Boruc i Dudek razem wzieci.

Problem w tym,ze sam Kuszczaqk remisu nie wyciągnie ,a druzynie Janasa na dziś daleko do....Iranu...tak,tak.

W mojej opinii wygrana Chorwacji,a 1X po kursie 1,30-1,35 do kombosa jak najbardziej pasuje.

#593558 03/06/2006 09:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Wiecie o tym, ze bramka na 2:2 strzelona przez chorwatow w meczy Chorwacja-Iran padla z rzutu karnego w 97 min podyktownego przez chorwackiego sedziego?

poza tym nikt tu nie bedzie sie forsowal, to nie kolumbia ktora przyjechala przetestowac paru mlodych pilkarzy,

na pewno w druzynie chorwacji nie bedzie presji na wynik natomiast u nas po meczu z kolumbia przydaloby sie przynajmniej nie przegrac (chyba ze Janas chce juz teraz sie zwolnic z posady selekcjonera po mundialu), ja mysle ze dzisiaj zadziala cos podobnego jak u francuzow, tzn po pierwszym meczu wygwizdanym przez kibicow (z meksykiem) drugi z Dania byl juz bardzo dobry (powiedzialbym na miare mundialu)

Chorwaci maja jeszce mecz z hiszpania, my z reprezentacja dolnej saksonii (sic!)

reasumujac:
Polska-Chorwacja 1X
under/over no bet

#593559 03/06/2006 10:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
To ja powiem chyba wszystkim na odwrót!! Bardzo dobrze, że Kuszczak będzie grał w pierwszym składzie (chyba). Dla niego ten mecz będzie bardzo ważny, bo kolejna wpadka chyba przekreśli jego wystepy na MŚ i dlatego będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony!! Podobnie jak pisze ajdam, piłkarze będą chceili pokazać, po meczu z Kolumbią.

Mój typ to jak ajdam Polsak - Chorwacja 1X

#593560 03/06/2006 11:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
----------------Pletikosa------------

-------Tomas------R.Kovac----------Simunic-----

--------------Vranjes---------Modric-----------

-------Srna--------Kranjcar-------------Babic-----

-----------Klasnic----------Olic-----------

Quote
Kuszczak - Dudka, Bak, Jop, Zewlakow - Smolarek, Radomski, Szymkowiak, Sobolewski, Krzynowek - Zurawski

prawdopodobne meczowe 11stki

#593561 03/06/2006 11:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Quote
Sentymenty trzeba odłożyć na bok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Niestety nasz zespół nie potrafi grać piłką, gra bez piłki też kuleje co zazwyczaj przekłada się na to że nie potrafimy wymienić kilku szybkich podań. Gra na jeden kontakt jest chyba części zawodników zupełnie obca. Mankamentów w naszej grze jest wiele i niestety jeżeli przed samym WC&#8217;2006 byłem optymistą to rzeczywistość nadszarpnęła mój optymizm. Oczywiście gramy o odzyskanie twarzy ale przy Chorwatach będziemy tłem.

Chorwaci również zawiedli w ostatnim swoim meczu więc zwycięstwem w meczu z Polakami na pewno będą chcieli poprawić nastroje przed mundialem.

Chorwacja &#8211; Polska 1 2.35

Chciałbym się mylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Polacy nie potrafią grać, nie potrafią podawać, nie wiem, czy chociaż biegać potrafią
Pewnie im się nie chce
Zapomniałeś o eliminacjach, gdzie wygrywaliśmy mecz za meczem
Jeden mało znaczący mecz przy przygłupawej publiczności i mamy pełen obraz naszej reprezentacji
Aha, zapomniałem dodać że bez Dudka, Franka i Kłosa ale z Rasiakiem
To jest mecz towarzystki i trudno coś wytypwać
Ja myślę, że under jest pomimo wszystko prawdopodobny

#593562 03/06/2006 14:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
Prawdziwy kibic reprezentacji Polski nie powinien stawiać przeciwko swojej drużynie ........ jest tyle innych meczy towarzyskich w sobote i niedziele że jest co obstawiać !!!!


Ja typuję 1x dla Polski ......... w razie przegranej to też nie bedzie wielkiego dramatu bo Chorwacja jest silniejsza od naszego zespołu ..... ważne żeby grali lepiej niż w meczu z Kolumbią .....

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1