Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#59422 17/05/2004 19:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
kontynuacja tematu, z przeniesionym ostatnim postem z poprzedniego

Quote
Oryginalnie wysłał tasia_79:
moze mi ktos powiedziec jak wplacic ekarta mbanku kase do b&w na stronie b&w w zakladce wplaty co mam wybrac i ak dalej postepowac

<small>[ 17-05-2004, 15:19: Wiadomość edytowana przez: [g]um[p] ]</small>

Bonus: Unibet
#59423 17/05/2004 20:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
widze ze to nie lada wyczyn wplacic im kase na konto...nie tylko ja mam z tym problem...moze znajdzie sie jakas dobra doswiadczona dusza i udzieli odpowiedzi...blagam!!

1. Przy wplacie z banku w euro jest ogromna prowizja, czy moge wplacic w zlotowkach?
2. Jesli tak to jak wyliczyc ile to bedzie 30euro, kursy zmieniaja sie z dnia na dzien a na stronie baw pisze zeby kwota byla identyczna z taka jak sie wpisalo, inaczej pieniadze do nas wroca...czyli nie moge sobie wplacic z malym "haczykiem" na wszelki wypadek?
3. Numer konta ma miec 26 cyfr a numer podany na stronie baw ma ich tylko 12 czy 13:>
4. (mniej wazne) gdzie na druczku wpisac swift, kod banku, numer odniesienia i cholera wie co jeszcze? ale w tym mi juz kasjerka pomoze wiec spoko...

please help us!!

przydalby sie taki tutorial jaki ktos kiedys napisal co do wplady w expekt...

#59424 17/05/2004 20:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
gosciu zrezygnuj z przelewu bo to nie ma sensu bedzie szedl z miesiac jesli wogl ebank go dokona lepiej karta lun na netelera

#59425 17/05/2004 20:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
polxx: wplac kaske do moneybookers a stamtad do betandwin i bedzie luzz.

Tasia: a ty dalej sie meczysz z wplata chlopie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59426 17/05/2004 21:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
no nikt nie chce powiedziec

#59427 17/05/2004 21:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
uau dzieki za odpowiedz szybka, to jeszcze jedno: neteller czy mbookers? co wygodniejsze, gdzie mniej prowizji itp?

#59428 17/05/2004 21:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Moneybookers zalozysz w 5 minut a do netellera bedziesz slal skany dowodu, prawka i jakiegos rachunku. Jak jest z oplatami w netellerze to nie wiem bo przez to powyzsze zniego nie korzystam. Do moneybookers mozesz wplacic karta (5 sekund) ale stracisz 3% a przelewem masz za darmo (tylko koszt przelewy w twoim banku) bo do polskiego banku ale poczekasz 3 dni.

#59429 17/05/2004 21:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
A zamierzasz korzystac z promocji? Jesli tak to ile i czego wplacasz? Wtej materii jestem obeznany baaaardzo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59430 17/05/2004 22:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
tak zamierzam wplacic 30euro i zalapac sie na bonusowe 30E ew.15E...jutro wplacam do MB, w ktorym polu na druczku wpisac moj reference code? ("tytulem"?)...reszta chyba jasna..kod banku nie bardzo wiem gdzie ale kasjerka na pewno wyjasni...dzieki wielkie za pomoc, jakbym mial klopoty z transferem MB-->BAW to jeszcze sie zglosze:)

aaaa w MB wybralem walute zlotowki, wplace jakies 160zl, potem moge to w MB sobie zmienic na euro i przeslac do BAW tak? taka jest procedura?

#59431 17/05/2004 23:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał polxx:
[qb]tak zamierzam wplacic 30euro i zalapac sie na bonusowe 30E ew.15E...jutro wplacam do MB, w ktorym polu na druczku wpisac moj reference code? ("tytulem"?)...reszta chyba jasna..kod banku nie bardzo wiem gdzie ale kasjerka na pewno wyjasni...dzieki wielkie za pomoc, jakbym mial klopoty z transferem MB-->BAW to jeszcze sie zglosze:)

aaaa w MB wybralem walute zlotowki, wplace jakies 160zl, potem moge to w MB sobie zmienic na euro i przeslac do BAW tak? taka jest procedura?[/qb]
tak w polu "tytulem". Bank code nie bedziesz wpisywal, on jest zawarty w numerze ich rachunku: 86188000090000001150226018 Wplac 150 zeta a wplacajac do betandwin wpisz 30 euro. Przewaluują i nie zedra z ciebie. Bonus dostaniesz 30 euro jesli o niego poprosisz. Nie zadowalaj sie 15 euro. Ja dzisiaj dostalem 30.

#59432 17/05/2004 23:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
ok wielkie dzieki, poprosze o 30 euro ale decyzja ostateczna raczej nalezy do nich:) pozdro

#59433 18/05/2004 02:26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
LuNo nie moge ci odpowiedziec na prv bo masz pelna skrzynke private (tak pisze)..gg to 1092279, daj tez twoj, michauek twoj tez prosze jesli moze, przyda sie na pewno

#59434 18/05/2004 18:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Chcialem przed chwila zagrac surebeta pomiedzy B&W a Betfair- 20%. Postawilem 30$ w betfair na Labadze a 50 euro chcialem w B&W na Knowle a tu co? Lipa. Mam limit, taki ze max wygrana to 5 euro! nie byloby to taki dziwne gdyby nie fakt ze w B&W nie zagralem do tej pory jezszce zadnego meczu! Jak Knowle wygra to ja nie wiem co zrobie...

#59435 18/05/2004 23:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...

#59436 19/05/2004 13:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
ile wynosi minimalny depozyt w B&W ?

#59437 19/05/2004 13:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał ermol:
[qb]ile wynosi minimalny depozyt w B&W ?[/qb]
Po ostatnich zmianach bodajże 15 ojro. Ale ręki nie dam sobie uciąć

#59438 19/05/2004 14:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Mógłby mi ktoś pomóc?
Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie?
prosze o POMOC

#59439 19/05/2004 14:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał uudo:
[qb]Witam
Mógłby mi ktoś pomóc?
Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie?
prosze o POMOC[/qb]
w osobnej kopercie powinni przeslac ten kod

#59440 19/05/2004 14:51
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał uudo:
[qb]Witam
Mógłby mi ktoś pomóc?
Próbuje wpłacić kase do B&W za pomocą ekary Mbanku - gdzie mogę znaleść CVC2 na tej karcie?
prosze o POMOC[/qb]
uudo : daj znac czy Ci sie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja próbowałem ale niestety kartą mBanku nie wpłaciłem, dopiero po przelaniu kasy na Inteligo - kartą Visa-Electron Inteligo poszło bez problemu..

Kiedys ktos pisał ze aby wplacic kartą mBanku do buka trzeba dzwonic do MBanku i zrobic autoryzacje czy cos w tym stylu ..

Jesli ktos tez mial problemy z karta mBanku to niech napisze.
pozdr

#59441 19/05/2004 14:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Ten kod o ktory pytasz to są 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty !
czyli jesli masz nr : 4080 xxxx xxxx xxxx 189 - to ten kod CV to 189 - jest on na odwrocie karty.
pozdr

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, burbon, betowiec, aker, 11kera11, Sensei), 2,619 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1