|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140 |
Witam.
Mam problem takiego rodzaju że: Nadałem dzisiaj kupon w stsie i był tam mecz Dynama Kijów. W ofercie stsu pisało że będzie on rozegrany dzisiaj a doczytałem sie na stronach że ten mecz będzie rozegrany dopiero we wtorek. Czy będzie to zwrot czy trzeba czekac do wtorku.
Prosze o odpowiedź
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...czekasz do wtorku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140 |
ja pitole po co ja sie wwaliłem w te dynamo kijów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
a to taki wielki problem??? skoro Ci tylko jeden mecz zostal to mozesz sobie kontre zagrac i zostac milionerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chociaz w przypadku Dynama nie ma sensu chyba grac kontry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140 |
Czy ja wiem. Szachtar dzisiaj wygrał i przewaga dynama ztopniała z lekka. Pewnie wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to dla mnie mecz podwyższongo ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
TRUDNO NAJWYŻEJ STRACISZ 2 ZL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał j2702: [qb]TRUDNO NAJWYŻEJ STRACISZ 2 ZL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Raczej 1.8 bo podatek i tak juz sie poszedl j***c <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,140 |
Hm a tak na marginesie mecz jeżeli nie zostanie rozegrany w ciągu 48 godzin to Sts daje zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy dobrze mówię
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Oryginalnie wysłał kamilus123: [qb]Hm a tak na marginesie mecz jeżeli nie zostanie rozegrany w ciągu 48 godzin to Sts daje zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy dobrze mówię[/qb] Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka