Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#59384 16/05/2004 15:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Zarejestrowalem sie kiedys w internet1x2 ale nie wplacalem kaski!A tu dzisiaj mail ze z okazji moich urodzin daja mi za friko 10$!No i mam 10$!!wiecie moze kiedy bede mogl to wyplacic??Ile razy trzeba obrucic albo ile wplacic samemu??

P.S;jesli to nie ten temat to pliska o wrzucenie tam gdzie trza i sorka za klopot!ale nie wiem jak to traktowac

Bonus: Unibet
#59385 16/05/2004 16:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Spoko sprawa, ja mam urodziny 1 czerwca więc może sięzarejestrowac..? Dostanę najpierw te 25$ a potem jeszcze 10$ za urodziny...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59386 16/05/2004 16:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
a ja miałem już urodzniy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 21 lutego

#59387 16/05/2004 18:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał [email]Bryg@dzista:<br[/email] />[qb]a ja miałem już urodzniy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 21 lutego[/qb]
e tam, moze daty urodzenia przy wyplacaniu nie sprawdza ;]

#59388 17/05/2004 15:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 16
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]A tu dzisiaj mail ze z okazji moich urodzin daja mi za friko 10$!No i mam 10$!!wiecie moze kiedy bede mogl to wyplacic??Ile razy trzeba obrucic albo ile wplacic samemu??[/qb]
Kurde, nie mogłeś dzień wcześniej o tym napisać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#59389 19/05/2004 18:50
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Zaraz przecież datę urodzin można podać dowolną (i nikt nie jest w stanie tego sprawdzić)?!!
Ale jeśli tak faktycznie jest to powinienem jutro mieć potwierdzenie - zarejestrowałem się tam jakiś miesiąc temu podając prawdziwą datę urodzin, czyli 20 maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#59390 19/05/2004 19:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
no ja mialem urodziny 03.05. i dostalem od nich maila zeby to potwierdzic odsylajac maila bez zadnych scanow itp. A 10$ ani widu ani slychu

#59391 19/05/2004 19:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
to ja w takim razie poczekam.......do 26 grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes:

#59392 19/05/2004 20:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]to ja w takim razie poczekam.......do 26 grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb]
A ja dzien krócej:)


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1