Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#59393 16/05/2004 21:35
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
Witam.

Mam problem takiego rodzaju że: Nadałem dzisiaj kupon w stsie i był tam mecz Dynama Kijów. W ofercie stsu pisało że będzie on rozegrany dzisiaj a doczytałem sie na stronach że ten mecz będzie rozegrany dopiero we wtorek. Czy będzie to zwrot czy trzeba czekac do wtorku.

Prosze o odpowiedź

Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#59394 16/05/2004 21:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...czekasz do wtorku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59395 16/05/2004 21:48
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
ja pitole po co ja sie wwaliłem w te dynamo kijów

#59396 16/05/2004 21:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
a to taki wielki problem??? skoro Ci tylko jeden mecz zostal to mozesz sobie kontre zagrac i zostac milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chociaz w przypadku Dynama nie ma sensu chyba grac kontry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#59397 16/05/2004 23:03
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
Czy ja wiem. Szachtar dzisiaj wygrał i przewaga dynama ztopniała z lekka. Pewnie wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to dla mnie mecz podwyższongo ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#59398 16/05/2004 23:13
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
TRUDNO NAJWYŻEJ STRACISZ 2 ZL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#59399 16/05/2004 23:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]TRUDNO NAJWYŻEJ STRACISZ 2 ZL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Raczej 1.8 bo podatek i tak juz sie poszedl j***c <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59400 17/05/2004 00:08
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
Hm a tak na marginesie mecz jeżeli nie zostanie rozegrany w ciągu 48 godzin to Sts daje zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy dobrze mówię

#59401 17/05/2004 14:58
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Quote
Oryginalnie wysłał kamilus123:
[qb]Hm a tak na marginesie mecz jeżeli nie zostanie rozegrany w ciągu 48 godzin to Sts daje zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy dobrze mówię[/qb]
Quote
Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1