|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
z kim ta parówa gra w drugiej rundzie ??? leci na bank Arguello/Estrella
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
może coś z debli dzisiejszych Bednarek/Janowicz 1, 1,60 Verdasco/Marrero 1 1,55 Bemelmans/Malisse 1 1,40 całkiem atrakcyjne ako...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2013
Posty: 39 |
reister hanescu granollers ramos bednarek/janowicz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Guccione Michal +3,5 Hasse Hanescu Granollers Mayr Garcia C. Arruabarrena Robert Huta Galung
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Albot R.  + Carballes B.R. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
Albot R.  + Carballes B.R.  warto te dogi wuja ?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Wczoraj Panfil Dzisiaj też puszczą 1-2 naszych. Laaksonen w następnym tygodniu gra w Gstaad dostał WCTke. Gadomski niech sie ogarnie to moze wygra, pamietam jak jakis czas temu wygral seta, ale wtopil mecz i tlumaczyl sie ze byl zaskoczony ze rywal serwuje maksymalnie 150km/h 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Albot R.  + Carballes B.R.  polowa osob na tym forum by z nim powalczyla kompletne beztalencie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
Kusi na Kapasia z tym młodym francuzem, są szanse ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Albot R.  + Carballes B.R.  warto te dogi wuja ?:) Od soboty jestem na kortach i ani śladu po Sousie i Huta Galungu, wczoraj obaj byli dopiero w podróży do Poznania. Portugalczyk cały tydzień grał we Włoszech (finał singla i debla - 9 meczy) tydzień wcześniej 7 meczy. Radu Albot trenuje od niedzieli na poznańskich kortach. Co do drugiego meczu to Huta Galung również po całym tygodniu grania, zwycięstwo w Holandii. Carballes to dobry kolega Carreno Busty trenują razem dość często. Wczoraj na korcie krytym oglądałem trening Hiszpana i wyglądał naprawdę bardzo solidnie - jak będzie rozwijał się w takim tempie to spokojnie Top 100. Na kortach mówi się o tych dwóch dogach. Wczoraj dość dużo osób grało Dzumhura + Panfila. Pzdr. Powoli uciekam na korty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Albot R.  + Carballes B.R.  polowa osob na tym forum by z nim powalczyla kompletne beztalencie Z całym szacunkiem ale to właśnie duży talent,płaski mocny serwis, porusza się na linii końcowej jak młody Rafa (oczywiście zachowując wszelkie proporcje), są oczywiście drobne mankamenty (backhand) ale na pewno zanotuje w najbliższym czasie awans w rankingu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2013
Posty: 39 |
ostatecznie: reister hanescu ramos bednarek/janowicz boks Nowy Temat
|
|
|
Link skopiowany do schowka