|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Zarejestrowalem sie kiedys w internet1x2 ale nie wplacalem kaski!A tu dzisiaj mail ze z okazji moich urodzin daja mi za friko 10$!No i mam 10$!!wiecie moze kiedy bede mogl to wyplacic??Ile razy trzeba obrucic albo ile wplacic samemu??
P.S;jesli to nie ten temat to pliska o wrzucenie tam gdzie trza i sorka za klopot!ale nie wiem jak to traktowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Spoko sprawa, ja mam urodziny 1 czerwca więc może sięzarejestrowac..? Dostanę najpierw te 25$ a potem jeszcze 10$ za urodziny...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 362 |
a ja miałem już urodzniy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 21 lutego
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał [email]Bryg@dzista:<br[/email] />[qb]a ja miałem już urodzniy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 21 lutego[/qb] e tam, moze daty urodzenia przy wyplacaniu nie sprawdza ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 16 |
Oryginalnie wysłał Lecki m'c: [qb]A tu dzisiaj mail ze z okazji moich urodzin daja mi za friko 10$!No i mam 10$!!wiecie moze kiedy bede mogl to wyplacic??Ile razy trzeba obrucic albo ile wplacic samemu??[/qb] Kurde, nie mogłeś dzień wcześniej o tym napisać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Zaraz przecież datę urodzin można podać dowolną (i nikt nie jest w stanie tego sprawdzić)?!! Ale jeśli tak faktycznie jest to powinienem jutro mieć potwierdzenie - zarejestrowałem się tam jakiś miesiąc temu podając prawdziwą datę urodzin, czyli 20 maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
no ja mialem urodziny 03.05. i dostalem od nich maila zeby to potwierdzic odsylajac maila bez zadnych scanow itp. A 10$ ani widu ani slychu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
to ja w takim razie poczekam.......do 26 grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb]to ja w takim razie poczekam.......do 26 grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb] A ja dzien krócej:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka