Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 58 1 2 7 8 9 10 11 57 58
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
King dużo lepiej wygląda, 4-3* i @2.05

Ja mam połapane wyżej, ale nie kontruję.

Smyczek ogarnij się, wygraj gema i TB boks

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
W tym roku na tych challach aż ogarnąć nie idzie co to są za nowi grajki tyle ich sypie...

Baena
Maries
Samper
Salaba
Lopez-Perez

i wiele, wiele więcej...

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Ginepri za to,że nie skreczowałeś piwo piwo

King piwo

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Hellraiser
King wygra, a Ginepri wejdzie jako LL.

Zverev wygra, Smyku też i Ebden

ale dzisiaj dałem jedynie Ghema i starczy.

Jutro mecz dnia Brands może coś jeszcze...

że mnie takie przebłyski podczas meczu dopiero biorą...

ciekawe czy Ebden dokończy dzieła...

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Dalem olge po pierwszych pkt bo patrze najpierw julka meczy gemy swoje, govortsova ma wyrazna przewage, ma brejki na 3:0, nagle sie wszystko zmienia, julka zaczyna pewnie grac swoje gemy do 15, do 0 , zaczyna miec brejki, poszla grubsza kontra, w h2h julka lepsza, mysle sobie ze sie wziela w garsc i spoko ogarnie. super zrobila remis, potem 5:3 i kurwa > 5:6 , cudem tie-break. tam dostala 7:2!!noż kurwa z dupy set przegrany. no cóż powalczy w drugim.. walczyla 2 gemy i przegrała 6:2. ehh kontrA poszła nie potrzebnie ..

kurwo jebana cycata idz spac jedź do tych szwabów pierdolonych suko wredna, albo grasz albo dajesz dupy, dziekuje, musialem

Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
Originally Posted by Hellraiser
W tym roku na tych challach aż ogarnąć nie idzie co to są za nowi grajki tyle ich sypie...

Baena
Maries
Samper
Salaba
Lopez-Perez

i wiele, wiele więcej...

jacy nowi ? rankingi na koniec 2012

Carballes 319 (top 10 juniorow, rocznik 93)
Marie 325
Samper 357
Salaba - nie wiem dlaczego Libora z nimi zestawiles confused
Perez 370

pisac o nich "nowi" to maly nietakt jest tongue

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Burdette 1 set @2.05
Burdette 2-0 @3.10

boks boks

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Anderson złapana po @4 w 2 secie, połamała się na 4-5* a tu nagle 6-5*

Jedziesz mała boks


Maggen/Payet 1 set i mecz boks ładne kursy, typ na czuja wink

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
kiedy beda transmisje z stanford wta ? bo magiczne pkt u cycatej julki rozwaliły system i total potrzebne są streamy !!;)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mam nadzieję że Magda Linette jutro pokona tą cienką Cohen, która przegrywa mecz za meczem,
szkoda że już w ew. 2r Dolonc bo przy tak słabej drabince i większym szczęściu w losowaniu nawet na ćwierćfinał była by szansa.

ktoś wie jak tam u nich ze streamami, pewnie jak gra na drugim korcie to nie będzie...?

Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
Originally Posted by mln
mam nadzieję że Magda Linette jutro pokona tą cienką Cohen, która przegrywa mecz za meczem,

Cohen strasznie cienka, calkowicie bez uderzenia konczacego(tak ja pamietam) bardzo kiepska techniczna ale regularna jak na swoj poziom, bardzo duzo przebijajaca zawodniczka.

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
mam nadzieje ze Sorana pojedzie Morite, bo cienka total ostatnio skośna.
co do Ebdena to ten czlowiek sie ciagle stacza na dno. mial zwyzke formy na trawce, widac mu służy wink (ale komu nie :D)
a tak to potrawi przegrac z kazdym nawet goscie z rankingiem
ATP600 mogą mu zagrozic

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by Pindol
Burdette 1 set @2.05
Burdette 2-0 @3.10

boks boks

i *3-2 smile

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
potrafi*

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by ms84
Originally Posted by Hellraiser
W tym roku na tych challach aż ogarnąć nie idzie co to są za nowi grajki tyle ich sypie...

Baena
Maries
Samper
Salaba
Lopez-Perez

i wiele, wiele więcej...

jacy nowi ? rankingi na koniec 2012

Carballes 319 (top 10 juniorow, rocznik 93)
Marie 325
Samper 357
Salaba - nie wiem dlaczego Libora z nimi zestawiles confused
Perez 370

pisac o nich "nowi" to maly nietakt jest tongue

rankingi nie grają, ja ich widzę może od miesiąca jak się dopiero pakują na challe i coś im wychodzi, a grają na pewno od marca/kwietnia kiedy tylko mączka sie zaczęła.

Baena to widzę od Casablanki próbuję to dopiero teraz ma jako/takie wyniki.

Marie to dopiero jego trzeci podryg, z czego dwa to WCtki.

Salaba to jego pierwszy wyjazd poza Polskę i Czechy

Perez ten sam schemat jak inne młodziki z góry.

Rzadko zaglądam na ITFy, więc coś więcej niż i tak głębokie kwale do challów to niezbyt patrze...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Salaba i Marie to nic z nich nie będzie, czecha widziałem w Poznaniu teraz i nie ma żadnych atutów, totalne zero, zwykły przebijacz smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Bellu jutro pewka? Broni tytułu, a DelBonis 8 meczów w 9 dni i pewnie załamka po porażce z Fogną wink a Fabio też czuje, że w końcu tanka walnie, Umag to idealne miejsce do tego laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Burdette 2xDF i połamana do 15 blush

Jedziesz po 2-0 boks

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
jedź jedź burdette im szybciej tym lepiejboks, Sorana prędzej zagra

Strona 9 z 58 1 2 7 8 9 10 11 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1