|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
King dużo lepiej wygląda, 4-3* i @2.05 Ja mam połapane wyżej, ale nie kontruję. Smyczek ogarnij się, wygraj gema i TB 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
W tym roku na tych challach aż ogarnąć nie idzie co to są za nowi grajki tyle ich sypie...
Baena Maries Samper Salaba Lopez-Perez
i wiele, wiele więcej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Ginepri za to,że nie skreczowałeś  King 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
King wygra, a Ginepri wejdzie jako LL.
Zverev wygra, Smyku też i Ebden
ale dzisiaj dałem jedynie Ghema i starczy.
Jutro mecz dnia Brands może coś jeszcze... że mnie takie przebłyski podczas meczu dopiero biorą... ciekawe czy Ebden dokończy dzieła...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Dalem olge po pierwszych pkt bo patrze najpierw julka meczy gemy swoje, govortsova ma wyrazna przewage, ma brejki na 3:0, nagle sie wszystko zmienia, julka zaczyna pewnie grac swoje gemy do 15, do 0 , zaczyna miec brejki, poszla grubsza kontra, w h2h julka lepsza, mysle sobie ze sie wziela w garsc i spoko ogarnie. super zrobila remis, potem 5:3 i kurwa > 5:6 , cudem tie-break. tam dostala 7:2!!noż kurwa z dupy set przegrany. no cóż powalczy w drugim.. walczyla 2 gemy i przegrała 6:2. ehh kontrA poszła nie potrzebnie ..
kurwo jebana cycata idz spac jedź do tych szwabów pierdolonych suko wredna, albo grasz albo dajesz dupy, dziekuje, musialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442 |
W tym roku na tych challach aż ogarnąć nie idzie co to są za nowi grajki tyle ich sypie...
Baena Maries Samper Salaba Lopez-Perez
i wiele, wiele więcej... jacy nowi ? rankingi na koniec 2012 Carballes 319 (top 10 juniorow, rocznik 93) Marie 325 Samper 357 Salaba - nie wiem dlaczego Libora z nimi zestawiles Perez 370 pisac o nich "nowi" to maly nietakt jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Burdette 1 set @2.05 Burdette 2-0 @3.10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Anderson złapana po @4 w 2 secie, połamała się na 4-5* a tu nagle 6-5* Jedziesz mała Maggen/Payet 1 set i mecz  ładne kursy, typ na czuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
kiedy beda transmisje z stanford wta ? bo magiczne pkt u cycatej julki rozwaliły system i total potrzebne są streamy !!;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
mam nadzieję że Magda Linette jutro pokona tą cienką Cohen, która przegrywa mecz za meczem, szkoda że już w ew. 2r Dolonc bo przy tak słabej drabince i większym szczęściu w losowaniu nawet na ćwierćfinał była by szansa.
ktoś wie jak tam u nich ze streamami, pewnie jak gra na drugim korcie to nie będzie...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612 |
mam nadzieję że Magda Linette jutro pokona tą cienką Cohen, która przegrywa mecz za meczem, Cohen strasznie cienka, calkowicie bez uderzenia konczacego(tak ja pamietam) bardzo kiepska techniczna ale regularna jak na swoj poziom, bardzo duzo przebijajaca zawodniczka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
mam nadzieje ze Sorana pojedzie Morite, bo cienka total ostatnio skośna. co do Ebdena to ten czlowiek sie ciagle stacza na dno. mial zwyzke formy na trawce, widac mu służy  (ale komu nie :D) a tak to potrawi przegrac z kazdym nawet goscie z rankingiem ATP600 mogą mu zagrozic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Burdette 1 set @2.05 Burdette 2-0 @3.10  i *3-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
W tym roku na tych challach aż ogarnąć nie idzie co to są za nowi grajki tyle ich sypie...
Baena Maries Samper Salaba Lopez-Perez
i wiele, wiele więcej... jacy nowi ? rankingi na koniec 2012 Carballes 319 (top 10 juniorow, rocznik 93) Marie 325 Samper 357 Salaba - nie wiem dlaczego Libora z nimi zestawiles Perez 370 pisac o nich "nowi" to maly nietakt jest  rankingi nie grają, ja ich widzę może od miesiąca jak się dopiero pakują na challe i coś im wychodzi, a grają na pewno od marca/kwietnia kiedy tylko mączka sie zaczęła. Baena to widzę od Casablanki próbuję to dopiero teraz ma jako/takie wyniki. Marie to dopiero jego trzeci podryg, z czego dwa to WCtki. Salaba to jego pierwszy wyjazd poza Polskę i Czechy Perez ten sam schemat jak inne młodziki z góry. Rzadko zaglądam na ITFy, więc coś więcej niż i tak głębokie kwale do challów to niezbyt patrze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Salaba i Marie to nic z nich nie będzie, czecha widziałem w Poznaniu teraz i nie ma żadnych atutów, totalne zero, zwykły przebijacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Bellu jutro pewka? Broni tytułu, a DelBonis 8 meczów w 9 dni i pewnie załamka po porażce z Fogną  a Fabio też czuje, że w końcu tanka walnie, Umag to idealne miejsce do tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Burdette 2xDF i połamana do 15  Jedziesz po 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
jedź jedź burdette im szybciej tym lepiej  , Sorana prędzej zagra
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|